Bayanlar mast yaparken gelen şeffaf sıvı nedir?

Çoğu kısa filmde görüyoruz ben bunu merak ettim size sorayım dedim bilenler yazarsa sevinirim maksat öğrenmek ;)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• o anki şevkten dolayı oluşur. hormonlar rahim vasıtasıyla vajinadan bir sıvı akıtır. bu, erkek organının vajina içerisinde gidip gelmesini sağlayan sıvıdır. bu sıvı olmasa kadın acı çeker ve bu sıvının gelmediğini görürseniz bilinki kadın sizi arzulamıyodur

0|2
    0|0
    • tamam da bazılarında çok fışkırıyor yani ilişki sırasında bu sıvı bazen çok çıkabiliyor surata falan gelebiliyor biraz falza değil mi bu?

• orasını bilemem ama gerçek hayatta böyle bir şey göremezsin

• bunu denıycem ya bakalım mıktarı ne kadar olcak teşekkür ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• meni

0|0
    0|0
  • Lubrifikasyon sivisi, yani turkcesi zevk suyu. Vajinanin iki tarafinda da bulunan 2 Bartholin bezlerinden salgilanir (Glandula Vestibularis Major latincesi) ve vajinanin kayganlastirmasi sagliyor. Boylece iliski sirasinda git-gel daha kolay oluyor ve aci vermiyor. Ayni sekilde orgazm sirasinda daha fazla sivi akiyor. Sivi + serviksin kasilmasiyla (kadindaki bu serviks dedogin sey bulunur) beraber spermlerin hareketlerini kolaylastiriyor

0|1
    0|0
    • bu sıvı ortalam ne kadar geliyor heryerde faklı söyleniyor da

• Bir ortalamasi olamaz bunun. Kimisi genetik olarak az oluyor, kimisi daha ck. Kimisi bir an daha fazla azgin oldugu icin daha ck, baska bir an daha az oluyor daha az azgin oldugu icin. Sadece azginkik degil ama baska seyler de etkiliyor

• neler mesela?

• Boşalmak işte sizdekiyle aynı.

0|0
    0|0
    • bence tamamen farklı bişey ya şeffaf bir şey o nerden geldiğini de anlamıyorum vajınanın neresinden geliyor bilemiyorum yapışkan bişey mı bu?

• videolar da 2 çay bardağı doldurcak kadar geliyor ama

• Y*h o kadarını bilmiyorum

• Zevk suyu

0|0
    0|0
    • bu tam olarak nerden geliyor ve nasıl bişey? ilişki sırasında gelirse ne olur biraz aydınlatırsanzı sevinirim

• anladım idrar çıkışı da oluyor yanı ;)

• Yanii :)

• bende hiç olmuyor o

0|0
    0|0
    • ya hangi delikten geldiğini de çözemedim ki araştırıyorum bişey bulamıyorum sanırım klistoris e bişey yapıyor galba ordan geliyor sanırım ben de tam bilmiyorum ya bilsem sormama zaten ama mutalka sen de de oluyodur

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...