Genital bölge koyuluğu?

Genital bolgem dudak kismi bir parca koyu renkte. Neden olabilir. Kocami rahatsiz eder mi. Bakimini guzel yapiyorum agdamini kremini. Ama bu koyuluga cagri bulamiyorum :(

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu erginliğin yani doğurgan olmanın belirtilerinden biridir ve normaldir. Genetik geldiğinden , bölgedeki pigmentler ( renk hücreleri ) dış faktörlerden değil kromozomlarındaki yazılımla harekete geçerler. Renk tamamen soydan gelir ve herkesin tonu da farklıdır. Bu sadece bayanlarda değil erkeklerde de olan bir şey, normal tenden daha farklı bir renk olur.

Seni rahatsız eden , çocukluk renklerinin kaybolması. Ancak , ergin olunca çocukluğun emareleri kaybolmalıdır.

Bu rengi açmanın ve eski haline döndürmenin hiç bir yolu yok , tek yol yazılımını değiştirmek ki o da imkansız. Piyasada bu telaşta olanlar için pahalı ama hiç bir halta yaramayan ürünler var, alır denersen parana yazık olur. Ayrıca nasıl üretildiğini de bilemezsin , yok yere bakteri kapabilirsin de..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hicbir sorun olmaz inan her erkegin penisi farkli ol dugu gibi ksdinkarinkide farklidir bence onemli olan tadi kokusu

0|0
    0|0
  • sorma yahu bır kızla sevırsırken denk geldı vajınasında ve kalcalarınının arasında vardı o koyulukdan içim kalktı o ne acayıp bırsey öyle ıyk

0|0
    0|0
  • :) genital bölgenin koyusu makbuldur :3

0|0
    0|0
  • agda yaptıgın için kararıyor. epilasyon kullan zamnla çar rengini. eş konusunda sorun olmaz temiz oldukça

0|0
    0|0
  • Cifle sil

0|0
    0|0
  • Cirkinnn

0|0
    0|0
    • Seni memnun etmicek sevgilime yetiyiooor :))

• Pembe diye tutturdun

• İide seninkide ne oyle o zman. sen beyazsan bir ton koyuysa senjnki tam guzeldr bunu diorm

• mutlaka bir çözüm bul, çok itici pespembe değilse.

0|0
    0|0
  • ne tür iç çamaşırı kulanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Pamuklu her daim. Sevisecegim de dantel

• ten rengın nasıl

0|0
    0|0
    • Beyaz tenliyim

• genıtal bölgen çok terlermı

• Evet terler

• Limon suyu iyi gelir diyorlar. Koyuluk çok rahatsız etmezdi ama beni. Dudakları güzel olsun yeter.

0|0
    1|0
    • Dudaklari cok guzel

• O zaman bayılırım. Zaten oral yapmayı çok seviyorum. Sırf oralle boşaltabilirim bile.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...