Mastürbasyon sonrası pişmanlıklardan bıktım..:/

mast yaptıktan sonra pişmanlık duymaktan bıktım artık. ya kızlık zarıma zarar geldiyse diye düşünüyorum hep. bişey sokmuyorum içime ama yinede vicdan azabı duyuyorum. çevremdeki çoğu kızın mast yapmadığına eminim. ben yaptığım için kendimi sapık gbi hissediyorum... :( arkadaşlarım yapmıyo ben yapıyoum anormal miyim ben :(

Güncellemeler:
insanlar bize kızlık zarı da kızlık zarı bekaret de bekaret dedikleri için oraya zarar vermekten korkuyorum :(

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim bi erkek olarak ben bile yapinca pisman oluyorm. Hep soz weriyorum bi daha yapmicam diye fakat kendimi tutamiyorm bi daha yapiyorm.. bilenin aksine erkegede kizada cok zararli . Insan ruhu sıkıliyo resmen. Inslh tovbe edersin bi daha yapmazsin..

1|0
    0|0
    • ama bu konuda siz daha rahatsınız bizden. yanlışlıkla bozabileceğiniz kızlık zarınız yok..

• evet atıyor orası da doğru..

• Bak biliyomusun.. yani erkeklere de gerekli degil demek ki.. umarim kendimizi kontrol edebilirz..

Erkekler Ne Diyor 16

• Sorununu aşabilmek için bir cinsel terapistle görüşebilirsin.Gitmek istersen eğer bana danış nasıl bulacağın hakkında.Kesin çözüm o çünkü.

0|0
    0|0
  • pis sapık

0|0
    0|0
  • Herşeyden önce mastürbasyon herkesin ihtiyacıdır ve normaldir. Ama madem korkuyorsun külotunun üzerinden okşa kendini...

1|0
    1|0
  • Seni bilmem ama arkadaşlarının Anormal olduğu kesin .

2|0
    1|0
  • canım senin yaptığın normal bence ki her kız yapar inan bana arkadaşlarında yapıyodur... bu pişmanlık ve vicdan azabının bi faydası yok anca seni cinsellikten soğutur devam et aldığın sevke bak... ama kendine zarar verme

0|0
    0|0
  • cinselliği getirdiğiniz hale bak ya YAPCAKSIN TABİİ

0|0
    0|0
  • ben de bu aralar bırakmayı düşünüyorum. Ama zor gibi :(

0|0
    0|0
  • mast kendini kandırmaktır. oyalanmaktır. gerçeğini tutmaz ve zavallıların sığınağıdır. realist ol.

0|0
    2|0
  • onlar yapıyordur da yapmıyorum diyorlardır

0|0
    0|0
  • E ozaman yapmayı bırak olsun bitsin.Bir anda kes :) En kolay yoludur.

0|0
    0|0
  • dha nelerr ya o bı ıhtıyac bencee herkes pısman olur ekekler bılee

0|0
    0|0
  • arkadaşların yapıyodur ama yapmıyorum diyodur kesinlikle...

0|0
    0|0
  • Bekareti önemsemeyen bir Türk kız gençliği var ya artık.Bu ülke yer yarılsa yerin dibine girse keşke!

1|0
    0|0
  • evet ilginç ama 17 18 yaşına gelip cinsellikle masturbasyon düzeyinde ya da çıplak resimlere bakma düzeyinde bile alakası olmayan çok kız var.bence sen doğrusunu yapıyorsun çünkü diğer kızlar ilerde cinsellikten korkuyor hatta çoğu orgazm taklidi yapıyorlar.çünkü bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • her kiz masturbasyon yapirdur merak etme yoksa bu zaman dilimi nasil gecer

0|0
    0|0
  • Hayır bu tamamen zevk işi vicdan azabını da bırak. İsteyen yapar isteyen yapmaz. Bu herkesin kendiyle baş başa kaldığı zamanlarda yaptığı özel bir şey.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede yapma evet banada cok saçma geliyor kızların mast. yapması hoşuma gitmiyor kendime yakıştıramıyorum hiç. sende yapma vizcan azabıda cekme

2|0
    1|1
  • Mastrbasyon bi ihtycdır canım .kimseyi dinleme yap cann istyorsa .. fakat yinede dikkat et kızlık zarına bende öyle yapıyorum çekinlcek birşy yok bunda.gerçktn yapmayan kızlar var ama snn yaptığın anormal değil onlarn cannın istememesi anorml

0|1
    0|0
  • ne sapık mıllet olma yolunda ılerlıyoruz ya rabbım . Yapma kızım ılerde kocanla yaparsın helal bıseylerı sevgılınlede degıl kocanla ne be bende arkadaslarımda yapmıyoruz yalanda degıl senn ısın gucun kalmamıs zevkle sefayla ugrasıyyn sızın gıbıler yuzunden helak olcaz kendıne gel edeplı ol

0|1
    3|1
    • kendi kendimi tatmin etmemin neresi kötü? bunu yapmayıp erkeklerin yatağına mı gireyim?

• Arkadaşların kesinlikle yapıyor:) Ayrıca kızlık zarı gitmiş gitmemiş ne fark eder ki önemli olan zevk alıyor olman.

0|0
    1|0
    • kızlık zarı giderse benim sonum olur. çünkü ailem , çevrem bekarete önem veriyor.

• Gizli yaptiklari icin sana anormal gelebilir Devam et boyle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...