Aşırı cinsellik isteğim?

arkadaslar öncelikle sapıkça yorumlar yapmayın mumkunse.. illk ilikşkiye girdikten sonra hep isteklı oldum sevgılımden daha ısteklı oldum hanı adama zorla götürüyodum diyebilirm o da genelde erkekler böyle olur sen erkekten bıle ısteklısın dedı tuhaf oldum bırzman sonra ayrıldık sımdı yenı sevgılım var ve ona akrsıda oyleyım hanı ondan beterim o da aynı seyı soyledı. baska biriyle asla yapmam sadece sevgılımle yaparım ama yınede tuhaf hıssettım sızce bu nasıl bır durum

Güncellemeler:
adamı okadar bıktırmıştım ki bana mastrbs yapmamı tavsıye ettı hatta zorladı

0|0
3|53

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tam tersine çok güzel bir şey erkek için. Ama tabi erkek cinsel yönden senin gibi aşırı istekli değilse ilişkide problem yaratabiliyor. Bu aşamadan sonra mast. yapmak sana yeterli hazzı vermeyecektir. Şu anda yaşın genç olduğu için sadece duygusal olarak bağlı olduğun erkekle cinselliği yaşamak istemen çok doğal. Ancak zamanla bu sana yeterli gelmeyecek ve farklı heyecanlar yaşamayı isteyeceksin. Bu nedenle başka erkekleri arzulamaya başlayabilirsin. Hayat senin hayatın. Nasıl mutlu olacaksan öyle yaşa. Ama şunu bilki cinsel yönden aşırı istekli olman bir sorun değil senin kadın olarak en önemli kabiliyetindir. Bunu kullanmayı bilirsen huzurlu ve mutlu olursun.

0|0
    0|0
    • ben sureklı baska adamlarla sevişmek istemiyorum. sadece bir adamla olsun ıstıyorum ama yeterlı gelmıyor

• Bir kadın olarak en doğal isteğin bu canım. Ama ya çok istekli, fantazileri geniş olan, senin arzu ettiğin herşeyi tiksinmeden yapacak olan bir sevgili bulacaksın ya da cinselliği tam olarak rahatlayamadan yaşamaya devam edeceksin. Bu zamanla seni strese sokacaktır.

Erkekler Ne Diyor 52

• İstekli olman normal bir durum.

0|0
    0|0
  • sevdiğin adamı arzulamandan normal bir durum yok. bazen (mevsimsel) hormonlar vucudu ele geçirir. senin de öyle bir dönemin arkadaşım.

söyleyebileceğim bedeninle herşeyi yap ama ruhundan kaybetme. saygılar.

1|0
    0|0
  • Ben de bunu anlamıyorum "başka birisiyle yapmam sadece sevgilimle yaparım" ne yani böyle olunca ahlaki olarak kendini temize çekmiş mi oluyorsun? Sevgililik nedir? bir kurum mudur? yasal bir birlik midir? nedir sevgililik?

1|0
    0|1
  • tuhaf hissedeceğin bir durum yok onlar ayak uyduramıyor diye senin yadırganman gereksiz

0|0
    0|0
    • kötü birrşey mi kadının aşırı istekli olması?

• hayır gayet bakımlı ve güzelim ama zaten cilve yapmıyorum direk sonuca gecmek ıstıyorum sorun orda belkıde

• Guzel ve bakimliysan sorun yok azicik cilve ve yenilikle hersey duzelir

• Yav neden benim çevremde senin gibi insanlar yok? :/

0|1
    0|0
  • of be :D ulan şöyle bir sevgilimiz olmadı :D

0|1
    0|0
  • İyiymiş walla, senin gibiside zor bulunur..

0|0
    0|0
  • hayanın ve şehvetin onda dokuzu kadında bulunur. Haya kalmayınca senin gibi o. rospu olunur.

0|2
    0|0
  • Burcun ne senin :)

0|0
    0|0
  • Senin gibi istekli bir arkadasim vardi ama en son ben pes ettirdim. Birkere 48 saat evden çıkmadık tavsanlar gibi :)

0|0
    0|0
  • Adam yetmiyorsa sana int. Bu videoyu buldum eğitim programı bu konu ile ilgili

http://youtu.be/uSKfCMCpc0o

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir durum işte bende tam tersi durumları yaşadım hep keşke senin giibi bir partner bula bilseydim.. Nirvanaya ulaşmak ulaştırmak için benimde sorunum doyuracak tatmin edecek birini bulamamak :(((((

0|0
    0|0
  • Anlasildi sen sadece sevgiline veriyosun bende sevgilin olsam bana da verirmisin seni kesin tatmin ederim sikinti olma, yani istedigin zaman yapariz sana uyarim ben

0|0
    0|0
  • Aslında şuanki erkek arkadaşınında hoşuna gidiyodur bu durum ama güveni kırılılıyordur sana karşı fazla istekden dolayı

0|0
    0|0
  • Desene evleninceye kadar bolu tuneline donucenn

0|2
    0|0
  • Mastürbasyon çözüm olabilir ama partnerin seni bir kaç kez boşaltıp öyle sksin

0|0
    0|0
  • ha başka biriyle yapmışın ha ayrılıp başka sevgili bulup yapmışın, ne fark var

0|0
    0|0
  • istegin fazla olabilir. biz erkeklerdede bu durum yasaniyor. normal

0|0
    0|0
  • her eve lazımsın ya sen :)

0|0
    0|0
  • sen folloş olmuşun sana 1 tane kesmez.

0|0
    0|0
  • kağıt zımpara dene :)

0|0
    0|0
  • Yazık kız sana. git sevgiline ilaç falan al adamın takviyelere ihtiyacı var demek.

0|0
    0|0
  • Senin Gibi Kadın Zor Bulunur...

0|0
    0|0
  • Keşke ölsen ya

0|0
    0|0
  • şöyle bir kız raslamadı m. k.

0|0
    0|0
  • Sapıklık başka şey isteklilik başka şey.. Hiç sıkıntı yok aynen devam canm..

0|0
    0|0
  • Soğuk suya otur

0|1
    0|0
  • Olabilir bence doğal birşey

0|0
    0|0
  • Merhaba güzel kardeşim. En doğru yol evlenmektir.

0|0
    0|0
  • tam benliksin bende aşırı istekliyim ama senin gibi istekli biriyle tanışma fırsatım olmadı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 3

• senin gibi kızlar erkeklerin bir gecelik eglencesi veya arzularını canladırmak için matrak oyunu olur hani erkeklerin sürekli kaşar diye hitap ettiği kızlar varya hah sen onun da alasısın

0|0
    0|0
    • aptal aptal konusma. sevgılımden baskasıyla yasamıyorum bana namus nutukkalrı cekme

• çeksem anlayacaksın sanki salak haa iyi sevgilinin altında yatıyorsan ıyı bende namussuzluk yapıyorsun felan zannettım hıh pardon cınım

• Seni anlıyorum.

0|0
    0|0
  • tavsiyeye uy bence yazık adamlara

0|0
    0|0
    • İlginç bir bakış açısı. Genele kadınlara yazık derler.

• Genelde:) Teşekkür ederim.

• @elopiri genemi ya iyi günler

Yükleniyor...