Doğum yapmış ve çok kez ilişkiye girmiş birinin vajinası genişler mi sarkar mı?

2 yıllık evli 2 kere doğum yapmış bir bayanın vajinası genişler mi veya dudakları sarkar mı?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum insanlarda değişken olabilir, yani senin vajinanın sarkabilir 20 yıllı evli bir bayanın sarkmaya bilir, yani bunu kafana takma na gerek yok sıkıntı yapma.
    Bu genetik bir vücut hareketidir, tabi doğum yapmış olan çok etkiler fakat.
    Sorun yasamazsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kadının yapısına göre değişiyor tabiki. Normal doğum yapan kadınlarınki doğal olarak genişliyor. Aynı şekilde sürekli olarak cinsel ilişki yaşayan kadınların vajinası da sürekli esnediğinden zaman içerisinde daha geniş oluyor. Dudakların sarkmasının ilişkiyle pek alakası yok, hiç ilişki yaşamamış ve doğum yapmamış olan genç kızların bile vajina iç dudakları büyük ve sarkık olabiliyor.

0|0
    0|0
  • sevgili evli abla sen söylemezsen o anlayamaz kaç kere doğum yaptığını. yaşın 40 larda değilse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Dogum cok az etkiler oradaki k aslar kendini toparlar emin ol dudaklarin sarkmasi ise t a mamen genetik bir olaydir iliski sayisiyla dogumla alakasi yoktur inan soyle dusun p*rno filmlerde ayni anda iki aleti icine alan kadinlar var ama gorunurde o kadar darlarki oradaki kadlar gercekten kuvvetlidir burada yazan bazi arkadsslar yaniliyor iliski sayisiyla cok alakasi yoktur abartilmadigi surece tabi fisting olayi haric

0|0
    0|0
  • sakık olması genetik bence ilişkiyle bir alakası yoktur dıye düşünüyorum dogum yapan bayanın vajınası gerçekten boyut degiştirir ve fazlaca genişler fakat yırtılan bölgesi dikilir eski haline gelmeside malesef mümkün olmaz ama ne kdar ilişkiye girerse girsin genişlesede uzun süre ilişkide bulunmadıgı sürede darlaşır zmanla.

0|0
    0|0
  • evet sarkar yere kadar

0|0
    0|1
  • Elbette ki esneme ve hissizlik olacaktır. Ancak, kişiden kişiye ve bünyeye göre değişen bir durum. Bir doktora başvurmak bu konu ile sıkıntıların çözülmesinde en doğru yoldur.

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişir ama genişleme olacagını zannetmiyorum sarkma hiç tahmin etmiyorum sadece etlenmiş olabilir siz onu sarktı sanmış olabilir misiniz

0|0
    0|0
    • Oyle diyonuz da normal vajinaya gore daha degisik duruyo

• at yalanı... inananı :)

• konu nerden nereye geldi... Evet calideyim ve bu organizasyonun tr bacagıda var kimseye bişey ispat zorunda değilim@merttt_54 ister inan ister inanma banane... Diavolos eve tr de ankaradayım ama şu an Cali'deyim

• aynen öyle plur :)

0|0
    0|0
  • vajinanda genişlemede olur vajina dudaklarında sarkmada

0|0
    0|0
  • bir nebze çok da farketmese gerek

0|0
    0|0
  • tabiki normal dogumsa genişler azda olsa. salkma olması normal.

0|0
    0|0
  • Bakımlıysan birsey olmaz pek fazla

0|0
    0|0
  • Yok ya benim sevgim vardi 4 cocugu vardi bosanmisti ama saglam kadin di sarkma da yoktu hic ama benlimle iliskiye basladiktan sonra vajinasi genisledi gogusleri felan sarkmaya basladi her aksam iliski yasadigimiz icin

0|0
    0|0
  • görmedim ama tadında bir değişiklik yoktu

0|0
    0|0
  • bir farklılık olur heralde ama ne olur ki sarksa ayrılmayı mı düşünüyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajina doğumdan gerekli süre geçtikten sonra kendini topluyor eski haline geliyor.. Çok kez ilişkiye girmek sarkma yapmaz, Ancak eskisi gibi dar kalmaz vajina

0|0
    0|0
Yükleniyor...