Anal seks hakkinda herkes bilgilenmeli bence?

Az once br baslik gordum kiz arkadasim banyo yaptigi halde anusu kokuyor diye. Banyo yapmakla gecmek arkadasim bu. Hic mi ogretmiyorlar size anal temizlik nedir ne degildir ya? Turk erkeginin seksten sogumasina hak veriyorum yani. Tahareti bile almayan insanlar biliyorum ne kadar igrenc. Hayir aktif bir cinsel hayatim oldugu icin degil benim kendime dikkat etmem insanin kendine bakmasidir en nihayetinde temizlik kendimize saygidir. Cogu kadin erkegine arkadan vermiyor. Neden? Cunki gtunu yikamayi bile bilmiyor kaldi ki icini temizlesin. Sonra erkek neden disari gidiyor ya saka gibi. Lutfen kiz arkadaslarinizi anal seksten once veya oral yolla yapilacak sevismenin temelinde ki temizlikleri anlatin. Acip okusunlar anal temizlik nasil yapiliyor. Ben bacagimda bir tane kil bile olsa soyunmam ama hickimse bunlari dert etmiyor. Asil dert edilmesi gereken seyler bunlar. Mide nasil alsin pis bir insani? Lavman vs kullanilabilir temizlikten once. Ama once tabikide tuvalet yapilmis filan olmali. Sonra en ideali -ki benim kullandiim yontem de bu- dus basligini cikarip hortumun ucunu anuse hafifce iteleyip icindeki suyu icimize almayi saglamak suyun sicakligi soguga yakin iliklikta olmali. Sonra suyu birakmak ve bunu icinizden temiz su geldigine emin olan kadar tekrarlamak. Yaklasik 10 dakikalik bir islem. Icinizdeki suyu iyice ikinmalisiniz ama bu yuzden bir kac dakika dusta kalmalisiniz sacinizi sampuanlarken liflenirken icinizdeki su zaten twkrar cikacak. Banyodan aonra vucut losyonlariyla oraya guzel bir kayganlik ve koku verin. Bu onemli! Asla ama asla krem disnda hicbir koku olmuyor. Istediginiz kadar parmaginizi sokup koklayabilirsiniz. Bu igrenc gelebilir ama gercekten olmasi gereken tek sey bu. Igrenc olan bunlari yapmadan karsindakine rezil olmaktir. Benden bu kadar. Caninizin acimasina dayanamayacaksaniz anal seks yapmayin ama icinizi se temizleyib bir zahmet.

Güncellemeler:
burada laf edenler de asla bir kadin poposu duzemeyecek bu yuzden bu laf atislar. Bir kadina dokunabildiklerinibile dusunmuyorum

1|2
4|52

En İyi Erkek Görüşü

• Burada sorulan aptalca sorulara dayanamayıp bu bilgiyi vermişsin ama kime kaç kişiye? Yarın 16-19 arası birlileri gelecek yine bu soruları soracak. Bu abazanlar bunu hakediyor mu öncelikle bunu düşünmelisin. Ayrıca varsayalım kızlar dediğini yaptı temizledi peki anal yapmasını kızın canını yakmadan hissettirmeden giriş yapıp zevki hatta anal orgazmı yaşatan kaç kişi var? Erkekler bunu yapmayı bilse günah, acıyor hastalık var vs vs diyenler asla burada yapanları yuhalamaz çünkü kendileri de ister. Anal orgazmı yaşamamış her kız gerek dini gerek sağlık açısından analı kötüler. Benim birlikte olduğum kapalı ve sağlıkçı partnerlerim anal orgazmı yaşadığından dini ya da sağlık açısından zararlarını umursamazlar aksine ilişki sırasında kendileri isterdi. Sende burada eline kız eli değmeyen bu site ya da başka sitelerde kız düşürme derdinde olanlara laf anlatmaya çalışma canın sıkılmasın. Yine uçuk sorularını sormaya devam et :P

0|4
    0|5

Erkekler Ne Diyor 51

• Sitedeki kizlarin ahlaki bozuluyor ya atin bun ergeni siteden

4|2
    1|0
  • http://hizliresim.com/upload.php Bence de sen anlattığın şeylerden önce kimlere anlattığını düşün, cinsellik hoş güzel de psikoloji bozacak kadar değil. ^_^

1|0
    0|0
  • ilk başta belirtmek isterim ki, anal seksi yaşamış biri olarak yazıyorum bu cevabı size.

temizlik konusunda dediklerinize tamamen katılmakla birlikte bu işin sağlık kısmını düşünüyorum. insanlarımızın bilinçsiz olduğunu varsayarsak (ki öyle) bir çok kazayı peşinde getirecektir bu seks çeşidi. bir zaman sonra anüs kaslarının tutmaması, yaratılışı gereği dışarıya doğru çalışan kas grubunun içeriye doğru çalışarak işlevselliğini kaybetmesi, penis kırılması vb. gibi.

çiftler arasında duygusal olarak düşünürsek, bir erkek anal seks yaşadığı kadına saygısını kaybeder ve o ilişki bir zaman sonra biter. Hayvani bir şekilde yapılan bu seks kadının kadınlığını kullanamadığı, erkeğin (özellikle küçük penisliler) kendini kral zannetiği bir pozisyondur aslında. Eşine veya partnerine saygı veya sevgi göstermeyen her erkek yapmak ister, yapar.

düşüncelerimin tamamı kendimi bağlamakla birlikte, saygılar.

1|1
    0|0
    • Benim asik oldugum bir cocuk vardi gecede 3 kere toplamda 1 saat duzmustu beni. Ben altinda mucadele ettikce can acisindan daha cok hoslaniyodu daha cok hizlaniyodu gercekten bu da daha cok tahrik ediyo onlari aci cekmemiz felan

• anlatmak istediğim bu zaten arkadaşım. hayvani duygular insani duyguların önüne geçiyorsa ne o sevişmeden birşey olur ne de seksten. sevişmek bir sanattır, düzgün bir sevişme daha doğrusu sevgi dolu bir sevişme yaşamanı dilerim.

• ya şeytan kılıklı memeli şempaze git şurdan milletin ahlakını bozma :)

4|4
    1|2
  • ak yolu varken bok yolunu neden seçersiniz hep merak etmişimdir..

anal yapın yapın sonra kanser onun bagsur olun :))

3|1
    0|1
  • sen geçenlerde bakireydin

1|2
    0|0
  • O kadar iyi anlatmışsın ki benim temizleyesim geldi.. :D Şaka bir yana bilgilendirici bir yazı olmuş :)

1|0
    0|1
    • Terbiyesizlik yapan insanlar da olmasa keske. Neyse ben anlattim belki bazi insanlar kendilerinden utanir.

• Onlardan hep var. Elbet faydalananlar olacaktır boşver sen

• Umarim :D

• Wouww senin turk kadini olabilcegine inanmiyorum ya da muhtesem bir istinasin.. ulan erkekten beter kol killari var onu gectim gogus ucunde kil olan kiz olrmu ya var gordum hic mi kendine saygin yok yuzune makyaj yapinca bitiyor olay saniyorlar kesnlkle paylasimina katiliyorum ama bir tek kiz bile cevap vermemis farkindaysan cunku snn yazdiklarn ona igrenc gelior boklu popolaryla anal yapmak igrenc gelmior onlara;)

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim

1|0
    0|0
  • Adamsın

1|0
    1|0
  • Sadece tebrik etmek istedim.

1|0
    0|0
  • ayakta alkışlıyorum...
    saygıyla eğiliyorum...

1|0
    0|0
    • Siz anca böylelerinin önünde eğilirsiniz. İşinize gelirse.

• Biraz da su kizin onunde egilsinler de hasetinden catirdamasin.

• Ne kadar ayip bir sey yaptiginiz angelscry.

• Anal nedir ya pislik resmen normal yolu mu yok

2|1
    0|0
  • Bunumbukar anlatmışsın 1 okadar ergen var anala yönlendirmiş olmuş oluyorsun 2 yaptığın temizlik sekli biraz tehlikeli su basıncı zarar vere bilirve anal normalde sağlıklı olmadığı söylenir. Ayrıca anal zaten ayrı bir tecrube ve fantazidir hiç bir şeye değişmem elbette dediklerin doğru temizlik şart iğrenmemek lazım tende yoksa anbiyans gider o an

0|0
    0|0
  • Faydalı bir yazı birde anal seksin zararlarınıda anlatsan keşke bir yerde okumuştum çok analdan yapan kadınların kasları gevşiyor ve tuvaletlerini tutamıyorlarmış.

0|0
    0|0
    • Cok fazla yapmayacaksin iste. Ben bugune kadar 7 8 kere yapmisimdir hala cok acir yani deligim de dapdar hala sknti yok

• Ben olsam o riske girmezdim :)

• sen kesinlikle i*ne
    sin

1|1
    1|0
  • vajinadan saşmam bakireysede isterim vermezse tak sepeti koluna herkes kendi yoluna..

1|0
    1|0
  • haklısın ama temizlik konusunda. herzaman anal ilişkiye karşı olmuşumdur.

0|1
    0|0
  • Asil igrenc olan anal seksin kendisi.

1|1
    0|0
  • sen fake misin yoksa psikolojin mi bozuk? ama %90 fakesinn

1|2
    0|0
  • İnsanları yalnış yerlere yönlendiriyorsunuz. Bunun bir sürü hastalığı var. Kadın içinde zararlı bir süre sonra anüs bölgesindeki kaslar gevşeyip kendini sıkamayacak ve altına kacıracaklar.

0|0
    0|0
  • Vallahi tebrik ederim super anlatmissinki ben bunları daha once okumuş ve partnerime uygulayan bir insanım.
    Yinede teşekkür ederim bilmeyen arkadaşları da bilgilendirdirdiğiniz için.

0|0
    0|0
  • afedersin ama neden bu insanlar * yolu varken bok yoluna giderler anlamış deilim. emnimki çok zevklidir ama sakıncalı

0|1
    0|0
  • Kız değil bu erkek belli etti

1|0
    0|0
  • patlak konuştu hanımlar

1|1
    1|0
  • Çok güzel bir yere değinmişsin öncelikle bunun için Teşekkür ediyorum.. Ben de kendi kendime diyorum ki analdan neden vermiyorlar şimdi anladım çünkü kadınlardan şahsen böyle bir şey beklemezdim hepsi temizler sanardım.

0|0
    0|0
  • Anlatımın çok iyi olmuş açıkçası ama bence de değmez anlatmaya... üşengeçliklerinden birşey değişmeyecektir. Tabuları kullanarak kendilerini kurtarıyorlar akıllarınca..

0|0
    0|0
  • Siteye degisik bir bakis acisi getirdin ahbap. fakede olsan minik pitpitlari bilgilendiriyosun basarilarinin devamini dilerim

0|0
    0|0
    • Fake degilim ana tesekkurler:)) hosuma gidiyo bunlari paylasmak

• Yemin ediyorum sitenin en gerekli fake üyesisin ÇD:

0|0
    0|0
    • Gerekliyim ama fake degilim:)

• ee peki ne kadar rahat bir insansın sen? kaçtane sorunu gördüm bir taneside normal değil

• çok uzundu okumadım :D
    biri özetlesin şunu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...