Bir sorum olacak Ama?

Masturbasyon yapiyorsunuz, Tatmin olamiyorsunuz. Bu durumda ne yapiyorsunuz? Basiniza geldimi?

Güncellemeler:
Böyle bir durum yaşadınizmi?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gercek iliskinin yerini tutmayacagi kesin zaten. Es/partner varsa ve uyumluysaniz gercegini yapmak gerek. Boyle biri yoksa da mantikli olan baska bir cozum yok bana gore.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaş olarak olgun bir kadınsınız. Cinselliği yaşamış olan kadınlar mastürbasyon aynı hazzı vermediği için bunu yapmaktan bir süre sonra bıkıyorlar. Şahsen erkek olarak benim başıma hiç gelmedi ama ben de cinsel ilişkide yaşadığım zevki alamıyorum mast. yaptığımda. Bu nedenle farklı partnerler buluyorum ve onlarla farklı heyecanlar yaşıyorum. Bu şekilde cinsellik her zaman keyif verici oluyor. Tabi bir kadın olarak benim gibi yaşamayı tercih etmeyebilirsiniz. Bu durumda düzenli bir ilişki yaşayacağınız sevgili edinmeniz en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • Mast. Tatmin etmiyorsa ilişki yaşamalısın :)
    Koşulların buna uygun değilse en azından görsel olarak ıyarılmalısın!
    p*rno seyredebilirsin.
    ya da sanal yapabilirsin, ses tahrik ediyorsa telde konuşarak mast. Yapabilir zevkle de boşalabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben genelde tatmin oluyorum tatmin derken boşalıyorum tabi seks yapmanın yerini tutmuyor bir süre sonra yine istiyorum

0|0
    0|0
  • olana kadar devam :)

0|0
    0|0
  • 1 posta yetmez genelde 2-3-4 bazen öyle tatmin oluyorum. bekar olduğumdan şimdilik böyle idare etcez artık.

0|0
    0|0
  • gerçekleri daha çok yaşamak istediğin için masturbasyondan zevk almıyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • tatmin olmaya kadar devam

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda normal gizemli hatun vucut ten arıyor onu istiyor çünkü

0|0
    0|0
  • yapmam olmuyorsam

0|0
    0|0
  • Gelmedi

0|0
    0|0
  • Benim başımda böyle bir sorun var işte. Elimle tatmin olamıyorum. Çoğu zaman mast. ı sıkılıp yarıda bırakıyorum. Sadece rahatlamak için boşalıyorum yani. Sanal S. kse alışığım. Partnerlerim gittiği için artık zevk alamıyorum.

0|0
    0|0
  • Geldi
    Para biriktrip parasiyla yapiyorum
    Yok ki bir tane fuckbuddymiz

0|0
    0|0
  • p*rno takviyesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...