LABİOPLASTİ (İç Dudak Estetiği) bu ameliyatı olan varmı?

v. jinamın iç dudakları çok büyük neden böyle bilmiyorum bakireyim. mastta çok yapmıyorum bunun için ameliyat olmayı düşünüyorum. daha önce ameliyat olan var mı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadasin dudaklari buyuk diye iliskiye girdigini dusunduyse ondan bugun ayril oyle cahik biriyl ED bir omur gecmez emin ol sana yazik olurbu olay tamamen genetik ve resimdeki de gayet dogal seninde eger oyleyse hos hepsi ayni olnadi beklenemez peniste oyledir egri duz kucuk buyuk basi degidik govdesi oral srven biri icin guzeldirde dudaklari emnesi agzina almasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dışardan belli oluyor mu iç dudaklar ve simetrik değil mi?

0|0
    0|0
  • Olmadım

0|0
    0|0
  • bakmam lazim

1|0
    0|0
  • olan çok tabiki ama neden olacan oda sana has olan özellik.

0|0
    0|0
  • Ameliyat öncesi bir göster bizede

0|0
    0|0
  • bu kadar kafana takma. Bu genetik ve doğuştan olan bir şey. bir erkekte takıntı yapacağını sanmam

0|0
    0|0
    • bir kez sevgilim görmüştü ve gördkten sonra daha önce kmseyle birlkte olmadıgıma inanmadı.. bu bana ne kdar koydu biliyomusun

• hyr bir iki defa sürtünme okdr.

• allahım yaaa anlamıyorum bu erkeklere yaaaa. o kadar uzun zaman çıktığın ve seni seven birisi varken 5 dk zevk için neden başkasına giderler :/

• ne kadar aralıklarla yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Bu mastla ya da ilişkiyle ilgili değil senin elinde ol adam olan birşey. Youtubede bu operasyonun videosu var

0|0
    0|0
  • Olma ya vajina dediğin büyük dudaklı olur. kıyma ona benimle evlenebilirsin :(

0|0
    0|0
    • iç dudaklardan bahsediyorum

• ya öyle değil gerçekten çok rahatsızlık verici onu geçtim erkek arkdşm biryle ilşkye grdiğimi düşündü ilerde bir dha bu lafı duymak istemiyorum. bide cinsel ilşki ağrılı oluyomuş..

• onun zaten kendine güveni yok seni kendine layık görmüyor. her yaptığından kuşku duyuyor, sana güvenmiyor. 3 yıllık sevgilisinin sözüne inanmayan birini ne kadar erkek olarak görüp onunla hayatını birleştirebilirsin ki? birkere sana saygısızca davranmış.

Kızlar Ne Diyor 3

• için rahatlacaksa yaptır ben de yaptırdım basit bir ameliyat bu kadar kendini üzmeye değmez ancak olduktan sonra dikiş patlarsa çook fena kanıyor bir de ilk iki hafta yürürken zorlanıyorsun başka sorun yok

0|0
    0|0
  • Araştırdım bende orantısızlık var ancak şöyle birşey var bahsedildiği kadar masum bir ameliyat değil. Bazılarında his kaybı oluyormuş bazıları ise sonuçtan memnun değil yani iş iyi bir hekim de bitiyor çok çok iyi araştırıp öyle yatmalısın ameliyat masasına. Videoları izledim youtubeden kısa sürüyor ama midem bulandı dış dudaklar falan düzeltilirken diyeceğim sağlık açısından bir sorun yoksa ve aşırı derecede rahatsız etmiyorsa boşver o riski almaya değmez ama sen bilirsin.

0|0
    0|2
    • sağlık açısndan dha önce ilişkiye girmdim ama ağrılı ilişkiye sebep oluyormuş

• evt haklısın evlendkten sonra yapmalıyım yaptırırsam

• Youtube daki videonun linkini atabilir misiniz

• Bende arastırıyodum bir ara ama olamam dedim sonra

0|1
    0|0
    • neden olmassın

• Güvenemem flan diye çok arastırdım ama erkekler sorun etmiyo boşverdim bende

Yükleniyor...