Hala hasta olamadım ya off

Normal adet günüm düzensizdi geçen en son tarihleirm şöyle 27 27 26 bu ay olmadım karnım ağrıyor ve şişkinlik var ama olmadım daha. Kadın dog. gittim adet düzensizliği için doğum kontrol hapı verdi kullandım 1 haftadır kestim içmiyorum ama hala adet olamadım off niye ya .. (Bu arada bakireyim. Saçma yorumlar yapmayın )

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• limon ye kanını inceltir. belki katı kan dar kanallardan gecemıyor. tuplerın kucuk tur.

0|0
    0|0
    • Ya ultrasona gırdım cok ıyı cıktı yumurtalıklarım ama gecıktı bu ay bayagı bı gecıktı :( haptan mı oldu acaba

• hap 5 gun net gecıktırır bunyeye gore. ama ultrason kıtlelerı gösterır damaryollarına bakamazsın. bı kacgun daha bekle yıne gıt bence. bırazda böğürürsen detaylı bakarlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• hapları doktorun dediği sürede kullanman lazımdı.. bide onlarda yanlış bilmiyorsam bir gün sabah kullandıysan ertesi gün akşam kullanmalısın vs. vs. bir de o haplar hemen düzeltmiyor uzun süre kullanman gerekebilir..

0|0
    0|0
    • ya normalde her ay oluyorum ama belli bi gun yoktu. Dr dedıgı gıbı kullandım ama bıraktım sonra sımdı agrım felan oluyor ama hasta olamıyorum cok canım sıkkkın

• serbest bırak arada olur böle şeyler

0|0
    0|0
    • hıc bukadar olmamıstıkiiB:(

• arkadaşım yarın yada sonraki gün olursun merak etme inceden ağrı varsa ve belde kasılma hissediorsan zaten hazırdır ve hava değişimi gerginlik stres veya bunun gibi şeylerden yada şuanki takıntından dolayı cıkmıyordur bir maydanoz salatası yap üstüne bi asprin çek sonra sıcak bir duş sabaha bi bakmışsın kan gövdeyi götürmüş ;)

• :)) tsk

• Inslh canin cok acimaz ve sen gergin olmazsin..

0|0
    0|0
    • hıc bı reglımde hırcın olmadım :D

• : ) Bugun neysem ogunde aynıyım oyle bısey sacma gelıyor zaten alakasız buluyorum.

• Sonunda delikanli bi kiz cikti itiraf etti:) bize bile bile nazlaniyorlar demi:) nerdeyse butun istedklerini yaptiriyorlar:) tamam kolay degildir ama hircin olmaya ne gerek var:) seni gonulden alkisliyorm:)

• sıkııntı yaratırsan dahada gecikir rahat ol

0|0
    0|0
  • Bence doktora git :)

0|0
    0|0
  • sakin ol olursun triplere girme.. bakire olup adet olmayan yok sonuçta

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• olur böyle ama bır daha doktora da git ıhmal etme sen yınede

0|0