Dikilmiş kızlık zarı nasıl anlaşılır

var mı bir yolu yoksa her türlü kandırılır mıyız ?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Kalıcı Onarım da var... ;)) Hatun evlenmede 1 Hafta önce de diktirmiş olabilir garantisi yok anlayabilmenin.

0|2
    1|0
    • ne önemi var.evlenme seviyesine geldiğin insanın bakire olup olmadığını anlayamıyorsan geriye ne kalıyor.hem sadece bakire olup olmadığı için evlenmiyorsun.sonuçta güzelliği vs var

• birde evet duyduğum şeylerde oldu kız hakkında her ne kadar duyduğun şeylere inanmak doğru olmasada

• aklında kurt kıpırdıyorsa öldürmeden mutluolamazsın.

Kızlar Ne Diyor 13

• yabancı ülkelerde bakireliğe önem verilmiyor hiç bizim ülkemizde veriliyor... ve cogu kadın tecavüze uğruyor... hayret bişi

0|2
    0|6
    • işte bakire olmayan biri daha :)

• yabancı ülkelerde daha çok tecavüze uğryanlar var

• nerden biliyosun?

• küveti sıcak suyla doldur kızı içine sok bir süre sonra kanama oluyosa anla ki diktirmiş bozuldu

zaten düğünde 3 gün falan önce dikiliyo uzun ömürlü bişi diil

0|2
    2|0
    • :)))) ee bunu sana yapsalar kabul edecek misin?

• benim sevgilim zar beyinli diil zaten o bana inanır da güvenir de bu yöntem zarperest zavallılar ve evlenmeden kendine sahip çıkamayanlar için

• Ben sevgilimi suya sokup da kanıyor mu diye bakmam. Ona güvenirim ve inanırım ve zarbeyinli değilim. Ayrıca zarın diktirilmesi de zar-beyinlilere müstahak. Önce güven olmalı ve önce iki taraf da birbirine SAYGI duymalı <3 lattem

• genelde düğüne yakın diktirip düğünden öncekı bır kaç günde mutlaka son kontrole gıdıyorlar cok önce diktirmedıyse zaten dikişleri tazedir ve hekım tarafından sıcak banyoda oturarak suyla banyo yapmaması önerılırkı dikişler acılmasın dıye :) gelın hanımın kılına dokunmadan önce bır rahatlama duşu aldırmak dikişlerin çatır çatır ayrılması ve ilişkiye girmeden banyoda hallolması anlamına gelır zaten o halde olan bırısı ısrarla banyodan kaçar ayakta yıkanır oturmak ıstemez vesaıre helede o bölgeye su tutmak gıbı seylerden kacınır dr temboh etmıstır kacınmak zorundadır ama bu tabıkı düğüne yakın uygulama yapılanlar ıcın gecerlı düğünden cok önce yapılmıs ve dikişler coktan ıyı olmus ıse bakarak dikiş izlerınden anlasılabılır çünkü sadece bekaret zarı dıkımı yapılmıyor onunla beraber vajınada daraltılıyor kenarlarında illaki dikiş ve işlem izi vardır anlasılır ama tabı o gece aç bakacam dıyebılırsenız :) ya da normal zamanda kıza psıkoljı uygulayın durup dururken bekaret diktirenler varmıs ben cok arastırdım tüm püf noktalarını öğrendım vesaıre dıyerek kızcagızın yüreğini ağzına getırıp tedırgınlıgınden anlayabılırsınız :) yanı cok çeşitli yolları var anlamanın sız yeterkı ısteyın

0|0
    0|0
  • Sıcak bir duş aldığında tekrardan kanama başlar onun dışında ilk gecede gelen kanın rengi daha farklıdır

0|0
    1|0
  • Açarın vajinayı terzi pardon doktor iplik bırakmış mı diye bakarsın :)

0|0
    0|1
  • doktor harici kimse anlayamiyormus sanirsam.

bi de gecenlerde biri takma kızlık zarı falan diyordu o da anlaşılmıyomuş

0|0
    1|0
  • Eger bir erkek onceden bakirelerle yatmissa bunu kolayca anlar eger zar yeni ameliyatlara gore icten dikilmsse bunu anlamak daha zor olur

0|0
    1|1
    • hiçbir şekilde anlayacağını sanmıyorum.

• araba lastiği mi tamir ettiriyorsun :))ne gerek var hem .senden önce yaşamışsa yaşamış.yalanlara gerek yok

• ben anlaşılmaz diye biliyorum .

0|0
    1|1
  • kandırılırsın

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın sanırım

0|0
    0|0
  • sadece doktor anlayabılırmis diye bılıyorum

0|0
    0|0
  • orjinal kızlık bozulduğunda kıpkırmızı kan gelmez hafif sulu gibi pembemsidir.

0|4
    1|0
  • abi bozunca bozuyosunuz da neden acılmamıs paket istiyosunuz:D

3|5
    1|5
    • ben bozmadım kimseyi hiç. ilerisinin ne olacağını bilmediğim için flört aşamasında bu kötülüğü hiçbir kıza yapmam.

• aslında galiba haklısın ilk başta böyle düşüseydim öpmezdim bile hiç :(

• neyse artık yapmayız

Erkekler Ne Diyor 10

• Önce LYS kasıp tıp kazanıyoruz, sonra TUS kasıp jinekolog oluyoruz.

Bunun yerine insanlık kasıp güven duymak daha kolay.

Ama dikişine göre belki terzi de anlayabilir, bilemedim.

4|0
    2|1
    • sevdim bunu +1

• boş yorumlar tuzu kuru olana konuşmak kolay banada kolay:)başınıza geldigi zman %90 böle düşünmiyceksnz manitanız bn snden önce birileryle birlkte oldum diyince görürüm bn sizi

• abi, ben aşk adamıyım, zarla işim olmaz. Daha önce sevişmiş olabilir, yeter ki yaptığının arkasında dursun. Sadık olsun, başka ihsan istemem. Geçmişi değiştiremem, ama gelecek sevgi, saygı, sadakat ve uyum üzerine kurulacaktır

• şüphe en büyük ölümdür. seviyorum bakire olsa ne olmasa ne derler. sonra ilk kim yaptı dan, kaç kişi oldu acabaya kadar bi sürü yol vardır. dikim olayı 3 gün tutuyor. sonra bırakıyor kendını. derinin inceden dikilip vaginanın daraltılmasıyla yapılıyor. baksan da goremezsın. kanda gelir. sadece güveneceksin, yoksa ızdırap olur sana hayat.

0|1
    0|0
  • kızlardan farklı fikirle gelmiş enteresan :)

0|1
    0|0
  • evlenmeden önce paketi bi şekilde açıcan hacı anca öyle emin olabilirsin (: paket baktın sende açıldı, zevkimi aldım deyip bırakmıcan. bir de kızlığını kocasına saklayıp ters ilişkiye giren kızların sayısı epeyce fazla günümüzde, onuda hiç anlayamazsın.. ALLah herkesin gönlüne göre nasip etsin diyelim..!

0|0
    0|0
  • anlaşılır aç bak dikilmş oldugu anlaşılıo dogal kızlık zarlarının şekillerini biliosan çok rahat anlarsın doktorların yaptıgıda bi b*k değil sadece vajınayı iiice genişletp kızlık zarına bakıolar tabi onlar dogal halini bldkleri için anlıolar hemen yoksa makina falan kullandkları yok onlarda bakarak anlıo :)

0|0
    0|0
  • 1 adet içi sıcak su dolu leğenin içine oturt hatunu.yalnız hatunu nasıl ikna edersin leğene oturtmaya çaktırmadan bilemiyorum. sen en iyisi evlenme güvenmediğin birisiyle

0|0
    0|0
  • bu konuyu kafana takmazsan zaten kandırılmamış olursun,sen daha önce bir kadınla ilişkiye girdiysen bunu sorgulamaya hakkın olmamalı...

0|0
    0|0
  • Yei diktirdiyse ve sen bu konuda deneyimliysen kolayca anlarsın.Ama artık (dikiş tutmuşsa) :) yani üzerinden zaman geçmişse anlama zor olur.İmkansız demiyorum ama zordur.Ben 2.zar olayını gördüm,fark pek yok gibiydi...

0|0
    0|0
  • vapurda pazarda satıyorlar

link

link

0|0
    0|0
  • Mümk değil anlamazsın. Kadının fendi sana 4 tur attırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...