Anüsün kendine has kokusu neden olur?

Mesela sevgilim banyo yapıyor. Anüsüne oral yaparken banyo yapmasına rağmen hafif bir koku oluyor. Yıkanmasına rağmen anüsün o kokusu neyden kaynaklanır?

Güncellemeler:
UP

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• bir turşu kavanozunu temizler yıkar kurutursun. uzun süre içinde turşu kaldığı için yine belli bir müddet turşu kokar... Anüs bu lavanta kokcak hali yok ya (yemediysen tabi)

2|2
    2|0
    • Orjinal bir benzetme olmuş :)

• En iyisi yapmamak tabi. Hak yolu varken bok yolunda işin ne =) Teşekkür eic için

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben anal seksten once anal temizlik yapip icimi bosaltiyorum. Dakikalarca tekrarliyorum emin olmak icin. Onun uzerine tabiki guzelce duj jelicile temizleniyorum sonra vucut kremleri nemlendiriciler suruyorum. Iliski sirasinda bile krem disinda hicbir koku olmuyor. Kiz arkadasina anlat bunlari. Deligi genisletmek icin parmagimi bile soktugumda elim krem kokuyor ki bu 14 saat bile kaliuor. Onun disinda asla baska koku olmuyor benim icin koku cok onemlidir yani. anal temizlik nedir ogrensin bi. Yoksa ben anlatayim.

0|1
    0|0
  • İçinide yıkaması lazım

0|1
    1|0
    • İçini de yıkadığını söylüyor ama çok rahatsız etmese de bir koku kalıyor yine de.

• boktan dolayı olabılr mı

0|2
    0|0
    • Boktan dolayı olduğu kesin ama yeni duş almasına rağmen o hafif koku neden olur diye merak ediyorum.

• Ne kadar yıksanda kokar

0|1
    1|0
    • Banyo yapınca azalsa da o kalan hafif anüs kokusu sende de oluyo mu?

• Evet oluyor. Sende oluyor mu

• Anladım. Olabiliyor.

• öyledir

0|1
    0|0
  • büyük annem derdi ki 40 kalıp sabunla yıkasan o kokuyu gideremezsin :d

0|1
    0|0
    • Ahaha :D büyükannenle o konu nereden açıldı? :D

• inan yapmasın o zevkmi bee iğrençç siz normal seks yapmıyomusunuz o daha eğlenceli bence :D

• Yapıyoruz tabiki ama oralın zevki de ayrı ;)

• nasıl tiksinmiyosun yaa okurken bile mide bulandırıcı. kız zevk alıyo mu

0|2
    0|0
    • Kız çok zevk alıyor ama keşke anüste o koku olmasa

• parfüm içir :d reglken de igrenmiyosundur kesin sen

• Sevgiliden hiç tiksinilir mi? :/

• İçten gelen bırsey o

0|2
    0|0
    • İçten gelen derken?

• Limon

• Ben portakal gibidir diye düşünmüştüm :S

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeş anüs kokusu yoktur. vajina gibi sıvı salgılaması olmadığından öyle bir koku olmaz. o ap açık bok kokusudur. bağırsağın son ağzında bok öyle kokar. hepsi bu.

0|2
    0|0
  • (o. O) zıçılan yerden baska nasıl bir koku bekliyorsun?

1|1
    0|0
  • Aga bir oto yıkamaya ver iç dış yıkanacak dersin sonra bir de öyle dene koku kalmaz buyuk olasılıkla araba parfümü sıktı mı bir de hımmm bak sen artık

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum :/

0|1
    0|0
  • nede olsa müdür demişler boşuna dememişler

0|1
    0|0
  • Sevgilinin anusunun dışını yikiyorsun sadece demi o içinden gelen koku kanka

0|1
    0|0
  • bok deliği mis kokacak değil ya *

0|1
    0|0
    • Yeni yıkanmasına rağmen? :/

• koklayacak bir oramı kaldı nasıl bir mide var

• Anüsüne oral yaparken geliyor

Yükleniyor...