2 ay sonra evleniyorum ilk gece?

Erkeklerde kizlarda baksin cok onemli

Erkekler;
Ilk gece esinizin ne renk giyinmesini istersiniz?
Banyodan sonra saçın ıslak olmasınımı istersiniz yoksa kurutsunmu?
Hangi koku daha hos gelir vanilya? Çikolata? Çiçek?
Birde bikini izleri rahatsiz edermi?

Bunuda kizlar cevaplayabilir:
zar yırtılınca çok acı oluyormu?

1|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk gece gelinliğini ben çıkartmak isterim, dolayısıyla altına saten beyaz iç çamaşırı yeterli. Neticede hemen çıkacaklar. Banyodan sonra saçın kurutulması mevsimle orantılıdır. Sıcak mevsimde havlu ile kurutmak yeterli. Çikolata kokusu hoş gelse de o an tende parfüm hiç hoş olmayacaktır. Bikini izleri beni rahatsız etmez. Zar yırtılması kişiden kişiye değiştiği için kiminde hissedilmezken kiminde oldukça sıkıntılı olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Parfum degilde banyoda duş jeli olarak falan hangi koku olabilir

• Duş jellerinin hepsi güzel. Bana göre çiçek kokulular en güzelleri.

Erkekler Ne Diyor 5

• Olmaz heralde :/

0|0
    0|0
  • Odaya giri girmez dudagina yapis kocanin gerisi hemen gelir duşa felan gerek yok

0|0
    0|0
    • Cok istekli görünmezmi

• Bence en şehvetli an öyle olur.. Duş alana kadar kocanin tadi kaca bilir tadi kacindada geceniz zehir olur.. Bence en mükemmeli bu olur sahsen benin böyle hosuma gider

• Anladım teşekkürler

• siyah kombinezon gecelik kısa yandan yırtmaçlı jartiyerli olabilir

0|0
    0|0
  • beyaz tenlimisin

0|0
    0|0
    • Evet

• Kirmizi guzel olabilir

• evet beyaz tenliyse ya sarı saç ya da siyah çok iyi olur sarı saçsa kırmızı jartiyer takımı siyah saçsa siyah almalısın bence

• İlk gece siyah sütyven ve siyah külot. ya da fileli elbise. Jartiyer'de olabilir. Sen ne yapmayı düşünüyon?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cok hafıf kulak arkasına koku surebılırsın ıtıcı olmaz... :)
    çiçek kokusu taze fresh olsun...
    bikini izi rahatsız etmez neden etsın kı

0|0
    0|0
  • rahat olursan acıyı hissetmezsin. ben hissetmedim hatta gece yapmıştık sonra uyumuşuz sabah gördüm kanı hiç hissetmedim yani.

0|0
    0|0
    • Cok rahat ya umarim benimde oyle olur

• @ballmumu önceden dediğin nasıl yani? ben zaten evli değilim sadece bekaretin bozulurken rahat olursan acıyı hissetmezsin bunu söylemeye çalıştım, daha önce sevişmek nasıl oluyor onu anlamadım :)

• Evli sandim

• SEn onu seviyorsan ilişkide acı olmaz parfüm sürme ağzına acı tat gelir eşinin.
    birde eşinle konuş bunları lütfen renk konusu göreceli

0|0
    0|0
  • bir şey giymene gerek yokki gelinliğini çıkartsın duşa girin çıkın başlayın :)

0|0
    0|0
    • Oda mantıklı :)

• giyeceğin şeyleri sonraya bırak ki sonradanda zevkli olsun şimdilik gerek yok bir şey giymeye

Yükleniyor...