Her gün mast yapmanın zararı var mı?

Arkadaslar hergun mast yapıyorum engel olamıyorum kendıme lütfen dalga geçer gıbı cvplar vermeyın bu sitenın formatı bır bırımıze yardımcı olmaksa lutfen sızlerde yardımcı olacak cvplar verın

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zararı yok benim bildiğim kadarıyla. Ben de eskiden çok yapardım, zamanla kendiliğinden azalıyor zaten. Takma kafana.

0|0
    0|0
    • Arkadasın bırı ılerde psrtnerınle billeşmede erken boşalmaya sebeb dıyor

• Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım pek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• testosteron (erkeklik hormonu) seviyenin eski haline gelmesi kişiye göre değişmekle beraber masturbasyondan sonra sonra 4 - 7 gün arasıdır. hergün yaparsan daha az zevk alırsın ve penisin tam sert olmaz. testosteron seviyen düşükken kız arkadaşınla yeterli derecede ilgilenemezsin. eğer sevgilin yoksa hergün mast yapmaya devam edersen sevgilinde olmaz. evlendiğinde karından zevk alamazsın ve erken boşalma sebebidir. birde sigara ve alkolden daha çok bağımlılık yapar

0|0
    0|0
    • Zaten yaptı bunu hergun yapmaktan kesersem duzelırnı kardes

• Masturbasyon normal bisey kızlarda yapar ama asırıya kacma 3-4 gun arayla yap birde kendine bir sevgili bulursan cok daha az yaparsın

• Kardeşim erken boşalma falan olmaz. kendine sahip çıkarsan herşey beyinde bitiyor boşalmassın erken. b izararı yok yanı

0|0
    0|0
    • Ya bende oldugunu sanmıyorum tamam il bıllesmede hemen boşalıyorum ama devam edıyoruz Buda uzun sürüyor zaten

• Zarar

0|0
    0|0
  • Erken bosalmaya birinci dereceden sebeptir

0|0
    0|0
  • Kilo kaybedersin

0|0
    0|0
  • Erken boşalma. İlerde partnerine rezil olduğunuzda anlarsınız bunu, keşke o zamanlar her gün yapmasaydım diye.

0|0
    0|0
    • Gercektenmı kardes pekı bunu haftada 2 güne düşürsem o dedıklerın duzelırmı

• Neden

• Haftada 2 gün mü? Saçmalamayın afedersiniz. Ha, erken boşalmanın geciktirilmesi için yardımcı olur mu? Olur tabi bir nebze, ama asıl amaç pek yapmamaya çalışmak. Eğer kendinizi çok zor durumda hissediyosanız, ihtiyaç için yapın.

Yükleniyor...