Korunma yolları hakkında bana fikir verebilir misiniz ?

Haftaya düğünüm var ve ben ilk geceden hamile kalmak istemiyorum..Korunma hapları vs kullanmakta istemiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her ilişki ve her içe boşalma hamileliğe sebep olmaz... Vücudunuzun da bir takvimi, bir müsaitlik durumu var... Korunmak yerine içine boşalmamasını isteyebilirsin eşinden... Böylece hem zevki tadında yaşarsınız, hem de korunmanıza gerek kalmaz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Takvim hesabina bir bak. Eger gununde degilsen o geceyi rahat rahat yasa. Onun disinda prezervatif ya da disa bosalma olabilir.

0|0
    0|0
  • o zaman dışarı sallayacak başka çare yok üzgünüm erkek için uyuz bir durum neden hap kullanmıyorsun yakında o haplarda yasaklanabilir habern olsun şmdilik keyfini çıkarın

0|0
    0|0
  • sperm kontrlu yaptır belkı esının sperm sevıyesı dusuktur buda kısr oldugnunn gostergesı olur dolayısıyla sorunsuz bı gece hatta omur gecırırsın :))

0|1
    2|0
  • Bunu eşin olacak kişi de istemiyor mu ?

0|0
    0|0
  • Havada "okey" kokusu var sanki.. müstakbel eşiniz tecrübeli ise daha doğrusu kontrollü ise ona güven ve "okeysiz maça çıkın"

"Et ete değecek ağa"

0|0
    0|0
  • rahim içi araç

0|0
    0|0
  • Kondom çözüm olabilir.Yok poşet de sevmem dersen içine boşalmaması gerek.Başka yol istersen de...farklı bişey söylerim ayıp olur :)

0|0
    0|0
  • tam gelirken çıkartacak.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapları var.

0|0
    0|0
  • en yakın sağlık ocağına git durumdan bahset onlar bakarlar çağresine hadi go go..

0|0
    0|1
  • boşalacağı zaman dışarı çıkarsın

0|0
    0|0
  • yaş kaç yauww?

0|0
    0|0
  • prezervatif, aylik igne sec begen al

0|0
    0|0
  • norlevo var.hap istemiyomuşsn ama en rahatı benm bildiğim kadarıyla ;).

0|0
    0|0
  • korun

0|0
    0|0
  • tırtıklı prezervatif diye birşey varmiş ama ne oldugunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • pipisine peşet kılıf tak bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hap için zaten geç kalmışsın

iğnelerin de yan etkisi çok

spiral doğum yapmamış kadınlara takılmıyo ama doğum yapmadan taktıran tanıdığım var evli bile diil.

prezevatif var o da çok itici bişey.

norlevo ilk etapta hayat kurtarıcı olabilir ama sürekli kullanamazsın

bir doktora danışın beraber gidip

0|0
    0|0
  • hap kullanmak zoruna gidiyorsa aylık iğneler var. 1 iğne 30 gün koruma sağlar

0|0
    0|0
  • Eşin korunur mutluluk paketiniz olacaktır zaten sen düşünme

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı sana en uygun olanı ama geç kaldın , bir ay evvel başlamalıydın ...

0|0
    0|0
  • Almanyada okudugum icin türkce isimlerini bilmiyorum ama ilacsiz yöntemlerde var illede erkeyin korunmasi gerekmiyor bu durumda kadinlar icinde bir cesit prezervatif isini gören seyler var eczaneye sorarsan sana söyliceklerdir eminim yada dicem spray sanirim türkce ismi onu takdirabilirsin ama onu hic cocugu olmayan birine önermiyorlar kisir yapma ihtimali oldugu icin. Birde kolunun icine halka gibi birsey yerlestiriyorlar hormon salgiliyor onuda doktorda yaptirabilirsin ama bununda yan etkisi bir cok kiside kilo yapmasi ister istemez. Valla ayni sorunu bende yasicam sanirim cünkü ilaclar bana iyi gelmiyor. Sen en iyisi bir eczaneye git onlar seni daha iyi bilgilendirir.

0|0
    0|0
  • korunma haplari kullanmalisin kocan prezervatif takmak istemye bilir bence onceden bi baktirsaydin bel soguklugu vs varmi diye

0|0
    0|0
  • kuzum hap istemiyosan sevgilin yada eşin prezervtf kullansın ama zevk yarıya düşer :S Daha qeniş kapsamlı araştırıp döncem sana

0|0
    0|0
    • bu hissetmek istiyor eti.

kocasınada söyleyemiyor korun diye hapta içmiyor.

ne emmeye geliyor nede gömmeye bırakın ne hali varsa görsün.

• araştırmaya gerek yok geri çekme yöntemini uygulasın. yani erkek boşalmadan çıkartsın bu durumda bile hamile kalma olasılığı 0 gibi bir şeydir.

• Comdom.

0|0
    0|0
  • korun

0|0
    0|0
  • prezarvatif

0|0
    0|0
  • Kondom kullansın

0|0
    0|0
  • bi doktora gitseydin keşke şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • geri çekme yöntemini deneyn bence

0|0
    0|0
    • aşırı riskli bi yöntem...kendine hakim olamayabilirsin o an

Yükleniyor...