Kronik pelvik ağrı? Yardım edin?

Öncelikle lütfen bilgisi olanlar yazsın bir sürü doktora gittim fakat hiçbirinden yanıt alamadım. Şikayetime bir çözüm bulunamıyor. 8 yaşındayken sağ yumurtalığımda kist çıktı. Ameliyat oldum. Sağ yumurtalığım ve apandisim alındı. 5 yıl boyunca hematoloji bölümünde tedavi gördüm. Apandisitte lenf ve hiperemi görülmüş. Genç kız olduktan sonra kadın hastalıkları bölümünde sürekli kontrole gittim. 2013 Şubat ayında rahmin sağ dış duvarında myom çıktı (boyutu küçük) 2013 eylül ayında yani 18 yaşımdayken sağ kasığımda ağrı başladı. Gündüzleri sancı giriyordu sadece daha sonra geceleride beni uyandırmaya başladı. Regl olmadan 4 gün önce başlayan gece 2 saatte bir uyandıran idrarim varmış hissini uyandıran idrarimi yaparken ağrı olmayan idrarim bittikten sonra sağ kasığımdan böbreğime ve makata doğru yayılan bir ağrım var. Regl dönemimde sıradan regl sancısı çekiyorum. Regl bittikten sonra 4 gün gene ağrı oluyor. Daha sonra regl olmadan 4 gün önce başlıyor... Çaresizim ağrılarım gittikçe artıyor artık geceleri hiç uyutmuyor ayağa kalkamıyorum kendimi çok kötü hissediyorum başına böyle bir durum gelen varsa lütfen yardım etsin. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasadigin sehirde kapsamli arastirma yapan universite hastanesi varsa oraya git genis kapsamli bir arastirma yapilsin

0|0
    0|0
    • Yapildi laproskopi olamiyorum. Olursam cocugum olmayacak. Napicam bilmiyorum.

• Gittim hiçbir şey çıkmadı :/

• Allah Allah. Kolonoskopi yapildi mi

Yükleniyor...