Lütfen hakaret etmeden yardım edin?

Arkadaslar lütfen bana hakaret etmeden yardımcı olabilir misiniz? Ben 12 yasinda kizligimi kaybettim tabi bunu sonradan anladım. Komsumuzun erkek kardesi yuzunden olmuştu. Soylemedim kimseye sustum ama evlenince ne olucak hiç bilmiyorum. Lütfen bana bir yol gösterin kafayı yiycem

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor bir durum Allah sabır versin

1|0
    0|0
    • İşkence :(

• Âmin senden de kardeşim inşallah

• tşşk ederim kardeşim..

Erkekler Ne Diyor 11

• hiç önemli değil, benim şu an çıktığım kız benden önce birisinden hamile kalmış ve herkesten habersiz kürtaj bile olmuş. Bu yaptığından pişman olmuş. Onunla arkadaşken bunu anlatmıştı bana sonra ben ona sahip çıktım. Şimdi halen beraberiz ve mutluyuz.

4|0
    0|0
  • ancak diktirebilirsin

1|0
    0|0
  • git diktir dert etme bu kadar... ya da bunu anlayacak kalitede bir sevgilin olsun...

1|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok malesef. Evleneceğin kişiye söylemelisin evlenmeden. Kabul ederse ne ala etmezse de kendi bilir.

0|0
    0|0
  • Ölen ile olanın arkasından ağlanmazmış. Akışına bırak.

0|0
    0|0
    • Ama toplumda öyle bir düşünce var ki. Bana damgayi yapistirirlar

• Evleneceğin adam gelince dersin ben bakire değilim küçükken oldu başka olmadı dersin. Kimsenin haberi yok dersin olur biter. Seviyorsa zaten umursamaz

• İnşallah dediğin gibi olur

• Kızlığını kaybeden tek sen değilsin merak etme.
    Artık kimse ilgilnmez kızlıkla felan..

0|0
    0|0
    • Erkekler nasıl anlamaz?

• Erkekler anlar bakire olmayan kızları.
      Çünkü hymen yırtılınca görünmez.
      Sen kız olmadığına göre boş ver yaşa hayatını en azından gençliğmi yaşamadım demezsin..

• Cinsel isteğim yok

• hakaret neden olsunki. olay nasıl gerçekleşti

0|0
    0|0
    • Mahalleden arkadaşlarla saklanbac oynuyorduk. Giriş katta bir komsumuz vardı. Onun da kardeşi gelmişti. Ben de oynayim sizle dedi ve ebe seçtik saklanmaya başladık. Hepimiz farklı bir yere gittik. O da kolumdan tuttu ve garaja saklanalim dedi. O arada oldu

• benim inanıp inanmamam önemli diilki. amacım seni suçlamak falanda diil. diyorumki okadar istekli olanlar bile hemen yapamıyolar bunu

• Tam hatırlamıyorum olayı Belli kısımları hariç

• Eğer cidden karşındaki kişi seviyorsa zaten bu olaylar küçük detaylardır takılmaz.

0|0
    0|0
    • :( :( :( :(

• Teşekkür ederim

• Rica ederim

• ya söle konuş ya da sus yapıcak baska bısı yok

0|0
    0|0
    • Sussam anlamiycak mi? :(

• ya istese bile hanı koku ve görüntü hoş değil ve istek kaçar zaten

• Tamam

• O yaşta nasil oldu

0|0
    0|0
    • Saklanbac oynarken. Bozulduğunu iki yıl sonra anladım zaten. Bazı şeyleri ogrendikce

• Kötü olmuş geçmise takilma gelecek güzel kapilar acar

• Ne yaptı ki sana kızlığını bozdu?

0|0
    0|0
    • Normal yollarla

• Etegim vardı zaten

• Eteğini indirdi direk öyle soktu? . s

Kızlar Ne Diyor 2

• çözüm bulamadım sanırım...

0|0
    0|0
    • Sen de mi :(

• doktora gıttınmı yanı bozuldguna emınmısın? ve nasıl bozuldu ilişkiyle mı dıyecegım ama 12 yasında?

• Eminim doktora gitmedim. Ama hatırlıyorum kan olmuştu fakat anlamamistim sonra bu konuları öğrenince anladım

• bişey olmaz yaa sen evlenene kadar ohooo takma bu kadar

0|0
    0|0
    • Nasıl bir sey olmaz. :(

• Kanamisti :(

• Kanasın belki bir kısmı gitmiştir içine bişey girmedi sonucta boşver üzülmeye değmez basına kötü bir olay gelmedi sonucta evlenene kadar da yapma namussuz gbi de görme kendini

Yükleniyor...