Yatağa girme kriteriniz nedir?

selam kızlar bişe merak ediyorum..daha önce netten tanıştığım kızları direk eve davet ettim hiç itiraz etmeden geldiler ve cinsellik yaşadık..3 kızla yaşadım bunu..sizdende yaşayan varmı bunu..hiçmi korkmuyolar yada bukadar değersiz mi verdiğiniz şey ?

Güncellemeler:
ya buradaki kızların çoğu erkek arkadaşıyla yatağa giriyo...peki onlar kaşar değil mi acaba ?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım birşey sormak isterim sana; Seninle her birlikte olan kız kaşar ise, evlendiğinde bakire birini bulamayacaksın (ki sen bile sadece internetten 3 kızla birlikte olmuşsun) bir kaşarla evlenip bir de kız babası olduğunda kızına yaklaşımın ne olacak merak ediyorum.

Bunu belki hakaret olarak algılayıp öfkeleneceksin ama unutma ki bir kadın seninle beraber oluyorsa seninle sadece cinselliğini değil, duygularını ve ruhunu da paylaşıyor...

En azından bunun farkına vararak, kadınlar için biraz daha insaflı kelimeler seç

3|1
    0|0
    • birlikte olduğum kızlar kaşar diye bakire birini bulamayacağım anlamına gelmez..namusunu bekaretini koruyanlarda çok tabiki onlara lafım olamaz zaten..evet cinselliğin yanında duygularını ruhunuda paylaşıyo ama kızlarda biraz dikkat etsin demi yani..yeni tanıştığı biriyle hemen yatağa girmesi normal değil ama benim yerimde kim olsa aynısını yapar..

Kızlar Ne Diyor 9

• sen bunları özellıkle secıyorsun bence..:D bana öyle teklıfte bulunan bırı olunca eve gel falan dıye sen ananla takıl dıyorum.. sende duzgun bırı olsan eve davet etmezsın ılk etapta .. ben ancak esımle yataga gırerım . ama herkez bır degıl saygı duymak lazım

2|1
    0|0
  • kızlar ikiye ayrılır evlenecek kızlar evlenecek kızlar... bazı kızlar vucudunu degersiz görür bazıları da vucudunu saklanması gereken bir hazine gibi görür ve sadece kendisini kocasına saklar... yani her kız aynı değil

0|0
    0|1
    • her iki kızda aynı oldu ama?

• allah seni inandırsın bu kızların bir yere ayrıldıgı yok hepsi uyus hatda şimdi soru açıcam

• haksızlık yapıyorsun senin annende bir bayan sonucta böyle genelleme yapman çok yanlış kurunun yanında yaş yandı ahh bu resil kızlar yüzünden hepimizi aynı duruma sokuyor bu erkekler

• hemcinslerimden utandım..

0|0
    0|0
  • sen peynir çeşitlerine denk gelmişsin bencede özellikle kaşar olanına :)

0|1
    0|0
  • Bence sallıyorsun arkadasım:\ hıc ınandırıcı gelmedı .. cok nadır belkı olan vardır ama cok nadırdırrrrr.. benım bır cok kız arkadasımda netten evlendı hepsınıde bılırım ne kadar saglam kızlar olduklarını benımde netten tanıstıgım ınsanlar oldu hıc yatagada gırmedım..

0|1
    0|0
    • biri duldu biri evliydi biride bakire olduğunu iddia etti haaa biride hemşireydi ve benden hariç 2 kişiylede yapıomuş..bikaçtane daha vardı onlarla yapmadım korktukları ve gerçekten bakire oldukları için..inanmak zorundada değilsin arkadaşım

• ne kadar adil kendın yapıyorsun sonra yok bakıre temız olsun dıyorsun .. pekı yataga gırmeyen olsaydı onuda terk edıcektın amacın cınsellık yasamak degılmı,?

• Sama yapiorsun diyen yok ama oyle kizlR dolu

• para istemediler mi?

0|0
    0|0
    • yok arkadaşım normal netten tanıştığım kızlar ne parası :))

• okadar çokki bi ara yetişemiyodum haftanın 4 günü dolu oluyodum

• çok ilginç

• sadece sımdıkı erkek arkadasımla gırerım bi de uykum geldıgınde :P

0|1
    0|0
  • sen peynir çeşitlerine denk gelmişsin bence

1|1
    0|0
  • sen baya hafif kızlarla takılmıssın bence. bosuna eglenılcek kızlar ve evlenılcek kızlar dıye ayırmıyolar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdi.Soru için şunu söyleyeyim ki 3 kızla bunu yaşaman için nette yaklaşık 300 kıza yazılman gerek.Yapma şimdi biz de internet kullanıyoruz.Neler döner biliyoruz.Ben adultfriendfinder abonesiyim konuştuklarımın yarısıyla anlaşamıyoruz daha neler diyorum. Güncelleme içinse şunu söylemek isterim : Erkekler hep ilişkiye girdiğini farklı bi dille anlattığında sallıyo olur.Veya abarttığında sallıyo denir.Peki bunu kızların yapabileceği niçin kimsenin aklına gelmez?Burda 50 erkekle yattım diyen bir kıza kim niye inansın?Her yazılana inanma derim ben sana.

0|0
    0|0
  • ben internetten çok bayanla tanıştım ilk günden yataga attıgımda çok oldu.ama sordugun soru çok garip geldi yani verdiginiz şey degersizmi derken seninki çokmu degersizki ilk defa görüştügün kıza veriyosun sende sonuçta. farkınızz yok ya karşılıklı begeni varsa yaşanır bişeyler degerle ne alakası var.

0|0
    0|0
    • pekı yataga gırmeyı kabul etmeyen olmuyormu hıc?

• herkezın kendı tercıhı kımseyı ılgılendırmez ama benım sacma gelen sankı butun kızlar aynıymıs gıbı genelleme yapılması ..

• genelleme yapmak gibi olmasın ama bu konuda başarı oranım %95 lerde yani genele yakın:)) ama tabi istisnalar var

• ben yurtdışında bile teklif ettiğimde hemen evet diyen olmadı kardeş sen sallıyorsun gibime geliyor. türkiyedeki kızlar tanışmada hemen gelmez(bakireyse ya da efendi bir kızsa)

görüyoruz yaşıyoruz. hatta türbanlı kızların hoşuna gitmeyebilir ama genelde türbanlı kızlar daha rahatlar bu konuda. daha önceden tanıdığın kızlarsa eve gelirler zaten sorun yok.

0|0
    0|0
  • helal sana ii olta atıyorsun ama balık yok

1|1
    0|0
  • aynan aga kusura bakma da hiç inandrıcı değil ya.bn polonyada yaşadım yaklaşk 1 sene.bildiğin sex cenneti ama.orda bile kızlar naz niyaz yapıyo ya kafadan:)) hele ki türkiye ya bide..

0|0
    0|0
    • off yaaa neysee inanmayın..istersen arkadaşlık sitesini söyleyim gir bak neler var :)

• ya olabilr kardeş sallıyon demedm.ama burdan baktğnda hiç inandırıcı gelmiyo işte ilk izlenim olarak:)

• hangi siteden yapıyordun bunları merak ettim..

0|0
    0|0
  • boş takıl gitsin para vermeditsen sorun yok para verdiysen odediğini her kes yapıyor parayla :)

0|0
    0|0
    • parayla bu işi yapanlar gelir tabii benimkiler normal aile kızı görüntüsünde olanlardı:)

• bana hep süper namuslu kız denk geliyor

0|0
    0|0
  • kaç para aldılar ?

0|0
    0|0
  • Benım yataga girme kriterım resmı ve dını nıkah.. facede oyle konusan 2 kısı oldu eve davet ettı .. bende sende ananı bızım eve yolla babam yanlız kalmasın dedım engelledım .. her kız aynı degıl..

0|0
    0|0
    • sallama birader eve davet edecekler, sende kabul etmeyeceksin...hiç bir erkek açık daveti geri çevirmez...yalancısınn

• bana öyle soyleyen bır kısı olmustu dırek engelleyıp sıldım.. sen hep kasarlara denk gelmıssın hepsı boyle degıl asla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...