Hamilelik ve regl bağlantısı?

reglim 7 gün önce gece bitti ve ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim , korunmadık. içime de boşalmadı. öncesinde de ilişkiye giriyorduk ve sıkıntı çıkmadı hiç. fakat bu sefer içim rahat değil nedense. içime biraz bile boşalmış olsa, adet bitimiyle hamile kalma arasındaki ilişki nedir. ayrıca göbegime boşaldı. sonra peçeteyle pensiini sildi ve tekrar içime girdi. yine dışarı çıkıp boşaldı. lütfen hamilesin , yandın bilmem ne gibi saçma cevaplar atmayın

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ortalama 14. Gün yumurta aktif olur 28. Gün adet biter devir böyle sürer Sperm içerde 3 gün yaşayabilir, erken yumurtlama olduysa hamile kalma riskin bulunmakta sonuçta Sperm 3 gün içerde yumurta bekleyecek

1|0
    0|0
    • ya şu 14. gün bilmem ne olayına kafam basmadı.

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhabalar.

Herhangi korunma yöntemi olmadığı için başlangıçtan itibaren risk grubuna girmişsiniz. İlişki esnasında sperm kalıntıları peniste kalmışsa, sizin ilişkide olduğu gibi bu risk artmaktadır. Fakat ilişkide tam olarak spermler vajınaya bırakılmadığı için hamilelik oranını düşürmüştür. Bundan sonraki birlikteliklerinizde çift taraflı korunma yöntemi uygulanamızı tavsiye ederim. Çünkü her korunma yönteminde %10 luk bir risk faktörü var. Bu risk faktörünü yok etmek için birden fazla korunma yöntemi uygulamak en doğrusu.

iyi günler dilerim.

0|0
    0|0
  • Günaydın arkadaşım regl içindeki yumurtaların yenilenmesi için disari atilmasidir regl sonunda 3 ile 5 gun arasında tekrar yenilenmeye baslar ve 5 gunden 10 gune %50 10 gunden sonra risk dahada artar buna dikkat etmelisin

0|0
    0|0
    • bu zamana kadar hep aynı şekilde ilişkiye girdik , 1 yıldır çıkıyoruz. yani sorun olmadı hiç fakat bu sefer benim içim rahat etmiyor. o kendinden emin ama ben kafamda kuruyorum. :/

• Regl bitiminden sonra ilk 5 gun zor ama sonrasinda 20 gune kadar olasılık artarak devam eder bu önceden olmadi simdide olmaz anlamina gelmiyor her seferinde hamile kalabilirsin bir damlacik bile yeterli

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır hamile değilsin olmıycagına da eminim telaşlanma daha yumurtlama dönemin bile başlamamıstır ama dikkatli olun nolur noolmaz bazen küçük mucizeler olabliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...