Ayakta mı yoksa oturarak mı işiyorsunuz?

Sorum erkeklere...
Oturarak işemek de ne? Erkek adam ayakta işer felan demeyin zira oturarak işemek:
1. ileride prostat olma riskini müthiş azaltır
2. dinimizce sünnet
3. hijyen açısından da çok önemli zira oraya buraya sıçrar, üstünüze sıçrarsa namaz da kılamazsınız..
4. eğer tuvaleti bir bayan ile ortak kullanıyorsanız ona da bir iyilik yapmış olursunuz, zira kim idrarlı bir tuvalet taşına oturmak ister? Çok iğrenç...

Peki siz ayakta mı yoksa oturarak mı işiyorsunuz?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok acelem yoksa kesinlikle oturarak ancak bazen dışarda mecbur ayakta yapıyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabi ki oturarak.
    Ama dışarı çıkınca maalesef düşüncesiz mimarlar yüzünden ayakta yapmak zorunda kalıyorum :/

0|0
    0|0
  • Söylediklerinde sonuna kadar haklısın oturarak yapmak istiyorum ama genelde hem zaman hemde kolayıma geldiği İçin ayakta yapıyorum malesef durum bu

0|0
    0|0
  • valla din ile ilgili bölümleri bırakta biz düşünelim. evde bir bayan da yok bu yüzden sıkıntımda yok oturarak işemeyi çoğu zaman tercih ederim. ama dışarıda ki tuvaletlerde ASLA!

0|0
    1|0
  • kafama göre, bazen iman'a geldiğimde oturarak

0|0
    0|0
  • Sağlığımı hiç düşünmedim önemde vermiyorum :) ama oturarak :)

0|0
    0|0
  • gittiğim wc oturmak için müsaitse oturarak işerim, oturarak işenecek gibi olmayan kötü yerlerde de mecburen ayakta işerim :D

0|0
    0|0
  • erkek adamın malı meydandadır direk çıkar işe duvar dibine onla mı uraşcaz

0|1
    0|0
  • ayakta işemek prostat yapar. hemde dinen caiz değil

0|0
    0|0
  • Peygamber Efendimiz ayakta iseyenleri köpeğe benzetirmis. Ama bende ayakta isiyorum

0|0
    0|0
  • Vay arkadas bu kızlar çükümuzede karışır oldu

0|1
    0|0
  • ayakta işemek takriben makruh ve prostat yapar her zaman oturarak işerim

0|0
    0|0
  • tuvaletin şekline ters işiyorum genelde :)

0|0
    0|0
  • Şahsen yaklaşık 2 yıldır oturarak işiyorum.

0|0
    0|0
  • her zaman oturarak

0|0
    0|0
  • Sırf sünnet diye oturarak işemeyi okadar övmüşsünkü, ayakta daha rahat işiyorum, prostat lada ne alakası var birisi sallamış sırf dinen iyilik yaptığını düşünerek, iyi nişan alırsan kirletmezsin sağı solu, farzetki oldu su dök zaten dökmüyormuyuz, hijyene gelirsek idrar normalde sterildir mikrop taşımaz, ayakta işiyince üstümede değdirmiyorum,

0|0
    0|1
    • Devam et o zaman sen ayakta işemeye. İlerde yaptıkların karşına gelecek

• Dini açıdan diyorum ve günahtır. Tahrimen mekruhtur. Kabir azabına uğrarsın.

• Günah diye nerde yazıyor, ve sırf sünnet yapmadın diye kabir azabı çekmek bu nerde yazıyor kuran üzerinden cevaplandırabilirsen eyvallah ama kuran olmadan günah demek allah söylemeden günah demekle aynı oluyor ve bu daha büyük günah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...