Kızlık zarının ilişkiyle mi yoksa düşme ve ya başka bir cisim gibi birşeyle bozulması arasındaki farkı erkek anlamaz mı?

Malesef mastürbasyon yapmaya başladığımda tecrübesiz ve bilgisiz olduğumdan kalem sokmuştum orama böyle kızlık bozulurmu bilmiyorum kanama ve ya acı olmadı ama emin olamıyorum eğer bozulduysa da ilişkiye girilipte bozulmuş zarı bu şekilde bozulmuş olandan ayıramazı başka şeylere bakarak. evleniceğim zaman eğer kanama olmazsa eşime söylemelimiyim sizce bunu gerçi nasıl söylenilir bilmiyorum ama bence bunu takmayan erkek yoktur illaki düşünür daha önceden kimlerle yaptı diye ben eşimin böyle birşey düşünmesini istemem aramızda ne kadar sevgi olursa olsun aklı karışabilir. Ben bu hatayı zaten mastürbasyonun Günah olduğu bilmeden Önce yaptım sonrada tekrarlamadım. Size eşiniz böyle birşey dese sözüne inanırmıydınız sonuçta sevdiğiniz kadın ve ya farkı anlayabilirmiydiniz davranışlarından hareketlerinden gözlerinden vs?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sen kızlıgı sorun etmeyen birinle evlenirsin dert etme bence böle bir hataysa sonrasında bı yanlısın olmadıysa kızlıgının hatayla gitmesine ragmen namusunu kirletmediysen bu mücadeleyi gösterip olgun bir yasa geldiysen seni yaradan bunun hesabını yapmıştır...

1|0
    0|0
    • İnşallah. Kızlık zarı doğuştan olmayanlarda var önemli olan o değilki başta Allah ı sonra evleniceğin adamı düşünerek hareket etmek gerek. Anca o zman Sevdiğim adamın gözlerine kendimden emin bakabilirim zaten

• İyi geceler :)

• iyi geceler kalemdarım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhabalar...

Kızlık zarı hasar görmüşe bunun nasıl hasar gördüğünü uzman dışında birinin anlaması mümkün değildir. Düşme vs gibi durumlarda kızlık zarının hasar görmesi mümkün değildir. Mutlu bir zaman geçirmeniz için bunu evleneceğiniz kişiyi bulduğunuzda ve evleneceğiniz zamana yakın düşünmenizde yarar olduğunu düşünmekteyim. Aksi taktirde kaygı ve stresle depresyon oluşabilir.

iyi günler dilerim.

0|0
    0|0
    • Haklısınız yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)

• Rica ederim. İyi günler dilerim.

• esnektir zarın birşey olmamıştır kan gelmediyse esnektir evlenecegin adam da bunu bilir veya bilmese bile sen izah edersin.. sıkıntıyapma yani ruhun bakire kalsın boşver bacak arandaki zarın onemi yok.

0|0
    0|0
  • ah be canım ya.. vajinanın 2cm içinde zar neden böyle bilinçsizsiniz. eğer kan gelmedıyse bozulmz merak etme.. eğer bu konu hakkında kafana takılan birşey vrsa sorarsın bana

0|0
    0|0
    • Ben zarın Nerede olduğunu biliyorum sizce kalemin boyu iki cm den kısa olabilir mi :/

• olamaz ama kanamadıysa sorun yok

• Gerizekalıysa kandırabilirsin düşerek bozdum diye.

0|0
    0|0
    • Hayır kandırmak ne ya öyle şeymi olur , eyer kan gelmezse o sormasa bile ben söyliyeyim mi yani eğer böyle birşey yaptığım için bozulduğunu anlamazsa başka birşey düşünmesini istemem oyüzden soruyorum anlar mı diye

• Kalem sokmuşsun ama kan gelmemiş. Bozulmamıştır. Hem dünyadaki kadınların bilmem kaçı zarsız doğuyormuş. Onların hali ne olacak?

• Ahlakı iki bacak arasina sıkıştırmam.

0|0
    0|0
  • Takma kafana bozuldu dıye evde kalmazsın : ))

0|0
    0|0
    • Niye evde kalıyım ki evlenirken onumu sorucak bana

• özel dizayn sersor başlıklı bizimkisi...

0|0
    0|0
  • Ne sanslı kalemmıs o lannnn.. kalemde bıle secıcısınızdır sız kesın faber castell dir mına koyımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya sekerim takma bunları yaa

0|0
    0|0
  • kalem mi oha

0|0
    0|0
    • Inceydi baya cahillik işte ya :(

Yükleniyor...