Bayan olup erkek gibi giyinen bir arkadaşım var?

sizce niye böyle davranıyor erkek gibi giyiniyor saçını kısacık kestiriyor ama erkek gibi hissettiğinide düşünmüyorum ya neden böyle acaba.. sevgilin var mı dediğimde yok diyo ama ben kızları seviyorumda demiyo

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bayan olup erkek gıbı gıyınen arkadasım vardı.. sımdı tamamen erkek oldu hatta bıde sevgılısı var

0|0
    0|0
    • rüzgar mı yoksa :) yaa nasıl bir his doyuyoki öyle hissediyolar acaba

• Hastalik bu istek felan degil.. bazi hotmonlarin az salgilanip bazilarinin cok salgilanmasi ile alakali

Erkekler Ne Diyor 3

• lezbiyen demek

0|0
    0|0
  • butch mudur dutch mudur oyle bisey deniyo bunlara

0|0
    0|0
    • o ne ki yaw hiç duymamıştım

• tomboy olabilir hem sanane elin kızından

0|0
    0|0
    • arkadaşım elin kızı değil..

Kızlar Ne Diyor 3

• O tipler her yerde vardır.

0|0
    0|0
    • babası ölmüş o küçükken erkeklerden kendini korumak içiin giyiniyor olabilirmi

• Bilmiyorum olabilir. belkide tarzı odur.

• aminn cüümlemize

• Yasi kac? Eskiden bnde erkek gbi giyinirdim sacim kisa ve dik olurdu. cok iyiydi ya ozledik o gunleri ama smdi sevgilim vr evlilik planlarimiz var yani illa erkek gbi giyiniyor diye oyle olmasi gerekmez. ayrica harektlerimde erkek gbiydi bir tur korunma yolu diyelim. belki oyledir.

0|0
    0|0
    • valla ben o kızı liseden tanıyorum şmdi 27 yaşında hala öylee yaklaşık 10 senedir erkek gibi lise 1ci sınıfta saçı upuzundu beline kadar kız gibiydi yani sonra pantolon giymek serbest oldu ondan sonra erkek gibi oldu :s

• sanada hayırlı olsun bu arada allah mesut etsin

• Buyuk ihtimal bnmde pesime sapik dadanirdi hep ilkokulu ortaokulu ve liseyi hep korkarak yasadim mutlaka beyenip pesime takilan bri olmustu o yuzden erkek gbi olmak ostemistim oda oyledir buyuk ihtimal. saol allah herkese mutlu bir hayat versin

• Eşcinsel olduğunu sen nerden çıkardın ki belki değil sadece o tarz hoşuna gidiyor? O sorun tmiyosa sen niye bunu takıyorsun

0|0
    0|0
    • ^takmıyosa

• Ya tamam arkadaşın da bu seni ilgilendirir mi hemen kişilik bozukluğu tanısını koydun? Belki tarzı o biraz anlayışlı olman gerekmez mi

• ben zaten arkadaşıma demiyorumki nie böyle giyiniyosun diye benim haddime değil ama böyle yaşayan insanlar azmı onu merak ettim

Yükleniyor...