Evlilik öncesi ilişki...

ne kadar ileri gidilmeli? olmalı mı ? sürtün vs ile bakirelik bozulmadan ilişkiye ne dersiniz ? sevgili ile nereye kadar gidilmeli ? yorumlar alalım gececiler

Güncellemeler:
peki daha önceki sevgilisi ile sürtünen ya da anal yapan kıza ne dersiniz kaşar mı evlenilebilinir mi

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence cok guzel bir soruya deginmissin kardesim oncelikle tesekrlr.ben kendi sahsima ve inancim geregi evlilik oncesi cinselige kesinlikle karsiyim,gunah acisindan tartisma konusu bile olamaz,baska bir acidan dusunursek,sevgilin yada nisanlin var cok seviyorsnz birbirinizi oyleki aranizdan cinselik vs vs hersey oldu,nede olsa birbirinizi seviyorsunuz ve evlenmektir hayaliniz,peki bende soruyorum yarina kimn sag cikacagina garantisi olan varmi? ya birsey oldu iliski bitti,peki o gunahina girdigin zavali kizin hali ne olur,veya kizligini bir namerde veripte bir masum gence kendini kiz gibi gosterip kandiran insana ne demeli,lutfen bu tur konularda herkes kardesini kizini oglunu goz onune alark hareket etsin,inanin bana buyuk bir yuk vek altindan kalkilmayack bir vebal iyigecelr

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşım vakti gelince herşeyi yaşa... Kimse senden cennete girecek ilk kadın olmanı beklemiyor... Kimse rahip rahibe değil, hepimiz sevgilimizle bir şekilde ilişki yaşadık, ama sürtünme, ama oral, ama anal, ama vajinal...

O an istediğini hissediyorsan yaşa, korkma...

0|0
    0|0
    • başka biri ile yaşamış olan bi kızla evlenecek msn

• Elbette evlenirim... Ben evlenmeden birileriyle birlikte oldum, elbette evlendiğim kişi de benden önce birileriyle beraber olmuş olabilir...

Sen sadece o duurumu özel hissettiğin, sana kendini özel hissettiren biriyle yaşa... Sonrasını düşünürsen içinden çıkamazsın...

• Ileri gidilmemeli.. sonra pismanliklar oluyo.. tabi o anin zevki baska.. artilariyla eksileriyle dusunmek gerek..

0|0
    0|0
  • Sana bir şey diyeyimmi. Bence erkeğe verme, verirsen arzulanan olmaktan çıkıcaksın. Süründürürsen sen kazanırsın ;)

0|0
    0|0
  • .

0|0
    2|0
  • yani ben evlenmem evlilik önceside yapılmaz ya olmazsa ve gidip bi arkadaş veya tanıdıkla evlenirse nolacak o zaman

0|0
    0|0
    • bekaretini bozmadın ama

• fikrin doğru olabilir bakış açın yalnış

• yani ben ordan bakıyorum sen başka yerden önemli olan bakışları bi araya toplamak gerçi şimdiki gençler için hiç bir şeyin önemi kalmamış seni tenzih ederim

• en fazla sürtünme olmalı.

0|0
    0|0
  • yani bende ilişki yaşamak diyosan anal derim..sürtünmek oksamak ellemek hafif kalıyo çünkü...

0|0
    1|0
  • hayatın ne gösterceği belli olmaz ama çok extra bir durum yoksa en fazla öpüşmeli fazlasını yapmıssa eğer o zaman bir durup düşünmek gerek..

0|0
    0|0
  • bakirelik varsa direk anal derim :)

0|0
    1|0
    • o kızla evlenir misin başkasıyla anal yapmış biri ile

• seviyorsam niye olmasın bu bakirelik içinde geçerli sevgi benim için önemli bakirelikmiş yada sexmiş hikaye sev yeterki ...

• Valla bu işler tercih meselesi bildiğin gibi. Ya evlenilecek kız olacaksın ya da eğlenilecek kız. Evlenilecek kız olmak istiyorsan sınırları fazla zorlama ama eğlenilecek kız olmak istiyorsan, ben eğlemek için yaratılmışım diyorsan koyver gitsin. İnceldiği yerden kopsun. Vur PATLASIN çal oynasın.

0|0
    0|0
    • evlenilecek kız ne kadar ileri gitsin

• Kızlığını bozmadığın sürece sorun yok ama şu var ki belli bir noktadan sonra karşındakine dur demek zor oluyor. Sevişirken dikkatli ol kızlık dediğin olay saniyelik olay çünkü tehlike çok yakında ani bir hareket sonuç hüsran.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıntılı olur

0|1
    0|0
    • ne yönden

• bekareti bozulmasa bile mi

• Namus bekarette değil vijdanda yoksa istediğini yap kim nerden anlayacak

• ben sevgilimle sırf anal yaptıgım için ayrılamıyorum ne olacagını bılemıyorsun sakın evlenmeden yapmayın derim ben

0|1
    1|1
Yükleniyor...