Haftaya cuma tatile gidiyoruz ailecek ve benim adetim gecikti bu ay

haftaya cuma tatile gidiyoruz ailecek ve benim adetim gecikti bu ay şanssızlık :( eğer pazartesine kadar gelmezse tatile denk gelcek aslında bugün gelmeliydi ama hala gelmedi çok kötüyüm bildiğiniz haplar varmı duyduğuma göre hacca giden kadınların kullandığı haplar varmış yani istediğim bu ay tamamen kesilsin yada gelirsede bir hap aldıktan sonra kessin

bilen varsa lütfen cevaplasın (not: doğum kontrol hapı kullanmak kesinlikle istemiyorum ! ) şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

Kızlar Yardım edin lütfen !

Güncellemeler:
geldi cok süküüüüüüüür :) cok mutluyum sagolun cevaplariniz icin gerek kalmadi hapa :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• O tarz ilaçları adetin başlamasından 1-2 gün önce kullanmaya başlamalısın.

İlacı kestiğinde adetin başlayabilir, yan etki gösterebilir, adet düzenini bozabilir.

Tüm bu riskleri gözönünde bulundurmalısın.En güzeli bir eczacı ile konuş.

Primolut gibi biir ismi vardı diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
    • ama tam olark ne zaman gelecegini bilmiyorum sorun orda :S

• O zaman aile hekimine görünmende fayda var arkadaşım.İşini garantiye al :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kan gövdeyi goturmus d agılabılırsınız :D

0|0
    0|0
  • Aynn Aile Hekimine git yada Kadın sağlık burada sormana gerek yok en sağlıklı cevabıda doktorundan alırsın... Çünkü burada bilen bilmeyen herkes cevap verir

0|0
    0|0
  • kızının şeyisinin kanamasının derdine düştük iyi mi:)

0|0
    0|0
    • istemiosan cevaplamazsin bu kadar basit hem okuman varsa kizlar yardim edin yazio erkekler degil ! ama bu konu hakkinda bilgiisi olanlar tabiki cevap verebilir ama sacma sapan cevaplara ihtiyacim yok oke !

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bu kadar sıkıntı yapmışsın kendine psikolojik olarak daha gecikebilir.Gönül rahatlığıyla git tatiline.Hııı hap istiyorsan da bir doktor muayenesinden sonra almanda yarar var.Ters tepebilir.

1|0
    0|0
  • Sağlık ocağına git doktor gözetiminde al.

1|0
    0|0
Yükleniyor...