Partnerimle ilişkide çok uzun sürede boşalıp, bazen içinde boşalamıyor elimle yapmak zorunda kalıyorum sıkarak ve fazla mastürbasyon yapmadan olurmu?

Partnerimle ilişkide çok uzun sürede boşalıyorum , bazen içinde boşalamıyorum ve elimle mastürbasyon yapmak zorunda kalıyorum.
Aceba mastürbasyon yaparken dalgayı çok sıkarak ve fazla sayıda mastürbasyon yapmakdanmı vajina dan çok zevk alamaz hale geldim?

Güncellemeler:
Bazen içinde 1 saat boşalamadığım olduğu oluyor. zaten o tahriş oluyor sonra çıkar acıyor diyor, daha çok boşalıp zevki gidince acıyı farkediyor
Mastır'ı azalttıp, bide yapma şeklini değiştirdim pijamanın içinin yününe sağa sola kafasını sürterek, şimdi durum biraz normale döndü

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• partnerinin vajinası mı yoksa

0|0
    0|0
    • vajinası mı geniş diycektim yarım oldu cevap pardon :))

• o zaman mastı bırak ve sekse de ara ver. İyice canın istesin va kız arkadaşınla sekse başla. Çünkü mast bir aldanmadır, gerçek seksin tadını asla vermez.

• mantıklı, deneyeceğim

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir erkek olarak ondan bile zevk alamıyorsan hiçbirşeyden zevk alamazsın kardeşim. Sıkma kendini fazla.

0|0
    0|0
    • ya zaten bende geç boşalma vardı bu aralar iyice çoğaldı, heralde böyle giderse mastırı bırakıcam

Yükleniyor...