Nolur yardım edin lütfen dalga geçmeyin :(((?

Yaptım bir aptallık bakire degilm :( kızlık zarımı diktirmem lazım belli olur mu diktirince nolur yardım edin :(

Güncellemeler:
adam akıllı cevap verecekseniz verin yoksa gerek yok.
zor durum da olarak ben sizden yardım istedim. Böyle aptalca cevaplar verin demedim.

1|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• hymenoplasty operasyonu sadece uzmn hekim tarafından kontrol edildiği zaman anlaşılır bunun haricinde ilişkiden ya da evlilikten 2 ile 6 gün önce yapılan bir operasyon olup.. Kişinin kaç kere ilişkiye girdiği ile bagdastırılmaz hatta doğum yapmış bayanlar bile yaptırabilirler.. Bu tür operasyonlarda kişinin genital durumuna göre uzun vadeli ve kısa vadeli diye 2 ye ayrılır.. uzun vadelide olsa operasyon ilişkiden kısa bir sure önce kontrol şarttır.. Bu tür operasyonları her hekim yapamaz bunuda demeden geçemiyeceğim iyi günler

1|0
    0|0
  • terzi salih abi var ona gelmen lazım bizim burada

1|1
    1|1
  • Dikkat edecek olan kişi ameliyata yapan cerrah değilse ve elinde mercek ile "Hmmm görünürde var ama aceba orjinal mi yoksa ikitelli sanayi mi dur bakayım iyice" diyerek kafasını sokmayacaksa nasıl anlasın bilemedim. Olan olmuş bir kere bundan sonrasında dikkat et yeter. Önemli olan bedeninin değil ruhunun bekareti.

0|0
    1|0
  • yatıyon birinin altına sonra ilerdekine bakireyim diye yutturcan senin gibilerde var ya dünyada yazık ya

2|1
    1|0
  • Dul biriyle evlenirsen sorun yasamazssin. Önceden söylersen anlayışla karsilanirsin. Dul erkekler pek aramaz böyle şeyler. Mesela ben kimseye böyle bir soru hiç sormadım. Bekar olanlar aşırı tepki verirler.

0|0
    1|0
    • Soruya cevap verelim. Diktirmek sağlıklı olmaz ve anlasilabiliyor.

• Ben evleneceği kişinin geçmişiyle degil gelecegini evlenir im eger bana dürüst olursa kazanır yoksa ben ögrenirsem ailesinin önüne atarım insana aptal yerine koyuyosun sen git başkasının altına yat sonra ben kızım de ama şuradan söyleyim diktirsende anlaşılıyor

0|1
    1|0
  • hic bir erkek kolay kolay anlayamaz

1|0
    0|0
  • Bide kocani kandrcan sen nasl bir yaratksn

1|0
    1|1
  • bir yalan üstüne evlenmemelisin kocana bakire olmadığını söylemelisin aksi taktirde kocan öğrenirse...

0|0
    1|0
  • kocanı aptal yerine koyacaksın yani. ve bir ömür saklayacaksın

1|1
    1|0
  • küçük iğneyle dikiş atarsa belli olmaz ama büyük yorgan iğnesiyle dikerse belli olabilir. yani eleman açıp dikkatlice bakarsa anlayabilir mevzuyu. içten atsın dikişi. 2 ters 1 düz

0|0
    1|0
  • Yahu neden dikion? Yine bozcan zaten ;)

1|1
    1|0
  • yardım etmem milleti kandırma bakireyim diye.

0|0
    1|0
  • terzi ali dayıya git

1|0
    1|0
  • belli olmuyor diyorlar ama kesin bir bilgi yok diktirmek pahalı fiyat ögrendinmi hiç

0|0
    1|0
  • hazır koğmuşken birazdaha yoldan çık ateşin sönsünde sonra diktirirsin

0|0
    1|0
  • Gidipte yine bozdurucaksan diktirmenin ne manası var. İlerde evliliğe yönelik bişey düşünüyorsanda bunu yine paylaş derim erkek arkadaşınla sonradan bir şekilde ortaya çıkarsa sorun olur. Dürüstlük ilişkinin temelidir. Belli olur mu sorusuna gelince karşındaki kişinin zekasına ve tecrübesine göre değişir. Ama yok göstermeden fazla işi bitirebilirim ben diyorsan sana puanım 9 kanka derim. Ama dikkatli bakıp inceletme fazla çünkü kim olsa içten kaldırarak tekrar iç dudaklara tutturulmuş yapıyı şeklnden dolayı ayırt edebilir.

0|0
    1|0
  • belli olmaz ve hiçbir erkekte anlamaz

1|0
    0|0
  • Niye diktirmek istiyorsun ki
    İnsanlari neden kandirmaya calismak istiyorsun ki
    Boyle yaparak karaktersiz buldum seni
    Bakire degilsen bakire degilsin zorlama insanlari kandırma

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapmışsın bir hata evet, ve hatalar insanlar için. Yapmasaymışsın iyiymiş ama olmuş bir kere. Şimdi yapman gereken , ileride karşına çıkacak adama dürüstçe bunu söylemen. Şu hayatta yalan söylemek kadar aşağılayıcı bir şey yok inan bana. Eşini kandırsan da Allahı kandıramazsın. Ve bunun vebali ağır olur. Adam kabul eder ya da etmez ayrı konu, ama dürüst ve samimi olursan Allah yardımcın olacaktır ve mutlaka bir gün karşına seni kabul eden , iyi bir insan çıkaracaktır. Ne olursa olsun yalan söyleme. Kul hakkının vebali çok ağırdır. Belki burada, belki öbür tarafta... Ama mutlaka hesabını verirsin.

0|0
    1|0
  • Bakireliğini bozmanı geçtim de ilerde evleneceğin adamı salak yerine koyup kandıracak olman daha iğrenç

0|1
    1|0
  • Yapıştırıcı daha mantıklı

2|0
    1|2
  • Bakireligini kaybetmen bence bir sorun degil de saklaman igrenc.

0|3
    2|1
  • Açık açık söyle karaktersizliğin luzümü yok..

1|0
    0|0
  • Yalanla evlilik olmaz

0|0
    0|0
  • belli olmaz ama tehlikeli ve gerekmez de o ameliyat için. bende yaptırmak istemiştim. ama doktorla görüştüm ameliyet sırasında vajinandan damla akıntı gelmemesi gerekiomuş yoksa dikişler tutmazmış. düşünsene erkeğinki girdiğinde salya salya akıntın oluo kamera ve aletlerle ddoktor vajinanla uğraştığında falan hiçmi akıntın gelmeyecek sanıyorsun. 1200 lira dedi adam. bir de dikişin tutmazsa parayı geri de alamzsın. iyi araştır bence

0|0
    0|0
  • Ancak doktorlar anlar. Ama kızlık dikimi iki şekilde oluyormuş. Biri kalıcı diğeri bir kaçgünlük.

1|0
    0|0
    • kalıcı ne kadar ki

• hem ailem hem evlenecegim kişi :(

• Alnında yazmıyor ya bunu ailene söylemek zorunda değilsin. Ama ilerde evleneceğin kişiye dürüst olmalısın. İnan bana seni çok seven biri karşına çıktığında gözü hiçbirşey görmeyecek. Seni her halinle sen olduğun için sevecek biriyle ol yeter ki. Sen şu an bunu dert ettiğin için zaten hatanın farkındasın. Bakire olup her haltı yiyenden de daha namuslusun unutma

• Bizim hastanede 5 bin tl ye dikiyolar devlette dikmezler var mı 5 bim tl n

0|0
    1|0
Yükleniyor...