Size göre bakirlik ve bakirelik nasıl bir duygu ?

Herkes yazsın bakir veya bakire olduğunuz zaman karşı cinse bakiş açınız ve sizinle dalga geçtikleri oluyor mu ? ve ne tür cevaplar veriyorsunuz ?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kızın en güzel çeyizi

O öpülmemiş; dudakları ve çalınmamış kalbidir bu tam bakireliktir bence

1|2
    0|1
    • erkekler için de söyle tam bir cevap olsun.

• bu söze biz kizlar bile inanmiyoruz, daha dogrusu erkeklerin bunu söylerken cok samimi olduklarina.

Kızlar Ne Diyor 9

• okudum okudum merak etme bakir de bakirede bir gün gelir bu bakirlikten kurtulur.her şeyyoluna girer.

0|0
    0|1
  • bakire olmaktan gurur duyuyorum ve türkiyede önemli olan bakirelik o yüzden fark etmiyo ama erkekler bakir erkeklerle dalga geçebiliyo :D ben geçmem misal sevgilimin bakir olmasını isterim ama yapmışsada gaza gelmiş olmuştur. bu devirde bakir olmayanla geçiliyor genelde dalga.

0|1
    0|0
  • bence bekaret tek zar değil kız gitsin her şeyi yapsın sonra ben masumum zarım duruyor yok öyle şey ! zaten onun anlamı daha önce hiç bir türlü ilişkiye girmemiş kişiye deniyor.bekaret zarda değil ardadır.

1|2
    0|2
  • uuff ya hep aynı sorular.sen bakir veya bakir bul

0|0
    1|3
  • kızlar ıcın bakıre olmamak problem olur soruyu yanlıs sormussun:)

0|0
    0|1
    • soruyu bi güzel okusan .s

• evet haklısın kızlar bile artık kendi aralarında dalga geçiyorlar :) aaa sen halen bakire misin şekerim gibi):)

• öyle birşey yok benim çevremde bakire olmamak ayıplanıyor asıl öyle alay eden kızlar da iş evliliğe gelince ne yapsam da bu işi halletsem çaktırmadan diyor. harbi harbi çıkıp diyemiyorlar ben bakire değilim diye.

• kendimi temiz hissediyorum :-)

0|1
    0|0
  • Kötü. Diken üstünde oluyor insan ha gitti ha gidecek diye. Bisiklete bile rahatça binemiyorum lanet olsun ya keşke hiç olmasaydı şu meret.

0|0
    0|0
  • ruhen ve bedenen bakire olmak bambaska bi özgüven saygı hersey benim icin.

0|1
    0|0
  • bazen bakire olmakla umarim bosuna vaktimi harcamiyorumdur diye düsünüyorum :S

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla güzel bire duygu herkesten farklı hissediyorsun kendini hele bu zamandaysan çevrende onca kız erkek yapmadan duramamışken sen durmuşsan güzel bir duygu oluyor bir erkek için çok zor amaaa yeri ve zamanı gelince bence digerlerinden çok daha fazla degerli olacakk

1|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Bende bakirim diğer kişilerden farklı olunmalı, hayatının anlamını beklemeli :)

• sigara içmek gibi bişey artık kadın erkek sigara içiyor fark yaratıyorum çevremde farklı hissediyorum kendimi bunda da öylee

• En iyisi herkes hayatta serbest, sağlıklı yaşamak için herşeye sahibiz, beyin bedava.

• Dalga geçiyorlar tabi ama sonuçta ama biraz konuşmaya başlayınca aslında kendileri utanmaya başlıyor... Ben de evleneceğim kızın tüm bedeniyle bakire olmasını istiyorum, kendim gibi...

0|1
    0|0
  • bakir değilim.. her b*ku yiyip bakireyim diyen kız çok tanıdım nasıl bi duygu onların ki bilmiyorum bilmem anlatabildimmi

0|1
    0|0
  • çok güzel bişi ben evlenene kadar bakirdim hiç bi eksiğimde olmadı.çoğu bakir olmayan kişiden de uzun sevişiyorum.maşallahım var:D

0|1
    0|0
  • Her kadını s.kmek için fırsat kollayıp, bakire biriyle evlenmeyi istemek salakçadır...

Bakire biriyle evlenmek isteyen, bakire birine el sürmemeli diye düşünüyorum...

1|1
    0|1
  • bence çok temiz bir duygu ama kirleniyoruz

0|1
    0|0
  • erkek için bakir olmakla olmamak arasında çokta büyük fark yok

0|0
    0|0
  • kadin olsun nefes alsin modundaydim yahu o zaman :D

0|1
    1|0
  • ama nerde öyle kızlar çok nadiren çıkar