İlk birliktelik sonrası ilişkilerde kanama olur mu?

selamlar herkese. sorum kızlara.

ilk birlikteliğinizde bir miktar kanamanız olmuş olması lazım.. normalde bir sonraki ilişkinizde de kanama olur mu?

sevgilimle birlikte olduk.. haliyle biraz kan oldu. sonraki birlikteliklerimizde de içine girdiğimde kanaması oluyor biraz. biraz aptalca olacak ama, kızlık zarı kapanır mı? düzelir mi? bu durum bir anomali sayılır mı? bir uzman hekime gözükmeli mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarı ilk birliktelikte tam olarak yırtılmadıysa sonraki birliktelikterde yırtılmaya devam eder

yani sevgilinin canı yandı diye zorlamayıp cıktıysan olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok merak ettim evlenecekmisiniz?

0|0
    0|1
    • yoo.. evliliğe karşı. ben sordum ama. 5-10 sene sonra falan belki...

• annesi ile tanışıyoruz falan.. sorun yok o yönden. ;) her şey kontrol altında. bi tek seviştiğimiz dışında her şeyden haberleri oluyor zaten.

• .) o halde sonsuza dek mutluluklar dilerim size:)

• yirtilmayan kisim yirtilmistir

0|0
    0|0
  • Ya varya yok ol ya!

0|0
    0|1
    • sırf cevap için yazmasaydın iyiydi.

• ben sadece onu düşünüyorum. her seferinde canı yanıyor mudur? hep böyle mi olacaktır? yanıyorsa yapmasak da olur yani bunu.. sevişirken, bir kaç kez istersen duralım falan diyorum..

• Çok düşüncelisin kızın kanına girerek aferin sana!

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanla geçer kanayan yerin iyice iyileşmesi gerekiyor. aksi takdirde zarın yırtıldığı yere değdikçe tam iyileşmediği için tekrar kanar.

0|0
    0|0
  • kral ilk yaptıysan daha sonra kabuk tutar oda yaklasık bir hafta sürer kabuk tutmusken yaptıysan olabilir

0|0
    0|0
    • ciddi misin? o.O

• aynen sıkıntı yok doktorluk falan rahat ol kral kız arkadasın ölmicek:)))))

Yükleniyor...