Zevk suyu boşalmadan önce mi gelir?

kocamla ilişkiye girdiğimizde prezervatif kullanmıyo.içime boşalmıyo ama zevk suyuyla hamile kalınabiliyomuş.zevk suyunun geldiğini anlayabilir mi düzgün cevaplarsanız sevinirim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• hayır anlayamazsınız esinizin bosalmasınıda ancak sonradan anlardınız. en iyi yöntem dogum kontrol hapıdır.

evet hamile kalınabilir.

henüz erken oldugunu düsünüyorsanız dedigim gibi dogum kontrol hapı yada ertesi gün hapı kullanabilirsiniz. esinizde içinize bosalabilir.

aile hekiminden yardım alabilirsiniz bu konuda yada saglık bakanlıgının sitesinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Zevk suyu erkek uyarıldıktan sonra ufak ufak hep gelir. Senin ıslanman gibi birşey. Evet sperm olma ihtimali var ve az da olsa hamile kalınabilir. O nedenle geri çekilme yöntemi pek de koruyucu değil, zaten çok riskli.

Zevk suyu her zaman geldiği için yapabileceğin birşey yok. Ama en başta gelen sudan çok boşalmaya yakın zamanlarda sperm karışabilir. Engelleme şansınız yok, anlama şansın yok çünkü hep var

0|0
    0|0
  • erkeklerde her an gelebılır bacım kondom kullanmalısınız hamılelık cok dusukte olsa vardır. bosalmadan once bıraz daha sıddetlı gelır ıste orda sperm oalblr ancak zevk aldıgında cok uzun sure bosalmamıssa geeln sıvıda sperm olr ancak 2 3 gunde bır ılskı yasıosanz ılk baslarda gelen sıvı temzdr dedım ya bosalması yakınlastgnda gelen sıvıdan korkucaksın

0|0
    0|0
  • Zevk Suyu Öpüşürken Bile Gelir.Boşalınca Meni Gelir Fakat Zevk Suyu Gelirken Arada İçine biraz Sperm Kaçabiliyormuş Ondan Dolayı Hamile Kalınma İhtimali Var Diye Biliyorum.

0|0
    0|0
  • bazen anlaşılabiliyor ama genelde anlaşılmaz ben sık sık penisimi çıkartıp siliyorum sıkarak sonra yenıden giriyorum

0|0
    0|0
  • sen en iyisi zevk verme ona o zaqman gelmez ;) ;) ;) tabiii sonra işine gelmeyeceği için hemen takar prezervatifi.hemde tırtıklısından takar

0|0
    0|0
  • Uzmana sor bizce ..

zevk suyundan sonra spermidir değilmidir kaçte kaçar içeri felan bu yüzden

uzmana sormak lazım:)

0|0
    0|0
  • zevk suyu boşalmadan önce gelen bir sudur ve sperm gibi değildir...yani hamile kalmazsınız

0|0
    0|0
  • zevk suyu hamile bırakmaz canım rahat ol ben yıllarca test ettim şimdide onaylıyorum

0|0
    0|0
  • hımmm umarım kalmazsın

0|0
    0|0
  • zevk suyu penis sertleştikten 1 dakika sonra filan gelmeye başlar. yani boşalmadan öncede gelir. fakat bunla hamile kalma olasılığınız çok düşük. ilk önce sizin hamilekalmanız için en uygun zamanın dnek gelmesi lazım, birde o zevk suyundaki canlı sperm hüresi miktarına bağlı...

0|0
    0|0
  • zevk suyu hiç hoş bir tabir değil bence bunun başka adı yok mu acaba

0|0
    0|0
  • döv onu yenge niye kullanmıyomuş şımarık:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlayamaz anlasa bile zevk suyunu nasıl geri çeksin adam :D

0|1
    0|0
  • hissetmez bile ıslaklığını sen hissedersin bakarsın oda o anda farkeder. zevk suyundaki spermlerin meniye göre daha haraketli ve daha sağlıklı olduğu söylenir sayıca az olsalar bile hamile bırakma ihtimali vardır.

0|0
    0|0
  • yesss

0|1
    0|0
Yükleniyor...