Anlaşılır mı Anlaşılmaz mı?

sık sık Anal seks yapan bir kadın tayt giydiğinde yürüken arkasından baktığınızda Bu kadın anal yapıyor diye bilirmisiniz anlaşılırmı nasıl?

Güncellemeler:
Nerdeyse hergün yapmaya başladık ve çok hoşuma gidiyor çıplakken anlaşılıyor zaten tanga giydiğimde arasına giriyor tayt giydiğimde atnadan bakıyorum Acaba anal seks yaptığımı yakın cevreden anlayan olmuşmudur

0|2
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• yok. ama sık anal deliği genişletir kapanmaz sonra

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Zevkine bak sen.

1|0
    0|0
  • kimse dışarında bakıp anlayamaz amk. bakma sen yorumlara. yapmak istiyorsan yap ama saglık acısından sıkıntıları var. ve bu sıkıntılar ortaya çıkarsa doktorlar anlarlar :)
    bunu dert etmiyorsan keyfine bak , canının istediği kadar yap canım

0|0
    0|0
  • Yok ya o imkansız anlaşılmaz bence

0|0
    0|0
  • Ben anlarım.

0|0
    0|0
  • Ben anlarım ^^

0|0
    0|0
  • Hak yolu varken. ok yolunda ne isiniz var anlamiorum ya

1|0
    0|0
  • Uzak, uzak doğu, kuzey, güney, batı, doğu pasifik, kutuplar venüz bu çevreler bile anlayabilir :)

0|0
    0|0
  • yoksa çok mu yaptın anal şavt kaymış olabilir kanka:)

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz ama çıplakken anlaşılır g*t deligin genişlemiştir ondan anlaşılır

0|0
    0|0
  • Bira fıçısıyla anal seks yapmadıysan anlaşılmaz merak etme;)

0|0
    0|0
  • Hatta alnında bu kız sürekli anal yapmaktadır yazar te Allahım :D

0|0
    0|0
  • Anlasilmaz tabiki uzman olarak soyluyorumm... ne sacma hurafelere inaniyosunuz yaaa

0|0
    0|0
  • banada böyle bir kadın nasip olur umarım:D

1|0
    0|0
  • bende kız arkadaşımda çok zevk alıyoruz ama ben zarar vermek istemediğimden ona vazgeçicem ya da nadiren yaparız :D

0|0
    0|1
    • demek sadece bende alışkanlık yapmamış..

• Evet korunmuyorum bu yüzden arkama boşalıyor sıcak sıcak çıkarmadan yan yatıp sarılıp sabaha kadar uyuyoruz.

• of sen ne diyorsun harikasın ya... cidden mükemmel bir duygu dimi :)

• anlaşılmazda yürümen değişir biraz sanırım değişmediysede sorun yok

0|0
    0|0
    • Tanga ve tayt giydiğimde Yürürken sanki popom sallanıyor gibi :)

• Galiba biraz ya da bana öyle geliyor.

• özelden konuşabilirmiyiz mümkünmü

• yok sadece bıraz genısleme olur oda anlasılmaz zaten ancak kılo alınca popo buyur yoksa anal seksle buyumez delik genısler ancak

0|0
    0|0
    • epey genişledi zaten

• evet bende bağımlılık yaptı..

• hmm yapar zaten doggy nın yerı baskadır da sınır ucları vardır orda zevk cok alman normal cıplakken anlasılabılır zaten popo arası bellı oluyorsa yapısına gore daha seksı olursun da goruntu ama kot gıyınce anlasılmaz

• çıkıntı yapmışsa anlaşılır. Anal yapmayı bırak aralanırsa istemsiz gaz kaçırırsın tuvaletinide tutamazsın büyük rezillik evleniceksin kocan doggysytle yaptığında görecek anal istemesede

0|0
    0|0
    • zaten kocam ile yapıyoruz sürekli

• Bu işleri bırak kadının birinin rezili çıkmış yapmaktan hayattan soğumuş evden dışarı çıkamıyormuş arkadaşlarından uzaklaşmış çok bozulmuş şekli adamda bırakıp gitmiş kadını mahvetmiş şerefsiz

• onlar patlıcan falan sokmuşlardır ne o öyle o mağaramı bu

• Biz neler anlıyoruz be kızım :D

0|0
    0|0
    • Ne anlıyorsun.

• Hehehe kim yemiş yemememiş. Çok rahatlıkla anlaşılıyor.

• Arkdadan ilişkide popo arası açılıyor. O yüzden anlaşılabilir.

0|0
    0|0
    • İki haftada bir filan yapıyorsa yinede anlaşılırmı yaa.

• hayır o başka birisi sanırım benim eşim tam bir erkek SABAHA KADAR DAYANSAM ODA BANA DAYANIR :)))

• başka biriymiş evet :D

• Anal seks yapan kişileride bir müddet sonra, gaz tutamama ve büyük tuvaleti geldiğinde altına yapma sıkıntıları baş gösterir. Ciddi sorundur. yürürken anal yapıyor mu? artık onun bir önemi yoktur emin ol...

0|0
    0|0
  • Direk anlıyorum affetmem

0|0
    0|0
  • Rahat ol kimse bişey anlamaz :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler..

• Rica ederim ama çok aşırı yapıp o bölgenin yapısını bozma

Kızlar Ne Diyor 1

• eve anlaşılır hatta o kız varyaa ben o yolun yolcusuyum diye bağırır o derece anlaşılır ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...