Geç boşalma sorunu? yardımcı olun lütfen :(?

Eşim çok geç boşalıyor. İkimiz de bu durumdan bıkmış durumdayız. Diyeceksiniz bayanların arayıp bulamadığı şey diye ama bir yerden sonra yorucu oluyor. normale dönebiir mi? bir tedavisi var mı? ne yapmalıyım? b yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kac dk suruyo peki? Turkiyenin ortalamasi 5 dk fakat 15 dk ideal bence. sizin daha cok tahrik edici hareketler olsun oral olsun tahrik edici kiyafetler giymeniz gerekebilir. paldir kuldur iliskiye girmeyin. araya biraz cilek kivi tatli seyler serpistirin.

0|0
    0|0
    • 15 dk ideal de bizim en kısa 45 dk sürüyor

• hayır hiç bir şey kullanmıyor

• Bence is biraz sizde bitiyor daha cok tahrik etnelisiniz gogusunuz veya kalcalariniz nasildir bileniyorum tabi fiziki bir durum cinsellik bir nevi

Erkekler Ne Diyor 11

• kaç saat yapıyonuz ki yoruyor ya

0|0
    0|0
  • Aman tanrim didim

0|0
    0|0
  • Yatağı sen yönet ellerini tut üstünde ol ;)

0|0
    0|0
  • bolca oral tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • tezat bir hastalık millet tersinden şikayetçidir :D

0|0
    0|0
    • erken boşalsın razıyım cidden

• o olsa görürsün sıkıntı yaa bence hayal edince ne blim

• başına pek dokunamıyorum sünnet olurken yaşadığı bir sonran dolayı başına pek temas ettirmiyorum

• Vay acidiim haline be

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaripim uzun vadeli bir tedavisi varmış araştırmalarıma göre bir üroloji uzmanı ile gerekirse birde psikiyatrist ile görüşmenizi tavsiye ederim. İyi günler

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

• rica ederim geçmiş olsun.

• bence sen onu azdıramıyosun tahrik edemiyosun yeretirnce onda... aktifmisin yaparken yoksa yatıyomusun sadece

0|0
    0|0
    • yoruldukça değişiyoruz sırayla o yatıyor ben çıkıyorum ya da tam tersi

• yani pek sayılmam. oral yapıyorum evet

• işte sen cilveli olam lazım kocan istekli sende onu azdırman laım bence evde açık giyin git kocagına otur.. durup duruken penisini eline al... mesela yemek yerken filan ayagını masa altından penisine sürttür.. duş yaparken bir anda yanna çıplak gir... evde çıplak gez... seksi açık şeyler giyin evde... bide erkekler oralla boşalamaz eline alman lazım... eline al başını çok sık bide diger elinel testilerini okşa

• oral seks yapıyor musunuz peki? oral seksin olmadığı sekste 1 saat girip çıksam yine de zor boşalırım.

kadın üstte olur da işi bilirse dayanamam o zaman. sen tahrik edemiyorsun sanırım. pozisyon değiştirirken elin eşinin penisinde olsun sürekli. okşayarak dokunarak sürekli dik durmasını sağla. iniyorsa bil ki tahrik edemiyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • oral seks yapıyoruz birbirimize o hazır olduğunda beni yukarı çekiyor zaten inmiyor ama boşalamadığı için bir süre sonra kasıkları ağrıyor iş zevk boyutundan çıkıyor

• kasıklar ağrıyorsa o ana denk getıremıyorsundur adamı. penis ucunun arka kısmında etten bır cızgı var o kısmı uyarırsan daha cabuk bosalır erkekler. onun senı opmesını sağla dusuncesı baska yere gıtmesın. bır yandan da sureklı asagı yukarı oksarsan olur. bılemıyorsundur belkı

• Johny Sins mi la o 45dk da boşalıyor

0|0
    0|0
  • Seks kac saat süruyor ki

0|0
    0|0
    • en kısa 45 dk şu ana kadar en uzun da 2.30 saat falan olması gerek

• hayır yoruluyoruz işte bir süre sonra eziyete dönüşüyor

• Aynen ya cidden zor olması lazım. Bence erken ilişkiue girmeyin iyice azdır tahrik et oral yap gerekiyorsa çığlık at falan bunların hepsi daha konsantre eder erkeği ve erken boşalır diye umuyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla tahrik edemiyorsun galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...