Cinsel ilişki sırasında kan gelmesi?

ilk cinsel ilişki yaşadığımda kan gelmemisti ikincisinde cok az geldi. Bunun üzerinden bir yıl geçti ve yine bir cinsel iliski sonrasi bir damla eşimin penisinde kan vardı. sebebi ne olabilir kızlık zariyla mi alakalidir zorlamayla mi veya baska bisey mi vardir

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarınızın yapısından kaynaklanıyor olabilir fakat bunu muayene etmeden anlamak mümkün değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhabalar.

Zorlama ile bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. Zarın yapısı ile ilgili olabilir. Ve ya regl dönemine yakınsa olabilir. Korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

İyi günler dilerim.

1|0
    0|0
  • zarınız esnek ve kalıdır. tam yırtılmamış olablir. baz<ı kadınların 3. doğumdan sonra zarları yırtılabliyor...

0|0
    0|0
  • zarin saglamligindanda kaynaklaniyor olabilir, bazi zarlar hemen kolay kolay yirtilmaz diye duymustum acikcasi

0|0
    0|0
  • Zorlanmadan olabili

0|0
    0|0
  • bence normal cok mu kasıyorsun kendını

0|0
    0|0
  • Seni yapanın aleti büyükmüydü?

0|0
    0|0
  • aradan 1 yıl geçmiş ne zarı kardeşim, bir doktora görün, eşin senden önce başkalarıyla ilişkiye girdiyse ve HPV virüsü kaptıysa ve sana bulaştırdıysa korkarım rahim ağzı kanseri olma riskin var, hemen doktora git ve smer testi yaptır derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...