Erkekler bakire olmayan bir kadınla evlenirse pişman olur mu?

bir erkek bakire olmayan bir kadınla evleniyor .kadının geçmişte ilişkiileri olmuş .peki bir gün bunu yaptığına pişman olur mu?nasıl içine siner sizce?

Güncellemeler:
bazı arkadaşlar kim olduğumuu bilmiyolar anlaşılan .bide tehdit alıyorum üz beni hadi üz .ağlıyorum bak burda kahr oldum erkek olun çnce hadiii
neyse burdanda görüyorum ki bir kesim erkek artık ya uzanamadığı ciğere murdar diyor yada başına gelenleri hak ediyor .herkes hakettiğini yaşıyor sözü burdanda doğrulanıyor .bakire kalmış kızlar kezban olarak görülüyor .bir kızın kendisini kocasına saklaması ilkellik olarak görünüyor .iyi tamam canlar siz gidin öyle kezban olmaynından bulun .evli mutlu hayatını tek bir erkeğe adamış kızla evlenen erkeğe haset edin .paylaşımlı günleri dilerim size.

0|0
12|35

En İyi Kız Görüşü

 • Yarından ihtibaren benim ikinci tatilim diye adlandırdığım dönem başladığı için çok uzun bir yorum yazdım.Biri okurmu bilmiyorum :) okumassiniz biliyorum ama benim düşüncelerim budur.Bence insanlar diledikleri kişiliği taşıyan insanla evlenmeliler.Bir erkek hayatında hiç bir erkekle cinsel ilişki yaşamamış bir kadın arıyorsa ve evliliğine bu huzur mutluluk katiçağını yani bakireliğin onun için huzur getireceğini umuyorsa öyle biriyle evlenmeli.Bence bizim kültürden gelen bir çok kişi önceden sevgilileri olmuş ve onlarla cinsel ilişkisi yaşamış kadınları çok zor kabul ediyor ve özellikle dinine çok bağlı olan insanlar evliliklerini bu şekilde gerçekleştiriyor.Kendileri dünya turu attıktan sonra eminim temizlenmek için belki kendilerine ''temiz'' bir kız arıyorlar veya hayatlarında hiç cinsel ilişki yaşamamış bir insan kendinde olan bu özellikte bir kadın arıyor.Bence evlilik bir çok şeye bağlı olmalı misal sadakat, sevgi, saygı, aşk vs ama bazı insanlar evlenmeyi okadar monotonlaştırmışlarki tek hayalleri işten eve gelmek, picamalarını giymek, bir iki maça bakmak , ve sonra belki gece sevişmek ve tabiki bakire olduğu kadınla bunu gerçekleştirmek vs vs.Ben hayatta dul kadınla evlenmem, ben hayatta işte bunu yapmam şunu yapmam diyen ve çok büyük konuşan kişilere hayat sonradan vuruyor.Bir gün geliyor kendi çocukları doğuyor büyüyor ve kendi kızları oluyor ve kendi kızlarını bir erkek kullanıyor, boşuyor ve kapı önüne koyuyor ve ben her zaman merak ediyorum bu insanlar ne hissediyor? Kendi kızları eve dönünce dul kaldıklarında vs vs.Bence çok büyük konuşmayın bazı insanlar erkekler tarafından kullanıyor, aldatılıyor, evleniyor ayrılıyor hayat insana çok darbe atabiliyor ve bir çok kadında artık bakireliğe önem vermiyor.Türkiyede bile böyle.Sizler hiç üniversite ortamlarına girdinizmi? Sizler hiç hastane ortamlarına girdinizmi? Sizler kaç gencimizin çocuk aldırıp kendilerini eski hallerine getirenleri var olduğunu biliyormusunuz?Benim aslında merak ettiğim bu temiz bakire dediğimiz kızlar ne kadar temiz? Nereden biliyorsunuz okadar temiz olduklarını.Bir testmi var? Ben ne kadar dindar, iyi aile kızlarının neler yaptığını gizli yaşadıklarını burada anlatsam siz şaşarsınız.Bence insanlar yanında mutlu olduğu huzurlu olduğu insanla hayatını paylaşmalı.Benim için bu tür kavramlar önemli değil.Ben insanları bu şekilde yargılamıyorum.Erkek olsam ne yapım sadece bakire diye evlendiğim bir kızı? Sevmiyorsam, onun yanında huzur bulmuyorsam onun gözlerinin içine baktığımda boğulmuyorsam ve ölmeden önce tek onun ismini dilimde hecelemiyorsam ne yapım ben böyle bir evliliği? Yanlız yaşarım daha iyi.Hayat inşallah karşınıza istediğiniz türden insanlar çıkarsın :) ve hepinize iyi paylaşımlar ve tatiller.

  2|6
  • Şikayet

   senin yazdıkların kusura bakmada bana çok hava civa geliyor .zatan insan beğenmediği birinle evlenmez ki sırf bakire olduu için .yani bakire olmayan kadına deli divane aşık diğerine buz gibi mi oluyolar güldürme beni.bakire olmayan kadın cinsellikle erkeği bağlayabilir ama çünkü deneymlidir erkekde buna kanabilir ama asla bu aşk değildir .bakire kız ne kadar temiz demişsin .biz gerçeken temizlerden bhasediyoruz .nasıl güvenebilir demişsin .insan güvenmediği kızla evlenmez zaten .

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   araknafobia çok güzel açıklamışsınız tebrik ederim,elinize,düşüncelerinize ,zekanıza ve pırıl pırıl beyninize sağlık hanımefendi.

  • Şikayet

   köşe yazısı gibi olmuş :D çok güzel bir yazı. tezimde yardım isteyeceğim senden :)