• Sor
  • Bence

Erkekler bakire olmayan bir kadınla evlenirse pişman olur mu?

bir erkek bakire olmayan bir kadınla evleniyor .kadının geçmişte ilişkiileri olmuş .peki bir gün bunu yaptığına pişman olur mu?nasıl içine siner sizce?

Güncellemeler:
bazı arkadaşlar kim olduğumuu bilmiyolar anlaşılan .bide tehdit alıyorum üz beni hadi üz .ağlıyorum bak burda kahr oldum erkek olun çnce hadiii
neyse burdanda görüyorum ki bir kesim erkek artık ya uzanamadığı ciğere murdar diyor yada başına gelenleri hak ediyor .herkes hakettiğini yaşıyor sözü burdanda doğrulanıyor .bakire kalmış kızlar kezban olarak görülüyor .bir kızın kendisini kocasına saklaması ilkellik olarak görünüyor .iyi tamam canlar siz gidin öyle kezban olmaynından bulun .evli mutlu hayatını tek bir erkeğe adamış kızla evlenen erkeğe haset edin .paylaşımlı günleri dilerim size.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yarından ihtibaren benim ikinci tatilim diye adlandırdığım dönem başladığı için çok uzun bir yorum yazdım.Biri okurmu bilmiyorum :) okumassiniz biliyorum ama benim düşüncelerim budur.Bence insanlar diledikleri kişiliği taşıyan insanla evlenmeliler.Bir erkek hayatında hiç bir erkekle cinsel ilişki yaşamamış bir kadın arıyorsa ve evliliğine bu huzur mutluluk katiçağını yani bakireliğin onun için huzur getireceğini umuyorsa öyle biriyle evlenmeli.Bence bizim kültürden gelen bir çok kişi önceden sevgilileri olmuş ve onlarla cinsel ilişkisi yaşamış kadınları çok zor kabul ediyor ve özellikle dinine çok bağlı olan insanlar evliliklerini bu şekilde gerçekleştiriyor.Kendileri dünya turu attıktan sonra eminim temizlenmek için belki kendilerine ''temiz'' bir kız arıyorlar veya hayatlarında hiç cinsel ilişki yaşamamış bir insan kendinde olan bu özellikte bir kadın arıyor.Bence evlilik bir çok şeye bağlı olmalı misal sadakat, sevgi, saygı, aşk vs ama bazı insanlar evlenmeyi okadar monotonlaştırmışlarki tek hayalleri işten eve gelmek, picamalarını giymek, bir iki maça bakmak , ve sonra belki gece sevişmek ve tabiki bakire olduğu kadınla bunu gerçekleştirmek vs vs.Ben hayatta dul kadınla evlenmem, ben hayatta işte bunu yapmam şunu yapmam diyen ve çok büyük konuşan kişilere hayat sonradan vuruyor.Bir gün geliyor kendi çocukları doğuyor büyüyor ve kendi kızları oluyor ve kendi kızlarını bir erkek kullanıyor, boşuyor ve kapı önüne koyuyor ve ben her zaman merak ediyorum bu insanlar ne hissediyor? Kendi kızları eve dönünce dul kaldıklarında vs vs.Bence çok büyük konuşmayın bazı insanlar erkekler tarafından kullanıyor, aldatılıyor, evleniyor ayrılıyor hayat insana çok darbe atabiliyor ve bir çok kadında artık bakireliğe önem vermiyor.Türkiyede bile böyle.Sizler hiç üniversite ortamlarına girdinizmi? Sizler hiç hastane ortamlarına girdinizmi? Sizler kaç gencimizin çocuk aldırıp kendilerini eski hallerine getirenleri var olduğunu biliyormusunuz?Benim aslında merak ettiğim bu temiz bakire dediğimiz kızlar ne kadar temiz? Nereden biliyorsunuz okadar temiz olduklarını.Bir testmi var? Ben ne kadar dindar, iyi aile kızlarının neler yaptığını gizli yaşadıklarını burada anlatsam siz şaşarsınız.Bence insanlar yanında mutlu olduğu huzurlu olduğu insanla hayatını paylaşmalı.Benim için bu tür kavramlar önemli değil.Ben insanları bu şekilde yargılamıyorum.Erkek olsam ne yapım sadece bakire diye evlendiğim bir kızı? Sevmiyorsam, onun yanında huzur bulmuyorsam onun gözlerinin içine baktığımda boğulmuyorsam ve ölmeden önce tek onun ismini dilimde hecelemiyorsam ne yapım ben böyle bir evliliği? Yanlız yaşarım daha iyi.Hayat inşallah karşınıza istediğiniz türden insanlar çıkarsın :) ve hepinize iyi paylaşımlar ve tatiller.

• senin yazdıkların kusura bakmada bana çok hava civa geliyor .zatan insan beğenmediği birinle evlenmez ki sırf bakire olduu için .yani bakire olmayan kadına deli divane aşık diğerine buz gibi mi oluyolar güldürme beni.bakire olmayan kadın cinsellikle erkeği bağlayabilir ama çünkü deneymlidir erkekde buna kanabilir ama asla bu aşk değildir .bakire kız ne kadar temiz demişsin .biz gerçeken temizlerden bhasediyoruz .nasıl güvenebilir demişsin .insan güvenmediği kızla evlenmez zaten .

• Öncekileri Göster
    • araknafobia çok güzel açıklamışsınız tebrik ederim,elinize,düşüncelerinize ,zekanıza ve pırıl pırıl beyninize sağlık hanımefendi.

• köşe yazısı gibi olmuş :D çok güzel bir yazı. tezimde yardım isteyeceğim senden :)

Erkekler Ne Diyor 35

• Bakire olmadığını bilerek evleniyorsa erkek için sorun yoktur, sonradan sorun çıkartmaya da hakkı yoktur. Evlilikte geçmiş dönemdeki ilişkiler gündeme gelmemeli, hem erkek hem de kadın için.Geçmişi eşeleyen geleceği yok eder.

• ama geçmişte silinmez asla

• Silinmez tabi ama silinmeli de demedim zaten, eşelenmemeli, gündeme getirilmemeli.

• gelir ama bir şekilde .en azından bir kavga ortamında gelir .sağlam bulmuyorum

• gerçekten seviyorsan sorun olmaz sanırım

• Kadının içinde bir can daha varsa olabilir.

• böyle birilan evlenmeyi düşünmediğim için...

• :)

• şimdii öyle kadınlar varki seni öyle bir uyutur rüyalara dalarsın yıllar sonra elinde çocuğunla kolunda karınla yürürken adamın biri pis pis sana bakaraktan sırıtır eşinde bi acayip olur hah işte bu sana koyar :) koymaz diyen herkese koyar. ama eşin sana güzelce anlatsaydı zamanında böyle hatalar yaptım şununla bununnla sürttüm diye sen ona göre davranabilirdin ama türk kızı işte söyler mi gerçeği söylemez :) sen onu namuslu temiz sanırsın ama o beyin kevaşesidir. sana derki kimse ile öpüşmedim bile halbuki neler neler. bence önemli olann ne yaşadığı değil sana neleri yaşattığıdır. sana gerçeği söyler doğrucudur yaptıklarını arkasında durur belkide hatalarından ders çıkarmıştır hiç birşey umrunda olmamalı ama yalan söylemişse seni tatlı hayalleriyle olmayan bir dünya yaratmışsa ve senide o yalan dünyasının içine sokmuşsa yıllar sonra gelecek pişmanlıktan kaçınılmaz.

• Günümüzde kadınlar çoğunlukla 25 yaşından önce evlenmiyorlar.Bir kadın 25 yaşına kadar kimseyle beraber olmuyorsa onun kadınlığından şüphe ederim muhtemelen cinsel soğukluk sorunu olabilir.O bakirelik denilen aptal ,gereksiz deri parçasının ise benim nezdimde hiç bir değeri yoktur.Namusu bacak arasında aramak salaklıktan başka bir şey değildir...

• Bir kızı gerçekten seviyorsan asla onun geçmişini araştırma araştırırsan içine kurt düşer diye büyüklerimden duydum

• ister istemez deşer erkek evlenirken

• Öncekileri Göster
    • olaydan sonra değil tecavüze uğradı diyelim iş bitti ondan 2-3 yıl sonra evlenmek isterse

• tecavüze uğradıktan sonra darp raporu alır saklar ilerde evleniceği adama gösterir bu geldi başıma der .ben normal durumlardan bahsediyorum

• ben bir kızın elini tutmamış kadar temizken aynı temizlikte birini isterim...aşk olursa tabiki bazı şeyler sineye çekilebilir..ama benim için bekaret önemli birşey..

• kendini koruyan bi erkek hiç ilişkiye girmeyen erkek ise.boşanır bile...bi erkek olarak o kendini korumuş ama sen bi kız olarak koruyamamışsın.anında biter benim için...

• Ruhu bakire olsun !

• püfff

• Öncekileri Göster
    • Ya kızın bi sevgilisi olduğunu düşünün bu adamla 4 yıl çıkmış adam bunun ilki olmuş sonra kızdan da ayrılmış bazı sebeplerden ötürü bu kız güvendiği için o adamla birlikte oldu, ben ne kızlar görüyorum bakire ama kucaktan kucağa geziyor. Öyle kızlar yerine bakire olmayan düzgün bir kız tercih edilebilir. Hayatta kimsenin yarını da garanti değil sizde herkez hata yapabilir. Önemli olan ruhunun bakire olmasıdır, et parçasının bir önemi yok.

• ben hiç görmüyorum kucaktan kucağa giden bakreleri .zaten erkek gönül eğlendirmek istiyorsa birşeyi sınırsız yaşamak ister ki çok saçma .ben erkeğim çapkınlık yapıcam bakire olmayanı tercih ederim diğeri sınırlı bir şekilde benle olsa bile tercih etmem .çoğu erkek böle düşünür .4 yıl ne yaşadığı beni ilgilendirmez .kocası olmadan briinle yaşamamışsa o kadın zaten değerlerden yoksundur .kendini koruyamamış istedğini yaşamış .bence kötü .ayrıca kızlar ilkini asla unutmaz .

• bilerek evleniyorsa pişman olmaz ama aklı hep eşinde kalır .

• Diyelim erkek için sorun olmadı ama eşi bence illa vicdan azabı çeker.

• bence çekmez çekicek olsa zaten yapmazdı önceden

• Öncekileri Göster
    • o mu istedi oda garipmiş

• Aynen fazlasıyla garip.

• seven adamdan korkma

• ben öyle bir durumda değilim ki

• Öncekileri Göster
    • peki sen öyle düşün ozaman ne diyeyim :)

• öle zaten gerçek olan bu

• herşey iki damla kanamı kalmış şimdi onunda çaresi var gidin diktirin 2 gün o kalıyor saf erkek anlamaz normal ilk yaptığında açık pembeye yakın olan kan diktirince normal kan gibi kırmızı oluyor slalak erkek anlamaz ama herşey o işte bitiyorsa şimdi ellenmedik kızmı var ona nediyecekler

• ben gerçekten bakirelerden bahsediyorum onlardan değil .saçmalama lütfen .hemende savunmaya geçiyorsunuz ya ama o adamın evlendiği bakire mi bakalım belki diktirmiştir belki başka yollardan yapmıştır .öle kendinizi avunutun işte

• iste bu yuzden de hic bir kiza guvenilmiyor ya sende kenedeni hazirlamissin baksana bosverin ya ben bilmesem bile allah biliyor gersi bos bakin keyfinize

• ben kendimi ne yapmışım ?düzgün cümle kur .saçmalıyorsun arkadaş .

• kızın bakireliği bence çok önemlidir siz değerli bişi alırken 1. elmi 2. elmi olmasını istersiniz yanlış anlaşılmasın burda kızı eşyaya benzetmek değil olayı anlatmak için örneği verdim

• anladık zaten .

• bakireliği :))

• bakirelik sadece kadında aranmamalı erkeğin de bakirmi değilmi onada bakılmalı

• saçma bence... sen herşeyi yaşıyorsan... evleneceğin insanın yaşayabileceğini unutmamalısın... mükemmeli herkez ister fakat mükemmel olmak şartıyla...

• o erkek ben kadınım .o bakir kalmask zorunda değil

• bana ters hacı. koluma alıp gezdireceğim çocuklarımın annesi yapacağım kadını başkaları ulen bak ben bu adamaın karısını daha önceden mikmiştim diyemez. Ama başka kadınlarda benim için bu erkekle daha önceden mikişmiştik diyemez. ha bide şöyle bi durum var aşık oldun iktir et ben böyle kabul ettim dedin bende bi şekilde birileriyle birlikte oldum dedin evlendin ilerde muhakkak pişman olursun yinede hem kendin yaptığın için hemde eşinin zamanında yaptıkları ve onu böyle bile bile koynuna soktuğun için..

• çok mantıklı sormuşun yaa

• bakir kız sayısı harbi az ama dimi

• yoo

• Öncekileri Göster
    • hayır ortamlarda olmuyor o kızlar ünkü ailesi falan göndermior gece dışarı çıkamıolar genelde kendi çevrelerinden evleniolar öyle oluyor ortalıkta kşarlar oluyor

• yani sağlam kız bulmak zor sağlam erkek bulmakta zor

• monıca böle adamlarla nıye muhatap oluyorsun kı? sende de suc var cvb bıle vermıceyeceksın muhatap olma cahıle laf yetıstıremezsın kı?Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. La EdriCahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol. Mevlanabunlar yeterlı sanırım sen haklısın deger yargılarında...

• laf sokup engelliolar bide ahaha alıcakları cevaptan korkuyolar çünkü .hepsinde toptan cevap verdim zaten erkek diye geçiniolar ya bide bunlar ekekçikler

• :))

• Aşıksa olmaz, aşık değilse bahanesi olur.

• aşk gelir geçer

• Öncekileri Göster
    • Ben hayatımdan memnunum neyi, niye çekeyim ? Konuyu siz ya da benim ilişkim üzerine getirmek, objektif bakış açısına zarar veriyor.

Konu genel bakış açısından, belli bir bölge üzerine farklı fikirler. Benim farklı fikirlerim size ters geliyorsa basın eksiye ordan olsun bitsin. Aslında insanların fikir isterken birbirini eleştirmesini yanlış buluyorum. Benim fikirlerim böyle diyorum. Siz şöylesiniz böylesiniz demiyorum. Kriterlerin bellidir, ona göre hareket edersin ama benim anlayışım değişmez.

• değişmesin banane ezilen sensin benim gözümde sana hakssılık yoksa banane .sen daha önce başkasıyla yatmış kadınla evlenirsin umarım canım

• sorun olur tabı ıcıne de sınmez hep onu dert eder ve brgun bır tartısma bır kavga vs.bırseyde lafı koyar ve buda karsıdakının zoruna gıder.bence pısmanlıklardan kacınalım...

• ya işte bu .işte açık yüreklilkle dile getmirmiş arkadaş bunu demeye cesaret edemiyolar ya .

• Öncekileri Göster
    • evet bencede .yenilir yutulur birşey değil ki zaten .hadi yaptın bir saflık evlendin kızla ama sonrası asıl önemli olan

• ewet arkadaşım haklısın...

• bu kültüre göre değişir. ama ikinci adam hep ikinci adamdır. erkek de öyle biriyse bunu daha kolay kabullenir ama eli kız eline değmemiş biri için zor. yani sen onun ilkisin ama o senin ikincin veya üçüncün ise ileride ipler kopar. bu durum onun beynini kemirebilir, ilk zamanlar olmasa bile sonradan rahatsız edebilir. (edebilir diyiyorum yani ihtimal dahilinde)

• iknci olanı kabul ederler üçüncü olmayı kabul etmezler bide onlar var

• beden değil kalp ve akıl bakire olsun bana yeter...

• kalbi bakire olsa bedenini neden kirletsin çok komik

• Öncekileri Göster
    • sana cevabı net olarak açıklıyor ve susuyorum,iki örnek düşünmeye çalış,
      birinci kadın(kalbi aklı bakire olmayan)onlarca erkekle çıkmış bakireliğini vermek dışında her haltı yemiş yani hala bakire !
      ikinci kadın(bedeni bakire olmayan) sevmiş evlenmiş ve kendini eşine teslim etmiş hatta ona bir çocuk bile vermiş ama olmamış yürütememişler ayrılmış ve yine evlenebileceği bir insan dışında kimseyle olmamış ama bakire değil artık, şimdi sana soruyorum sen erkek olsan hangisini tercih ederdin ?

• ikiside terch etmezdim el değmmeiş onca kız varken salak değilim ben

• İlişkiden kasıt zina mı?Yoksa dul bayan olması mı?

• zina

• "Zina eden erkek, zina eden veya müşrik kadından başkasıyla evlenmez; zina eden kadın da zina eden veya müşrik erkekten başkasıyla evlenmez. Böyleleriyle evlenmek mü'minlere haram kılınmıştır." (24 NUR, 3)ayetiyle belirtilmiştir.

• bilerek evlenirse pişman olması saçma

• saçma ama gerçek

• Zaten bunu bilerek evlenmeyecek mi? İleride neden pişman olsun ki? Bence bilerek evlenen birisi pişman olmaz. Sonradan ortaya çıkarsa işler karışır.Bekaret. Falan filan...

• bilerek evlensede aşk bitince gerçekler kalıyor

• Öncekileri Göster
    • namus iki bacak arasında falan herkes bunu söylüyor .ben öyle rkeğe erkek demem .ne öyle başkasıyla yatmış kadını alıyor evlenior iğrençç

• Ne demeliyim? Düşünceni değiştirmeye çalışmıyorum farketttiğin üzere. Değiştiremem de zaten.

Konuyu çok uzatmak istemiyorum bu yüzden.

• Benim dünya görüşümde Bile bile evlenmez.Farklı dünya görüşünde olanlar var.Bu da onların seçimi.

• çok aşık olup görüşlerini değiştrmiş olabilir o anda

• o da olabilir.
      büyük konuşmaya gelmez.

• gelmez tabi

• kabul edip evleniyorsa pek sorun olmaz , tamamen herseyi bilmiyorsa (birden fazla kişi ise) sorun olabilir

• hepsi bir kişi oldu diyor beyler ahaha zaten .

• Öncekileri Göster
    • ben f... daha saygı duyuyorumvalla .

• orası öyle

• evlenenler bilir :)

• öylede pişmanlık yaşayanları biliorum ben

• Öncekileri Göster
    • senin çirkin olduğunu nerden kanat getirmiş aslında konuşmaların ve sohbetin güzel bir insanın sohbetine benziyor

• herif bide başka isim almış hızını alamayıp ya şaka gibi .zavallı işte ya ezik .geyiiği geçmiş boynuzu ne yapıcan işte .oda öyle tatmin ediyor kendini .aslında üzülüorum ben bunlara

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• seni seven gerçekten seviyorsa sorun olmaz

• kesinlikle. her erkek kadınında ilk olmak ister.

• bilerek evlenmişse olmaz kabul etmiş zaten durumu

• yinede olur

• Öncekileri Göster
    • o zaman niye evlenmiş o ilişki yaşamamış mı daha önce

• o erkek aynı şey değil .aşık olup kadınırılmış da olabilir

• bakir erkek isterim :)))))

• o başka

• normalde bu türden sorulara cevap veren biri değilim ama iki gün önce kendisi türlü türlü iğrençlikler yapıp namuslu evlenilecek kız arayan bir erkek çıktı arkadaşımın karşısına ben hiç anlamıyorum bu zihniyeti evet bekaretin önemsendiği bir ortamda yetiştim bekaretten öte zinanın haram olduğunun bilincindeyim fakat böyle rezillerin de yüzüne tükürmek istiyorum arkadaşım kızıyorum

• iyide bakiresin diye bu tavırlar ne..öyleyse kocana sakla...sürekli ne güncelledinki..bizene senin bakireliğinden...herkese verecek değilsin ya..bir kişiye vereceksin..ona ispatla..burdaki erkekler napsın seni kezbanmısın okşanmısın nesin..

• kezabanım ben ahahha .senin gibiler cevap veriorum ordan işte .laf sokup engelliolarda mecburen güncellemek sorunda kalıyorum ben kezban olayım okşan sen ol

• Öncekileri Göster
    • sorunlu tipler yazmasın lütfennn kim olduğunu bilioruz bayan .babanın esleğine uygun davran azcık ahahaa

• bir zarla koca arayacak kadar küçük beynin var.ve baya çirkefsin..allah kocana sabır versın.ayrıca babam yok..zar bır sanıyede gder.ama karaktdr bozuklugun �mür boyu..neyse sana yazmaya bıle degmez.

• rahat ve kendine güvenen bir insansa ve sana deli gibi aşıksa sorun etmez fakat aşıkta olsa kendi bakirse arada aklına gelip canı sıkılır fakat sana belli etmemeye çalışır. eğer aşkı bitmişsede boşanma sebebi bile olabilir..

• çook rahat olmaı gerek

• Öncekileri Göster
    • bi taksim beyoğlunda yaşayan insan takmaz :D ayrıca her önüne gelen kızla birlikte olmak isteyen bir erkek gidip bakire kız istemesi adaletsizce olur. Erkeğin elinin kiri, kadının boğaza geçirin ipi. Var mı böyle adalet, kesin ikisininde boynunu !

• taksim beyoğlu sanki çok modern .beyoğlu dediğin yer artık apaçilerin takıldığı yer .hpeside takıyor valla .bakire bulunca diğerlrini unutuveiolar evlenmek için tbi.ilişkide bakire asla istemiolar

• Mutlaka er yada geç olur. Bir çoğumuz bile en ufak şeylerde olsa pişmanlık duyuyoruz. Pişman olmasa bile içinde bir kurt kemirir durur onu.

• evet bende böle düşünüyorum .aşk bir gün biter geçekler kalır geriye

• niye pişman olsunki..kadın namusuyla yaşadıkdan sonra pişman olmaz...

• yıllarca namussuz yasamıs ama :))

• ahahahah

• bakirelik sorun oluyo da neden bekar ekekler evlenmiş boşanmış kadınla evleniyo bu nasıl bir nigde

• evleniolar işte ama ben anlamıyorum nasıl mide var

• o durum baska , o haktır ve sünnettir, dul kadın namussuz olarak nıtelendırılmez, eğer namuslu ve kocası ölmüş, veya anlasamamıs boşanmış ise evlenilir.

• dul için demedim ben

Yükleniyor...