Arkadan cinsel ilişki sonucu popodan kan gelmesi ne demek? Çok utanıyorum ama bana yardımcı olun ne olur?

Dün partnerim ile arkadan yaptık 2-3 kere girdi zorla ben duramadım canımın acısından. Çok canım yandı. Dün de akşam otururken popomun içine doğru olan kısımda bir acı hissettim. Daha sonra tuvalete gittiğimde popomdan peçeteye kan geldi. Bugünde lavoboda büyük tuvaletimi yaparken popomun içi çok acıdı. Sonra peçetede yine kan gördüm. Ve popomun şuanda oturduğum halde hala acıyor... Bu kadar açık yazmamın sebebi detayları bilip ona göre cevaplamanız... Çok utanıyorum ama lütfen söyleyin o kan ve acı beni korkutuyor...

0|2
7|41

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle buradaki yazilanlara bakarak sakin korkma anlattigina gore hicbir sorun yok emin ve rahat olabilirsin 2_3 gune hicbirseyin kalmaz o tuvaletini tutamazsin diyenlere de aldirma bu bahsedilen sey devamli oradan yapan kisiler icin gecerli ayda bir iki kezle hicbirsey olnaz emin ol o kadar kotu degil oradaki kaslar soyle dusun hemoroid tede kanama ur hatta cok daha fazla olur ve iyilesir icin rahat olsun ve birde bir daha yasamak istediginde bunun icin kremler yaglar mevcut bunlardan temin edin ve yeterli sabri gostererek alistirarak deneyin zamanka seninde cok hosuna gidecek sorun biraz tedbirsiz ve sabirsiz davranmis olmaniz olmus ama sana garanti ediyorum hic sorun yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Cinsellikte zorlama varsa, insanın karısı bile olsa, bunun adı tecavüzdür.
    Ve kızlık zarının yırtılmamış olması,
    senin durumunda, bakire olduğun anlamına gelmez.
    Anal ilişkiye devam edersen, zamanla dışkını tutamayacak duruma gelirsin.
    Bunların farkındasındır umarım.
    Doktora git, geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Yırtık olabilir, doktora gitmelisin. Mikrop kapması veya dışkının kana bulaşması sonucu ölüme kadar yolu olabilir.

2|0
    0|0
  • Analın yan etkilerinden biri kanama zaten.

0|0
    0|0
  • Ateist misiniz? arkadan yapmanın hem dinen hadi onu geçtim hemde sağlık açısından zararlarını araştırmadın mı? ordaki kaslar dışa dönük içeri giren her zaman zarar verir zamanla kontrolunu bile kaybedersin gelen kendiliğinden çıkar gider bu sefer popon için de pet kullanırsın , 4 kanatla albatros kuşu gibi uçarsın

2|0
    0|2
  • Hanimefendi hep soyluyorum bu yasadiklariniz bilincsizce yasanan anal sonucunda yasadiklariniz eger bazi prosudurleri yerine getirseydiniz akliniza bile gelmeyecek kadar fazla haz yasardiniz bu yasadiginiz olaya gelince genelde ilisk sonrasi kanamalarin nedeni kisinin bile farkinda olmadigi hemoroid neden olur yani sizde zaten hemoroid varmis zorlanmaa sonuc kanamaya neden olmus ikinci neden ise ic klipsoda yirtilma bu cok ama cok az bir ihtimal ortalama konusacak olursak 5 cm capinda acilmakda bukalinliktaa bir penisde mumkun degil zaten korkmanizi gerektirwn konu yok sadece partneriniz cok bilincsizmis

0|0
    0|0
  • İmanları zayıf bir takım sapıklar karılarıyla dübüründen pisliğin çıktığı, bağırsakların sonundaki boşaltım organından ilişkiye girmekten çekinmez. Bu büyük günahlardan biridir. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) böyle yapana lanet etmiştir.

Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:

“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):

‘Kadınla dübüründen ilişkiye giren mel’undur/lanetlenmiştir!’ buyurdu.”

Ahmed Müsned 2/479, Albânî Sahihu’l-Cami 5864

1|1
    1|0
    • Bilmiyodum günah olduğunu ogrendigim iyi oldu

• Ben günah olduğunu biliyordum ama önden de çok canım yanıyor... Yapmayalım diyorum rahat durmuyor :(((

• dediğine bakılırsa adam öldürmek kafa kesmek gibi bişey bu öyle mi?

• Kılcal damarlar zarar görmüştür.

0|0
    0|0
  • popo zarın bozulmus :) benım basıma cok geldı bu olay benımkı bıraz kalın oldugu ıcın anal seks yaparken karsı tarafdan kan gelıyor bunun sebebı karsı tarafın delıgındekı kılcal damarların catlaması olayı korkma gecer bır kac gune hem krem kullanın yatay pozısyonda al ıcıne domalarak alma emı canım

0|0
    0|0
    • Bir daha çime almak istemiyorum

• kapattım gitti

• Okey.

• sanırım bir malla yapmışsın bunu. sana zarar vermiş. orası en fazla mikrop bulunduran yerlerden biri. kanamış olması yaralandığı anlamına gelir. dikkat et. iltihap kapmasın.

0|0
    0|0
    • krem sürüyorum işte bakalım

• Dostum bence bir doktora git çok zorlamışsınız yara oluşmuş. Dışkı kana karışırsa hastalık kapabilirsin. Bence hemen doktora git.

0|0
    0|0
    • Doktora gidemem

• Sonuçta sağlığın söz konusu arkadaşım. Git bir bayana anlat işte. Anlar o senin derdini.

• Peki, denerim

• Seni ve verirken çok zorlamış yani afedersin hayvan gibi sikmiş, hic nazik davranmadan büyük bir ihtimalle anusunun girişinde çatlaklar olmuştur, yırtılma dan dolayı kan gelir açıda normaldir yani

1|0
    0|0
    • Pek o yırtılma geçer mi?

• önden giremiyor canım acıyor

• Nasıl yani on dayalı dar senin?
      Sen bakiremisin?

• Olagan bir durum siradisi bisey yok rahat ol. Tek sorun acemi ellerde olman. Lakin tedirgin olma cok kisa surede gececek ve tekrar kan gelmeyecek...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın seni zorlamış. ondan popondan fazla açı hissediyorsun. acele etmeden zorlamadan yapılırsa çok fazla zorlanmazdın. yinede dikkat et.

0|0
    0|0
  • korkutmasıon muhtemelen çok zorlamışsınız ve yeterince kayganlaşmamıştır bu gibi durumlar amatörce yapılan anal ilişkilerde görülür yani sık sık

0|0
    0|0
  • Ici yirtirmis olabilir doktora git gec olmadan

0|0
    0|0
    • Doktora gitmezsem kendi geçmez mi?

• Ya deme öyle :(((( Napıcam o zaman?

• Bilmiyorum. Doktora git

• oha gelmesı cok nadır

0|0
    0|0
  • Seni yapan partnerine sorsan ya bunu?

1|0
    1|0
    • Bir dahaki görüşmemizde sorucam zaten ama korkudan burada sordum

• Ak yolu varken neden bok yolu

1|0
    0|0
  • fordçuluk mu oynadınız

0|0
    0|0
  • yeterince hazırlık yapılmadığı için kaslar zorlanmış damarlar zedelenmiş.

0|0
    0|0
  • çok zorlamışsınız demekki anüs ağzında yırtılma olmuş ondan dolayı o kan gelmesi.

0|0
    0|0
  • Hak yolu varken bok yolunda ne işiniz var

0|0
    1|0
  • ihmal etme kardeşim, mikrop kapabilirsin.

0|0
    0|0
  • normal bır durum canını sıkma 2-3 gune bışey kalmaz az zorlamış

0|0
    0|0
    • Doktora falan gerek yok demi?

• Evet, fazla vaktimiz yoktu... Yapmayalım dedim dinlemedi.

• o duruma gelınce hıcbır erkek dınlemez sen canını sıkma gecer bır ıkı gune

• götün patlamıs * salagı :D 10 dakkalık zevk için düstügüz hallere bakın güler misin aglar mısın :)

0|0
    0|0
  • 2- 3 güne birşeyin kalmaz.

0|0
    0|0
  • Zorlamis herif seni demekki kalinmis kicin catlamis:)))

0|0
    0|0
    • Evet, çok kalın...

• Devam et o zaman ne dert ediyorsun

• Kanama kafama takılmıştı sadece derdim o.

• Zorlamıs sert yapmıs serefsiz ondan yırtılma olmus bir müddet sonra düzelir geçer

0|0
    0|0
  • Asiri tahrisden dolayi. Kabiz olmamaya dikkat et. Korkulcak bisi yok

0|0
    0|0
  • bir daha arkadan yapma kalın bağırsağı yırtarsan hastanelik olursun ya da makatın aralanırsa istemsiz gaz kaçırırsın sorun devam ederse hastaneye git

0|0
    0|0
    • Bir daha yapmıcam zaten çok korktum

• Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 7

• Bananeeeee bk yemeden once dusun ;)

1|0
    0|1
    • Afferin sana giz ;)

• Bak ne zaman ne oalcağını ne yaşaycağımızı planlayamıyoruz? Senin başına böyle bir şey gelemyecğei ne malum?

• Bunun icin dua ediyorum bu senin elnde Rabbin sana secme hakki verdi ustelik bu sana ders oldunn Rabbimin haram dedigi herseyin bir sebebi var bu da gayet acik ders alinacak bir olay bunun için bana kizma dost dogru soyler ancak bu yanlis yapan kisinin fazlasyla cani yanar bu arada BEN CIDDIYIMMMM KALK HEMEN GIT DOKTORA DAHA KOTU OLMADANNN

• ulan kınamak ıstemıyorum ama ne şıılııkkkk seysınız ya

0|0
    0|0
  • B*k yolunu secerseniz fantazi diye olacagi bu tabi. Yine yapin birkac kez sonra artik diskini tutamazsin. Bagirsak ulseri de olursun, bu ulser ilerledikce ve sn yaslaninca stresten ve baska nedenlerden dolayi kansere bile donusur, o sevgilin dedigin herif de virus kapar arkada girdi diye. Daha fazla bilgi istiyor musun? Dua et, ins sadece bir poliple kurtaracam de.

1|0
    0|0
  • Yirtmisin totoyu sanirim :/

0|0
    0|0
  • Beter ol farsaklı

1|1
    0|0
  • G. tü başı dağıtmışsın sen artık düzelmez.

0|1
    0|0
  • zarar görmüş olabilir arkadan ilişki çok sakıncalı ilerde tuvaletini tutamamana neden olabilir bence sakın tekrarlama oradan zevk de alamazsın zaten

0|0
    0|1
    • Ya biliyorum ama önden girmek istiyor, orası da çok acıyor. Yapmayalım diyorum rahat da durmuyor :(

• ön sadece ilk seferde acır sonra acı falan yok sadece zevk var yoksa kimse yapmazdı zaten de eksileyen niye eksiledi anlamadım ben

• 2-3 defa denedik ama her defasında acıdı önden..." Senin neden böyle oluyor?" dedi bana. Ya aslında çok korkuyorum girsin istemiyorum resmen yakınlaştırırken kaçıyorum altından ama yine de...

Yükleniyor...