Cinsel ilişki sırasında ağrı? eşim bu yüzden soğuyor benden :((?

1 yıllık evliyim. cinsel ilişkiye girdiğimizde rahmimde ağrı oluyor. az ya da çok ama çoğu zaman oluyor mutlaka. doktora gittim bir problem yok sadece biraz iltihabın var dedi iltihap kurutucu verdi. kullandım dediği süre kadar ama hala devam ediyor. neden olur bu ağrı? bazen dayanılmaz oluyor ilişkiyi yarıda kesmek zorunda kalıyorum , eşim de bu yüzden kızıyor bana yeter artık diye :(( bayanlar sizde de oluyor mu ne yapmam lazım neden olur ki bu :( özellikle eşimin üstte olduğu pozisyonda daha çok oluyor

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlarda genelde vajinusmus şeklinde ağrılı birleşme probemi bulunmakta. sizin durumunuz vajina içinde dip noktalarda biryerde ise durum birazdaha farklı. giriş kısmında penis başının dokunması ile sanki iğne batıyor ya da mengenede sıkmışsın gibi bir acı hissediyorsanız durum psikolojik etkenlere dayanıyor. bu durumda erkek sabırlı olmalı ve eşine anlayışta bulunmalı ve konu ile ilgili çifterin yaptığı egzersizler muvcut. kendini rahat hissedene kadar kontrol sende olmalı ve tam olarak penisi içine almak için hazır olana kadar eşin seni zorlamamalı. çok zor durumda olan bazı çiftlerde önce erkek elleri ile vajinaya dokunuyor sonra parmak ile içeri giriyor sonrasında penis sürtünme sonrasında içine yavaş yavaş girme en sonda ise tam içine girme gerçekleştiriliyor ama bu tek seferde değil 1 hafta belki 1 ay süren bir işlem
    yani belki 1 hafrta sadece seni eleyerek ilişkiye gireceksiniz taki sen kendini hazır hissedene kadar eşinden emin olana kadar emin oldukça bir sonraki safhaya geçiliyor. umarım çok kafa karıştırmamışımdır. allah şifa versin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İltihap olasılığını başka bir doktorda yeniden deneyin derim akat özellikle eşinin üstte olduğu derken kastettiğin doggy pozisyonuysa bu çoğu bayanda ağrı yapar özellikle sert gidip geliyosa ve dibine kadar dayanıyosa bu ortak bir problemdir farklı pozisyonlar denemenizi önerebilirim

Bu arada eşinin penis ebatlarıda önemli
    Eğer 15-17 cmden uzun ve 5-6cm den kalınsa rahim duvalarına yaptığı baskıdan kaynaklanıyo olabilir hele birde dediğim gibi sert şekilde giip geliyosa bu ağrılar çok doğal

Dutum böyleyse eşini uyar değişik pozisyonlarda ilişkiyi birde sen yönet

Yani eşini manken olarak kullan ve ipleri eline al
    Hız tempo pozisyon vs hepini kendin dene bakalım yine aynı sorun oluşursa farklı bir doktora görün

Unutmadan
    Eğer ria (spiral) kullanıyorsan onuda bir kontrol ettir

Gerçi ağrının yerini tam tarif etmemişsin ama kaymış ya da (zor olsad imkansız değil) yenden çıkmış olabilir

Tüm bunlar bir yana
    Şikayetin rahim ağzı dudaklar giriş vs de ise iltihap ilk akla gelen
    FAkat yeterince ıslanmadan (kayganlaşma sağlanmadan) girilen ilişkilerde tahriş söz konusu olabilir

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Peki ilişki sırasında rahat mısın yoksa korku var mı ilişkiden.

0|0
    0|0
  • penis büyüklügü veya kalınlıgı nedir

0|0
    0|0
  • Rahim azinda yara olabilir

0|0
    0|0
  • Senin sorunun yeteri kadar sulanmaması olabilir. Bizimki de ağrı hissediyordu. Kayganlaştırıcı işi çözdü

0|0
    0|0
  • Başka bir kadın doğumcuya görünün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka bir doktora bakın bence.

0|0
    0|0
  • başka bir doktorada görün bence

0|0
    0|0