Kapat

Dalga geçmeden kimler yardım edebilir?

arkadaşlar iç çmaşırı üzerinden mastürbasyon yapılınca kızlık zarı bozlur mu

bir kere o şekiilde yaptım adetimin son günleriydi ama kanadı iççamaşırı üstünden yapmıştım aklıam çok takılıyor bu bilen var mı ?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hymen vajinanın birkaç santim gerisinde bulunur. Parmağını ya da başka bir cismi içeri sokmadığın müddetçe bir şey olmaz. Hatta bazı durumlarda soksan da bir şey olmaz.

1|0
    1|0
    • "vajina girişinin birkaç santim gerisinde bulunur" olacaktı, eksik yazmışım.

• Şimdi ablacım bu hymen esnek bir şey. Hepsi değil ama çoğu esnektir. O yüzden çok zorlamadıkça kolay kolay yırtılmaz. Çamaşırsız da mastürbasyon yapabilirsin, sorun yok.

• sokmayacaksın işte ya :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Derinlerde değil ama bozulmaz, rahat ol. Ayrıca tek derdimiz zar olsa keşke. İçini ferah tut. İçeri birşey girmedikçe veya doğrudan sert bir darbe almadıkça birşey olmaz. Zaten ortasında kocaman delik olan ufacık birşey.

1|0
    0|0
  • arkadaşladan yanış bilgi olduğunu farkettim ve koştum kızlık zarı kadınlarda ortalama 1,5 santi içerdedir ve esnektir eğer kapıya birşey dayanmadıysa birşey olmamıştır olmadı da rahatlıka devam edebilirsin :D

1|0
    0|0
  • iç çamaşırı olmadan yapsanda bozulmaz korkmadan önce biraz arastırsan daha iyi olabilir

0|0
    0|0
  • bu soru bana sunu hatirlatti gecen gun sisme kadinin icine bosaldim o kadar gercekciydiki nefes aliyordu bagiriyordu sizce hamile kalirmi?

1|0
    0|0
  • iç çamaşırından sürtünme yolu ile yapılan masturbasyonda kızlık zarı bozulmaz vajina nın 3 cm içindedir kızlık zarı

ama kanaman neden oldu onu çözemedim

0|0
    0|0
    • adetin son günleriydi ya aklıma o geliyor

• hayır bozulmadı... okuyun araştırın külot üzerinden mastürbasyon dan bişey olmaazz

0|0
    0|0
  • İç çamaşırının üstünden mümkün değil ya belki adetten dolayıdır.

0|0
    0|0
  • parmağını sokamdınsa nasıl bozulsun yaa

0|0
    0|0
  • korkma birşey olmaz kızlık zarı içeride öyle kolay yırtılmaz rahat ol...:)

0|0
    0|0
  • adetli olduğun zamanlarda da mı çok istekli oluyorsun

0|0
    0|0
  • adetının son damlaları tatlım korkma

0|0
    0|0
    • saol abi ya içime dert oldu ne bbiliyim :)

• yok kırsalda değilim tam metropoldeyim aslında tahmin ediyodum*n ebiliyim düşündüm

gerdek işini diyosan biliyorum tabi ama tecrübe etmiş biriyle konuşmamıştım :D

• iyisin iyisin korkma

0|0
    1|0
  • Bozulmaz, kızlık zarı vajina ağzının ortalama 5 cm derinindedir, o kadar içeriye bir şey girmediği sürece de zara zarar gelmez. Gönül rahatlığıyla yapabilirsin.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 12

• tüm bu bekaret sorularının toplamından öğrendiğim sonuç; bir neslin daha tabu adı verilen obsesyonlarla beyninin yendiği.

olmaz be güzelim, bir şey olmaz rahat ol sen.

0|0
    0|0
  • bozulmaz rahat ol o adetin son günleri olduğu için öyle olmuş endişelenecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Hayır birşey olmaz

0|0
    0|0
  • bozulmaz canım derinlerde o

1|1
    0|0
    • inş ya boşu boşuna gitmesin

ciddi cevap için teşekkürler

• bozulunca bi acıma olmuyorda ilk olduğu için girerken kasılmalardan dolayı acı oluyor bi müddet geçici bir durum tabi

• bakalım inş çok acımaz

• evlenmeyi bekleyemedin mi o_O herneyse de bence boşver bu işleri evlenmeyi bekle bu tür seyler evlenmeden çok saçma geliyor bana herkesn fikri ayrı tabi:))

0|0
    2|2
    • masturbasyonun evlilikle ne ilgisi var ya garip yaklaşım

• ne ilgisi var gerçekten evlenmeyle can bu ister kendi kendine de yapılır

• soran arkadaş pek ilgim olmayan konular hayatımda aksiyon var macera var gelirim var anlayacağın erotizme pek yer kalmamışş haydi iyi geceler:))

• bişey olmaz ama orayla fazla uğraşma doktorlar pek hoş bulmuyolar klitorisi kullan derim bide adetinin son günleriyse normal öyle olması :))

0|0
    0|0
  • neden acıp yapmak varken öyle yaptınki ?

0|0
    0|0
  • küçücük bi ihtimal bile yok raht ol

0|0
    0|0
  • Vajina girişine birşey sokmadığın sürece bozulmaz. Biraz okuyun bilgilenin yahu birşeyle ilgili bilgi sahibi olmak için illa yaşamak gerekmiyor ki araştırın azcık

0|0
    0|0
    • içime kurt düştü o kadarını biliyorum

• Bozulmaz bişey olmaz

0|0
    0|0
  • canım ne fenaymışsn sende. az bekle

0|0
    0|0
    • ya öyle deme utandım ama aşkolsun :(

• e değildir ozaman korkma. içinde kalan birikinti gelmiştir telaşlanma

• inş

• bende sormak istiyorum mastrbasyn yaparken hemen boşalmak bir kız için normal mi ?

0|0
    0|0
    • normal bence

ona şey diyoalr mesela önceden cinsel deneyimmiiz olmadığı için böyleymiş ben öyle duymuştum onu önceden cinsellik yaşamadığımız için heemn oluyomuş

• rica ederim

• normal evet ama normal ilşkide o kadar çabuk olamıyosun. en azından ilk etapta

Yükleniyor...