Erkeklerde et ve kan penisi diye tabir edilen iki çeşit penis olduğunu hangileriniz biliyor? Yoksa dışdan görünüşe göre mi değerlendiriyorsunuz?

Erkeklerde
Et penisi diye tabir edilen inikken büyük duran sallanan ama kalkık haliyle arasında fazla fark olmayan penis şeklidir

Kan penisi diye tabir edilen inik hali çok küçük durabilen belki içine kaçacak kadar küçük olup kalkdığında 3-4 kat büyüyebilen bir penis şeklidir.

Bunun içindir ki dışdan kabarık sallanan büyük duran bir et penise göre hiç belli olmayan ufak gibi duran bir kan penisin bazen ondan daha büyük olacağını biliyormuydunuz yoksa inik hali büyük olanlarınkinin hep büyük olduğunumu sanıyordunuz?

• Biliyorum kalkık halini gözümle görmeden inik haline göre değerlendirmem
    11% (1)25% (3)19% (4)Oy Ver
  • Yeni öğreniyorum bende dışdan belli olanların hep büyük olduğunu sanırdım
    89% (8)75% (9)81% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Oha benim gibi bir insan bunu bilmiyo :d

0|1
    0|0
    • evet bilimeli bence. bende bilmeme rağmen yinede bazen unutuyorum sallanan bir tane görünce bunun ki benimkinden büyük diye düşünüyorum sonra bu aklıma geliyor olmayadabilir diyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Vikipedide bile yaziyo bunlar bilmeyen varsa ayip :D

0|1
    0|0
    • Bravo sana çoğu erkek bilmiyormuş baksana

• Bıktım be bu penis sorularındN

0|0
    0|1
    • Bu hepsinden farklı aslında
      Sende vajinanla ilgili sor rengiyle, sarkıklığıyla, dudak genişliğiyle ne biliyim sor işde

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bilinen bir durum. yeni tespit edilen bir şey değil. yüzlerce yıldır biliniyor. sanırım siz yeni duymuşsunuz

0|0
    0|0
    • Bence kendi adınıza konuşmadan yukardaki anket sonucuna bakın
      şuanda her 8 kişiden 2 si biliyor gözüküyor

• okuma araştırma alışkanlığı olmayan, gerçeklerle alakası olmayan p*rno filimlerini kendine eğitim aracı yapan bu toplumdan daha fazla bir anket çıkmaz. ben türkiye adına değil tüm dünya anlamında söyledim. sizler cahilseniz benim yapacağım birşey yok

• sizler derken ben bu cahil insanların arasına girmiyorum çünkü ben bunu önceden beridir biliyorum. ama ne yazıkki bilmeyenler hala varmış baksana

• Et penisi zaten hep büyük hacimli oluyor fakat sertleşme sorunu oluyor.. Fakat kan penisi sertleştimi tam bir kemik gibi oluyor.. Şanslı olmak güzel..

0|0
    0|0
    • bende bu sertleşme sorunu olayını bilmiyordum ama ben kan penisine sahibim ve plaja 3-4 arkadaş gittik benimki belki onlarınkinden büyükdür ama onlarınki kocaman şortdan sallanıyor benimki içine kaçmış kızlar onlarınkini büyük sanıyordur ben ne şanssızım diye üzülüyordum bende

• Güzel bilgi... sağol

0|1
    0|0
  • Allah kimseye et penisi vermesin derdi çok oluyomuş diye okumuştum

0|0
    0|0
    • Ciddimisin? dertleri neymiş peki diğer arkadaşın bahsetdiği gibi ereksiyon problemimi
      bende üzülüyordum benimki kan penisi inince bazen içine kaçıyor bazen 6-7 cm oluyor göbeğe bastırarak ölçünce kalkınca 11 göbeğe bastırarak ölçünce 15 çıkıyor diye

• demi

• türkiyede cinsellik bilgisi neredeyse yok gibi

• İSİMLERİNİ Yeni öğreniyorum

0|0
    0|0
  • böyle bir takıntım olmadıgı için ve kendi penisimden baska penisle ilgilenmeyi düşünmediğimden bilmıyordum. yani milletin penisinin şekli nasıl diye düşünmek hiç aklıma gelmedi. benımkınden memnun oldugum için gerek duymadım araştırmaya da. bende mi bir anormallik var ya?

0|0
    0|0
    • Bu tarz bilgiler insanın karşısına penisin büyük ya da küçük olsun yinede daha büyüğünü isteyip penis büyütme yollarıyla alakalı bilgileri araştırdığında çıkıyor genelde

Yükleniyor...