Oral seks ile hastalık geçer mi?

Agzima bosalinmasini yutmayi cok seviyorum ama hastaliklardan korkuyorum turlu turlu hastalik var en kotusu hiv+ tabiki. Ben bu zevke devam mi etmeliyim yoksa sagligim icin kendimi bu zevkten mahrum mu birakiyim?

0|1
3|56

En İyi Erkek Görüşü

• 52 erkek cevap yazmış ama hepsi sallamış. Lafa gelince seks profesörü kesilirler ama bildikleri bir halt yok. Redline çok bilmişlik taslıyor ama spermden hiv geçtiğini bilmiyor. Cinsellikle geçen bu virüs nasıl geçiyor o zaman? Ağzında yara vs yok ise oral yaptığın kişide hiv virüsü varsa yuttuğunda bu hastalığı kapmazsın. Çünkü mide asidi tüm mikrop ve bakterileri öldürür. Bu hastalık anal, vajinal içe boşalma ve kan yoluyla geçer. Sperm de bulunmasa anal ya da vajinal boşalmada da bulaşma olmazdı. Dikkat etmen gereken konu ağzının içinde yara ve diş etine temas eden çürük olmaması. Bunun haricinde yuttuğunda hiv kapma olasılığın yok.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Peki agızda ufakta olsa bir yer varsa ama oral yaptigin kisi bakirse? Yani aieds hepatit falan olma ilhimali olmayan biri?

• @depresifyanak Karşındaki kişi bakire ya da değil farketmez hastalık yoksa yutsa da sıkıntı olmaz.

Erkekler Ne Diyor 55

• Her önüne gelen ile mi yapıyorsun bu işi. Öyle ise her hastalık olabilir.. Fakat tanıdığın birlikte olduğun erkek ile yapıyorsan neden olsun ki... Erkekler de kontrolsuz fazla kadın ile seks yapanlarda en çok bel soğukluğu görülüyor birde mantarı olan kadın ile ilişkiye girenler de temizlik mevhumu yoksa mantar tehlikesi... Bildiğin emin olduğun biri ile bir sakıncası yok.

1|1
    0|0
  • sperm kesinlikle hiç bir mikrom ya da virüs içermez sadece bir kaç virüs hariç onlar da sadece hastalığı taşıyan erkeklerde olurlar ama mide asidine dayanma şansları yoktur onun için sperm yutmaktan asla bir kadın hastalık kapmaz aksine..
    son araştırmalara göre her ne kadar bu araştırmaların sonuçları kozmetik ve ilaç firmaları tarafından gizlenmeye çalışılsa da yaşlanmaya özellikle de hücre yaşlanmasına karşı en etkili ilaç hem yaşlanmayı çok büyük oranda engelliyor hem de ciltte inanılmaz bir güzellik yaratıyor bu sırrı bilen her kadın zaten yutuyor onun için gönül rahatlığıyla yutabilirsin. sormak istediğin varsa sorabilirsin bu konuyla ilgili.

1|0
    0|0
    • Kozmetik olayini biliyorum ama emin misin spermden hastalik kapilmicagina?

• kesinlikle eminim sadece erkek gerçekten hastalık taşıyıcısıysa.. senin ağzında da açık yaralar varsa milyonda bir ihtimal bulaşması.. eğer öyle olsaydı benim çoktan ölmem gerekirdi ben de kadının suyunu içmeyi çok seviyorum hatta müptelalık derecesinde ama bu güne kadar en ufak bir sağlık sorunu yaşamadım.
      kusura bakma malum sunucular meşgul diyor onun için çok geç yazdım cevabı..
      sunucular hala meşgul cevap yazarsan buradan değil mesaj kısmından yaz.

• evet geçer, sizin haberiniz olmayan bir ufacık çizikten gırebılır virüs.. mesela fındık kırarken agzınızda acılan bır centık, çürük bir diş çekilmiş dişeti.. tek eslı ınsanlarla berabersenız rısk yok denecek kadardır ama bunu bılmenın nasıl bır yolu var orası muallak işte

0|0
    0|0
  • Hastalık geçer oralla. Eğer partnerde hastalık varsa bulaşır. Hepati b ve c mesela. Herpes, condilom gibi bir çok hastalık var oral yolla bulaşan.

0|0
    0|0
  • Sen ciddi misin?
    Garip geliyorsun..
    Aslında normalsin ama bu kadar rahat olman garip. Bir gün kalçanı paylaşıyorsun bir gün ağza boşalmak falan :D

Fake gibi geliyorsun.

0|1
    0|0
  • karnını doyuruyosa devam et ^^

1|1
    0|0
  • Tam ağzına, yüzüne boşalmalık bir tip var sen de.. Hoşuna gidiyorsa aynen devam.. Atın ölümü arpadan olurmuş..

1|0
    0|0
  • ohaa

1|2
    0|0
  • her erkekle yapılmaz saglıklı temız olması lazım

0|0
    0|0
  • keşke gizli sorsaydın dediğim bir soru.

1|0
    0|0
  • boşveeeer atın ölümü arpadan olsun:D

0|1
    0|0
  • Gizliden sorsana sonra bizim abazalar mesaj yağmuruna tutuyo bu seferde napabilirim herkes mesaj yaziyo taciz ediyo diye soru soruyosunuz

0|0
    0|0
  • yamyamsın sen çocukları yiyorsun cani :P

0|0
    0|0
  • vay arkadaş hem anal hem yutmayı seviyon hemde az önce konuda adamlar erken boşalıyo diyon. Tabi boşalır adam her türlüsünü yapıyon :D

0|0
    0|0
  • Spermden kesinlikle hastalık kapmazsın... Tabi sevgilinin çok ciddi bir hastalığı yoksa. Ama yine de pek mümkün değil sanırım... bir de benimkinin kokusu vanilyamsı sevgilimin agzının suyu akardı ..

0|0
    0|0
  • Eğerli seni tek bir kişi beceriyorsa, yani seni beceren başkasına gitmiyorsa korkma birşey olmaz istediğin gibi spermleri yutabilirsin

0|0
    0|0
  • oha ilk defa duyuyom senın gibisini ya D

0|1
    0|0
  • Cesit cesit kisilerle yaparsan hastalik olur bikisiyle yaparsan olmaz l*n oyle dedin benim kucuk olani diktin napicam simdi

0|0
    0|0
  • bence sağlıksız uzak dur :D

0|0
    0|0
  • bilmediğin insanlarınkini yutmazsan bir şey olmaz devam et, ayrıca senden her eve lazım tavsiye et arkadaşlarına :)

0|0
    0|0
  • Bildiğin partner, in ise ve eminsen partnerinden yut sıkıntı olmaz aynı zamanda vitamin içerir meni.

0|0
    0|0
  • Şu anda sana gelen mesajları çok merak ediyorum yeminle

2|0
    0|0
  • Tiksinmiyormusun yutmakta? Bence sağlığını düşünmelisin..

0|0
    0|0
  • çok iğrençsin.
    çok edepsizsin.
    buraya soracagına internetten araştırma yapsaydın.
    ayrıca bir erkek olarak ne soyleyecegimi sasirdim.
    Allah seni ıslah etsin.

0|0
    0|0
    • Etmesin ben boyle mutluyum

• O zaman ask basliklarinda dolas. Burdan giydirmeyeyim sifatina. Cinsel basliklardan uzak dur. Annenle baban seni agactan toplamadi sonucta, hadi fazla konusma

• annemle babam beni agactanda toplamadı edepsizlik yaparakta dogurmadı sana naş.

• erkek sperminde yuksek derecede vitamin vardır eğer oral yaptığın kişide hastalık yoksa problem olmaz bence devam e güzelim

0|0
    0|0
  • Bu hesap troll

1|0
    0|0
  • çok fazla cinsel soru soruyosun bilmiyon şu işi bırak bari :D :DA:D:AS:DAs:D

0|1
    0|1
  • bunu bende çok seviyorum benim için gerçekten müthiş bir haz partnerimin ağzında son bulmak ve son bulduktan sonra saksoya devam etmesi anlatılmaz yaşanır şeklinden bir güzellik

0|0
    0|1
  • hiv ne gezer sende herkesinkini alma agzına yani temiz oldugundan emöin ol

0|0
    0|0
  • Simdi bütün abazalar mesaj atar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 3

• haydar dümene sor cevap onda

0|0
    0|0
  • Ağzında yara vs ya da açık bir diş cürüğü yoksa enfeksiyon kapmassın.

0|1
    0|1
  • Keşke bu korkuyu Allah a duysaydin
    Esinle bile agiza boşalma haram

1|5
    0|1
Yükleniyor...