Özel bolgem yaniyor surekli?

Ozel bolgem vajinam cok kasiyor ve yaniyor bide şişmiş. Ćalisiyorum izinim yok daha once boyle bir durumla karsilasan varmi?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Özel bölge ne la 51. Bölge gibi bişimi :))

Şaka bir yana kokulu akıntı falanda varsa böyle kıvamlı peynir parçası gibi acilen bir KD ya da üroloğa görün ama acil!!

Yok sadece dış dudaklardaysa sıkıntı birde serin yerdeyim demişsin iç çamaşırdan olabilir orası bayağı hassas bir organ %100 pamuk kullanmak şart birde regl döneminde falan denk geldiyse kirli kanla bir olup iltihapda yapmış olabilir

bir aynayla detaylı incele şişlik yumru şeklinmi? Sıkıncamı acıyo yoksa dokunmak bile yeterlimi?
    ya da hiç acı yokmu?

ya da ne biliim sert (bildiğimiz hard) bir cinsel ilişki sonrası olduysa ondanda olabilir

Masturbasyonu sert Yaptıysan ondanda olabilir
    Yani Detaylar önemli ;)

geçmiş olsun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• pişik ya da mantar...

0|0
    0|0
  • Şu ziktiğimin sitesinde erkekler neden bukadar doktorumsu. Anlam veremiyorum arkadaş sen yok bu vajina ne biliyosu bunun çözümünü

1|0
    0|0
  • yanıyorsun fahriye abla

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım bir dönem aynı sıkıntıyı çekiyordu romantik bir akşam beraber olduktan sonra bir daha aynısı tekrar etmemişti. deneyebilirsin.

1|0
    0|1
  • Bendede var bu durum kaşınma değilde yanma tek çalıştığım için işimi hallediyorum iş yerinde 😊

0|0
    0|0
  • Doktora

0|0
    0|0
  • mantar belirtisi

0|0
    0|0
  • pudra kullan bence.. çamaşır yumuşatıcından ya da iç çamaşırından kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • Krem sür kankeyto

0|0
    0|0
  • oynaa birazzz duzelirsin

0|0
    0|0
  • Akıntı geliyor mu geliyorsa rengi ne renk şişlik var mı

0|0
    0|0
  • sıcaktan pişmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İltihap kapmış olabilir

0|0
    0|1
  • Büyük ihtimale mantar vakit kaybetmeden doktora git

0|0
    0|1
  • Enfeksiyon gibi duruyor fakat ayrıntılı soru cevap yapmak lazım tabi. Mesaj atabilirsin bana.

0|0
    0|0
  • pişik mi oldun. neden oldu bu durum. çok terleyince olabiliyor

0|0
    0|1
  • Cinsel hayatin var mi? Sorumu yanlis anlama, birliktelik yasadikdan sonra sisme yanma vs bende de oluyor.. Ama normal zamanda oluyorsa bunlar enfeksiyon kapmis olabilirsin. Kasintinin sebebi genellikle mantardir. Onemsenmeyecek bisey degil doktora gitmelisin, ama bakireysen sadece bir iki ilac verip gonderir seni. Temizligine ozen goster. Taharetlenirken onden arkaya taharetlen ve islak birakma hicbir zaman icin. Daima kurula ic camasirini gunluk degis ve utuleyerek kullan..

Gecmis olsun :-)

0|0
    0|0
  • 1. surekli yikanin, gunde 3-4 kere genital bolgenizi temizlemeniz lazim (normal birsey) 2. cinsel iliskiye girmediginizden ya da partner degistiginizden olabilir, 3. doktora gorunmeniz lazim.

0|0
    0|0
  • temiz tut hiçbirşey giyinmeden dur bıraz ve pudrala braz , temızlerkende yavaş ve nazık ol kesme ya da kazır gibi yapma

0|0
    0|0
  • İçi mi yanıyor dışımı.. içtense mantar canım acil doktora git ilerde büyük problem olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...