Partnerimin üstte olduğu şekilde ilişkiye giremiyoruz acı çektiğini söylüyor sizce bu normal bir durum mu?

Arkadaşlar partnerimle 3 yıldır beraberiz çok defa ilişkiye girdik ama normal o sırt üstü yatıyor o şekilde giriyoruz, ama sebebini bilmiyorum onun üstde olduğu pozisyonda bir türlü giremiyoruz uğraşınca daha başı girerken orda birşey var sanki girişde çok acıyor yanıyor diyor ve bu zevki hiç yaşayamadık ne yapılabilir.
Aynı durumda olan bayanlar varmı. Nasıl aşıcağız bunu bacak omuza gibi bir çok pozisyondada bulunamıyoruz bu sıkıntı yüzünden

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Üstte olmayı çok severim kontrol bende sonuçta.. Ben hiç acıdığını hatırlamıyorum. Yani şöyle bizim çok uzun sürüyo o yüzden tahriş falan oluyo bazen. Bide uzun süre yapmadıysak acıyo. Ama her pozisyonda.. Biz misyonerle başlarız hep sonra devamı gelir ama üstünde zıplamayı severim yani..
    Emla diye bişey var uyuşturucu onu deneseniz bi?

0|0
    0|0
    • evet işde bende kontrol onda olması için o pozisyonu istiyorum
      bence bizde bir sıkıntı var belkide dar olduğudan çünkü 2 parmakdan fazlası girmiyor benimkine aslında birazda canı tatlı yoksa 2 parmağın kaç katı penisin kalınlığıda penis normal şekilde girerken acıtmıyor
      emla yı kullandık diyelim sonra etkisi geçince çok kötü olursa ya

Kızlar Ne Diyor 2

• acıyosa saygı göster uğraşma

0|0
    0|0
    • 3 yıldır gösteriyorum ama o benim artık eşim sayılır ben onla hiç bir zaman 2-3 pozisyon dışına çıkamıyacakmıyım en azından onun üstde olup yüzünün bana dönük olduğu pozisyonu yaşamak istiyorum sonuçda tempo onda olur ve boşalma şeklini kendine göre ayarlar ve bende hep üstde olarak yorulan taraf olmak zorunda kalmam

• o zaman o pozisyon için iyice ıslanmasını bekle

• krem varken zaten yeterince kaygan, ama belki şu olabilir mesela onun birinci boşalması ve en genişlediği anda denenebilir
      kist olabilir ama parmak sokarken ya da elimle içini kontrol ederken hah işde o nokta ağrıyan diye hiç demedi zaten en fazla zorla iki parmak giriyor

• Kendisinin sokmasi gerekiyo iceri senin ugraslarin sonuc vermez ilk basini alip biraz kendini alistirirsa sende bu sirada onu islatmaya devam edersen rahatlikla icine alir ama biraz sabretmen lazim

0|0
    0|0
    • Bu pozisyon her seferinde böyle zor bir uğraşla gerçekleşen bir pozisyonmu?
      O na kendisi uğraşması içinde imkan tanıyorum ama yine yapamıyor acıyor yanıyor yoruldum deyip bırakıyor ve hemen sırt üstü uzanıp olmuyor yine böyle gir diyor

• Oyle olsaydi normalde de zaten icine giremezdin ve diger turlu aci cektigi icin istemezdi bazi bayanlarin cok dar oldugu icin ameliyatla genisletiyolar bundan dolayi kaynaklandigini sanmiyrum

• ben biraz canının tatlı olduğunu ve o pozisyonda kendini kastığını düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• hala dar olabilir.
    korkutmak istemem ama kist olma ihtimali yüksek.

1|0
    0|0
    • evet yani bencede birşey vardır çünkü her ilişkiye başlayan insan 3 yıldan sonra başlamıyor ya kadının üstde olduğu pozisyona daha ilk ilişkilerde o şeklde yapanlar vardır

• karşı tarafın mutluluğu daha önemliyse senin için zorlama bnce

0|0
    0|0
    • 3 yıldır zorlamıyorum ama ben onla hiç bir zaman 2-3 pozisyon dışına çıkamıyacakmıyım

• eskiden pozisyon mu var hep aynı kadın altta sırt üstü erkek üstte :)

• demi

Yükleniyor...