Çocuk sahibi olmak için bir plan yapar mıydınız?

Evet mutlu bir birlikteliğiniz var, evlisiniz ya da birlikte yaşıyorsunuz. Bir bebek gelse güzel olur düşüncesindesiniz.

Hamile kalmak veya bırakmak için

(A) Belli günler mi çalışmalar yapardınız?

Yoksa

(B) Olayı akışına mı bırakırdınız?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• eşim evlendikten 1 ay sonra istedi. ben de o anki tepkiyle çok erken demiştim ama sonra düşününce baklemenin gereksiz olduğuna karar vermiştim. tabi bunu ona söylemedim. takvim hesabına göre tehlikesiz diyerek hamile kelıp sürpriz yapmaya karar vermiştim. karar verdikten 1 hafta sonra regl olmuştum. sonraki ay da planı uygulamaya başadım. uyandı tabiki. ama hemen kalabileceğimi düşünmemişti. hemen o ay hamile kalmıştım. test sonuçlarını hastaneden telefonla öğrenmiştim. ve onun haberi yoktu. akşam eve geldi. "bir misafirimiz var. onu almaya gidiyoruz" deyip hastaneye doğru yürüyorduk. hastane kapısında durdu. "test mi yaptırdın? bu kadar çabuk olmaz ki. çok çabuk umutlanıyorsun. akışına bırak biraz. " demişti.

"iyi de oldu bile" dedim. ama o telaşla algılayamamış. labaruardaki kız "hayırlı olsun" deyip gülümseyince resmen 1 dakika boyunca donup kalmıştı. sonrasında da sevinçten kucaklayıp döndürmüştük. o gece de sabaha kadar uyumamıştık heyecandan.

2. kızım ise gelmeye kendi karar verdi :))) iyiki de öyle yapmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşk çocuğu güzel oluyormus efendim :) ve daha zeki oluyorlarmıs. Çünkü aşk ve tutkuyla yapılan salgılanan seks hormonları ve sperm kalitesi bunu etkiliyormus. :)) Sanırım belirli günleri cinsiyet secimi için tercih ederdim :)

0|0
    0|0
    • cinsiyet seçimi için hangi gün erkek yada hangi günler yapınca kız oluyo ki:)

• Tam düzgün hatırlayamayacağım ama,kadının yumurtanın tam olarak olustugu zaman mıydı, tam çatladığı gün müydü neydi o zaman olursa erkek oluyor. Günler sayılarakda hesap yapılabiliyor falan da tam tamına hatırlayamıyorum şimdi. Bu cok bilinmez, doktorların coğu seref sözüymüz gibi saklarlar bu sırrı :P

• (C) Kocamı ikna etmeye çalışırdım :( :( :(

0|0
    0|0
  • olayi akisina birakirdim tabikide..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 ay boyunca full karbonhidratla beslenip şekerden uzak dururdum bu sürede cinsel aktivite gerçekleştirmezdim :) dişimi sıkar ayın belirli bir gününde (eşimin ayarladığı) Çocuk için temelleri atardım :P Sonuç erkek :D

0|0
    0|0
  • valla dostum o durumum hiç olmadı...daha ilk günden korunmak zorunda kaldık...çeket misali yani..çeketi kadının üzerine at, hamile kalsın...o derece yani...

1|0
    0|0
  • evet planlardim, korunmazsin akisina birakirsin olur...

0|0
    0|0
  • olacağı varsa istediğin yöntemle korun zaten oluyo ;) akışına bırakmak lazım...

0|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • :D valla 9 ay 10 gün sonrasını düşünürdüm herhalde :D

0|0
    0|0
    • bazıları gününe ayına bakıyor plan yapıyor hatta hangi burca denk gelir diye düşünen bile vardır sanırsam

• evet düşünülebilirki :D bende düşünürdüm herhalde kolay mı dünyaya yeni birini kazandırıyon her yönden iyi olsun iyi bir burç da olabilir tabii zor işler valla :D

Yükleniyor...