Erkekler hiç korkmuyor musunuz?

Bir kız ilişkiye girdiğinde bakireyse bozulmasından, veya hamile kalmaktan falan korkar ya, siz hastalık kapmaktan veya kızın hamile kalmasından korkmuyor musunuz? Herkes nasıl bu kadar rahat olabiliyor ilişkiye girerken?
Evli olan çiftler hariç tabii.

0|1
1|13

En İyi Kız Görüşü

• rahat değillerdir bence bencil bir değilse becerip gitmeyi değil kızın gelecğinide düşünür

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kimilerine göre bu terbiyesizce bir nevi gurulanıyolar kendilerinde * kızlık bozdum içine boşaldım * ohh kendini yuksekte görmeler havalar ama karşı tarafı düşünen yok.. Kimilerine görede sevgi bagının ve tutkuların verdigi haz tabikide şunu unutmamak gerek karşılıklı saygıyla ve anlayışla yapmak..

1|0
    0|0
    • bu işin dogrusumu olur nan komple yanlış zaten hahaah :D

• Neyi yanlış.. sklen a mn davsı olmaz ama bunu dava yapanları görüyoruz.. özellikle erkekler yani bizler 2 muhabbet arasında oluşan sohbetler bunlardan ibaret degil sanki.. Kimi saplamada çıktıgı kızı nasıl becerdim muhabbetlerine giriyor onlara ayar oluyom zaten :))
      oyle diyen arkdaşlarımada si ktginle kal bize ne bundan demekten başka lafım yok :)) zaten ballandıra ballandıra anlatmaları yok mu :)) ayar oluyom ona :)

• korunma diye bir şey var

1|0
    0|0
  • ben korkuyorum o yüzden tedbiri elden asla birakmam herkezlede girilmez :D

1|0
    0|0
  • Prezervatif kullanır..

1|0
    0|0
  • Evlenene kadar kimseyle birşey yapmıyorum kafam rahat

1|0
    0|0
  • Korkan kız candır

1|0
    0|0
    • Ben bakireyim ve korkarım da yani evlenmeden kimseyle ilişki düşünmüyorum.

• Eşimde sevgilim olur :D ben yaparım

• İlişki çokda önemli değil ya kim korkuttu seni :)

• Kız korkmuyorsa biz neden korkalımki

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime bile dokunamadım çünki 5dk lık zevk için hayatını sevgilim dahi olsa elinden çalamazdım başkasına ise hiç yapmadım yapmam düşene birde ben vurmam kim ne derse desin umrumda değil iyi kötü herkesin hayali vardır ben bakirim böyle yaşamaktanda memnunum

1|0
    0|0
  • Korunurum. Evlilik gozuyle bakiyorsam korunmadan girerim hamile kalirsa evleniriz.

1|0
    0|0
  • Hiç ilişkiye girmedim evlilik öncesi yanlış bence belki başkasıyla evlenecek o kızın geleceğini mahvetmiş olacaksın bide böyle düşün :)

1|0
    0|0
  • ben kendimi kontrol ediyorum ve geri çeklme yöntemini uyguluyorum araya aracı koymayacaksın tadı çıkmaz o zaman mevzuda kontrol % 49-51 bende olur genelde

0|0
    0|0
  • Ok! Alıyoruz prezervatif yani korkacak birsey yok ama bim'den falan alırsanız tam icindeyken yırtılıyor ona gore

0|1
    0|0
  • Eğer öyle bir durum olursa evleniriz çokmu zor?

1|0
    0|0
    • Ya kız istemezse napcan? :D

• Saygı duyarım sevgilisi olarak devam ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...