Kapat

Şirinler gay mi? :)

Küçüklüğümüzde biçoğumuz şirinleri izlemişizdir! Hep merak etmişimdir! Bu şirinler gay'mi? Gay değillerse nasıl çoğaldılar? Hepsinin şirine ile arasında bir münasebetmi var! Yoksa şirine gerçekten bir kaşar mı? :D

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• sirineye gündüzleri bacim geceleri ihtiyacim muamelesini uyguluyorlar büyük ihtimalle.

4|3
    1|0
  • Bunu küçükken mi merak ediyodun :D

1|1
    0|0
    • he he evet! çok merak ediyorum ne düşündüğünü! :D

• Ooo büyük laf :D

• eyvallah! adamsın! :D

• Uslu bir cocuk olursan çiftleşmelerine şahit olabilirsin mayk.

1|2
    0|0
  • sen hıc cınsel ıcerıklı cızgı flım ızledın mı ?

0|1
    0|0
    • Çizgi filmmi! :D Şaka yapıyo olmalısın! Bana p*rno film izledin mi diye sorsaydın, genelde reel seks yapan biri olarak sana anlayış gösterebilirdim! Ama çizgi filmde ne demek:! :D:D Hayır izlemedim!

• cumlemı yanlıs anlamıssın ...demek ıstedıgım şirinlerde bir cıgzı fılmdır cocuklara hıtap eder ve hıc bır cocugun pıskolojını bozmak ıcın yapılmaz egıtıcı kareler koymaya calısır ...tutupta sırınlerın nasıl cogaldıgını anlatsaydı annen agzına 1 tane yaptırır sende sırınlerı ızlıyemez olrdun ...

• Cevabını yanlış anladığım doğru! Kusura bakma! Söylediklerinde doğru... Eğlence içerikli bi soruydu! Kalkıpta küçük çocukların ahlakını bozacak çizgi filmler yayınlansın demiorum bende! Burada yapılan bu esprileride kçük çocukların olduğu ortamlarda da yapmam! MAdem bu kadar ciddi olmak istiyosun git siyasi sorulara cevap yaz! Daha ne diyim!

• Sirinee var yaaa hepsi onla idare ediyoo heralde :)

0|0
    0|0
  • bi saniye gay olsalar çoğalmalarını açıkladın yani?

0|0
    0|0
    • Sen annen ve baban yakın akraba mı? :):)

• "Hep merak etmişimdir! Bu şirinler gay'mi? Gay değillerse nasıl çoğaldılar?"tekrar tekrar oku. anlaşılan senin anlaman için kendi yazın dahi olsa ihtiyacın var ;))

• Onlar ağaçta yetişiyor. :D

0|1
    0|0
    • Biraz daha açabilir misin? :D:D

• Neyi anlamadın ki? Gayet net. Onlar meyve gibi ağaçta yetişiyor. Belli bir ağırlığa gelince yere düşüyor ve yaşıyor.

Gay falan olmuyor :D

• hahahahha koptum on numara soruyduu bu ya ama soyle bırsey var sırıne sonradan katılmıstı aralarına gargaml kotu surun yapmıstı sıırn baba buyuyle ıyı sırın yamıstı bence hepsını sırın baba yaptı:))ama nasıl onu bılemıycemm:P

0|0
    0|0
    • yaaaannniiiii! şunumu demek istiyosuunnnn! bu şirin baba da bi i*nelik vaaaarrr! :D:D:D

• ben bu acıyla yasayamam artıkkk nayır nolamazzz:))

• Örgülü şirini nasıl unutursun?

0|1
    0|0
    • o daha küçük bunun için

• vardı ya örgülüyle birlikte 3-5 tane küçük şirinler vik vik dolaşıyolardı... Örgülüyü yetiştiriyorlardı hral

• ooohhhoooo bende kaçırmışım o bölümleri! :D

• şirin gay

şirin kaşar

şirin ırıspı

şirin travesti

şirin aranıyor.

0|1
    1|0
  • onu bunu bılmem ama bırtane gay var hep aynayla gezen :P

0|0
    0|0
  • Leylekler getiriyo

0|0
    0|0
  • doğa ana doğuruyo onları

0|0
    0|0
  • olabilir aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sorunun cevabını bana nefret ettiğim bir arkadaşım şu şekilde vermişti;

Şirinleri gargamel bir deney sonucu yaratmış...Sonrada onları yakalamaya çalışmış ve bu şekilde bu çizgi filmin senaryosu oluşmuşş..

Bu cevaptan sonra aklından geçen ilk cümle şuydu..

-Keşke baban prezrvatif kullansaymış :)

0|0
    0|0
  • gaylerde çoğabiliyor zaten

2|1
    0|0
  • ahçı bahçivana bahçivan güçlüye güçlü şirineye

1|0
    0|0
  • onlar hayvan gibi 5er 10ar doğruyor şirinede ortak üreme organı tam bir makina

1|0
    0|0
  • yapmayin hayatimizin en masum seylerini bile lekelemeyin :(

0|0
    0|0
    • Merak etme arkadaş! Lekelenmez...Tabiki bende dahil biçoğumuzun büyürken izlediği güzel eserlerden biridir şirinler...Makara yapıyoz ufaktan :)

• hepsi şirineye kayyoo

0|0
    0|0
  • küçüken bunları düşünüyosan şimdi ne düşünüyosun bilmiyorum artık

0|0
    0|0
  • yumurtlayarak cogaliyorlardir

0|0
    0|0
  • zaten şirine olmasa onlar elizabet ararlardı

0|0
    0|0
  • gay may hepsi şirin kerataların

0|0
    0|0
  • Donnie Darko'da bunun geyiği yapılmıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...