Jinekolog bu durumu farkedebilir mi?

Jinekoloğa başka bir sorunum için gidicem. Ama kontrol ederken o arada bakire olup olmadığımı görür mü ? Ben böyle bir istekte bulunmadan ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak bakire olup olmadığnı soruyorlar yanlış hatırlamıyorsam.Bakireysen dış muayene yapıyor.Ama "afedersin" vajinanın içini muyene edecekse görebilir.Ama doktor hasta arasındaki mahremiyet vadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benim bildiğim soruyorlarmış...

çünkü bazen doktorların bile zor anlayacağı yada anlayamayacağı durumlar oluyormuş...

daha önce söyle bir durum olmustu gazetede okumustum..

doktor sormamış bakiremisin diye,demekki bakmaklada anlamamış muayene aletini takmış takar takmaz yırtılmış zarı...aaaa sen bakiremiydin olmuş doktor...ayy cok pardon demiş...

dava açmıstı kız...bu gerçek bir haber...

bakire olsan endişelen derdim ama değilsin..sadece bi bakire olmadığını öğreniyorlar o kadar...

arkadaşlarla dalga geçtim ama harbiden utanmaman lazım madem kaybettin...

nereden bilecekler ki..belki evlenip boşandın...belki başka bir şey..onlara ne...

yasın kaç?18 yasından küçük müsün yoksa...

eğer öyleyse utanmakta haklı olabilirsin..

suna bak bacak kadar boyu var bakire değil..taş yağacak basımıza demelerinden mi çekiniyorsun?

1|0
    0|0
    • ama doktor istisnalar hariç bakınca anlar bakire olmadığını bir cırpıda..yırtıkların seklinden kabaca cokmu yaptın az mı?kabaca yakın zamanda mı yoksa bayağı uzak bir zamanda mı hepsini cıkarırlar...doğum yapıp yapmadığını birlikte olduğun erkeğin penisi kalın mı ince mi hepsi hakkında ip ucu bulabilirler kızlık zarının yırtılış şeklinden ve durumundan...

• Ne için gideceğin önemli.Eğer vajinal muayene yapacaksa sorar bakire olup olmadığını.

0|0
    0|0
  • Öncelikli olarak bir hekim, normal bir muayene/kontrolde hastanın yaşı 18 den küçükse önce bakire olup olmadığını sorar, ona göre muayeneyi iç dış kontrolle devam eder. Hiç bir şekilde bakire olup ya da olmaması bilgisi hasta doktor ilişkisinin gizlilik ilkesi dışına çıkamaz. Çıkarsa ben ona hekim demem.
    Şayet ebeveyn özellikle bekaret kontrolü amaçlı hastayı (18 yaş altı hasta) getirirse elbette sonucu ebeveyne söylemekle mükelleftir..

0|0
    0|0
  • tabiki görür, bunu görmemek için kör olmak lazım ben taa burdan görüyorum... doktor nasıl görmesin

0|0
    0|0
  • kesinlikle yardımı hak etmeyen birine yardımcı olmaya çalışmayın arkadaşlar , diğer arkadaşlara verdiği cevaplara bak.Yediği haltın arkasında durmayan basit kişilikler...çok acınası..

0|0
    0|0
    • yollllllllllll

• Sanane ya ben buraya sorumu yazmışım. Kimseye benim bekaretimi sorgulama hakkı vermiyorum. Jinekolog bunu farkeder mi diyorum. Bekaretim benim sorunum. KİME NEEE ?

• hayır adam gibi cevap ver insanlara , laf sokana laf sok.jinekologa gitme cesaretin varsa , bunuda göz alacaksın.

• muayene yaparken öğrenir mutlaka.

0|0
    0|0
  • armut gibi görür ve anlar :D

0|0
    0|0
  • jinekoloğa neki boşver sen muayeneni yaptır

0|0
    0|0
  • anlar ama sormadan sölemez

0|0
    0|0
  • Ailene mesaj atmazlarsa iyidir :D

Kızınız bakire değildir.

Sağlık Bakanlığı. :D dikkatli ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu kadar utanıyodun nasıl bakireliğini verdin ?

0|1
    0|0
    • Onu mu sorduk sana ?

• aynen... ama anlasa bile kimseye söylemezler hasta hakları... bakire olsanda olmasanda bu konuyu muayene öncesi sorar...

• Anlasa bile meslek sırrı kimseye bişey söyleyemez.

0|0
    0|0
  • ne için gittiğine göre değişir ama vajinal muayene olucaksan mutlaka sorarlar

0|0
    0|0
  • Muayene etmeden önce bakire olup olmadığını sorar zaten ona göre yapar

0|0
    0|0
  • arkadaşım muayene olucaktı ona direk sormuşlar bakire misin diye evet diyincede doğruyu söyle demiş doktor :D bazıları saklıyormuş bu durumu sanırım ondan sonra arkadan işlem yapmışlar ona yani ilk mutlaka sorarlar

0|0
    0|0
  • jinekologa istersen bademciklerini aldırmaya git sorar en basta bakire olup olmadıgını ona gore muayene ve tedavi yontemleri sunar.

0|0
    0|0
  • Afedersin kötü niyetle değil meraktan soruyorum. Bu kadarcık bir şeyi utandığından sorun yapıp dile getiren, kafasına takan biri nasıl bekaretini verebildi?

0|1
    0|0
  • Hiç bişeycik olmaz.

0|0
    0|0
  • Görse ne olacak sana neden bakire değilsin mi dicek allahım ya...Yoksa hemen ailene söylicek mi.Saçmalama

0|0
    0|0
Yükleniyor...