Bir erkeğin ilişkiyi cinselliğe getirmemesi için nasıl bir tavır almalıyım?

evet soru açık erkekn arkadaşımla cinsellik yaşamak asla istemiyorum onunda böyle bir beklentisi olsun istemiyorum yeni bir ilişki ona nasi bir tavır almalıykım bu tür şeylere asla girmesin benimle ? özellikle beyler sizden cevap bekliyorum?

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• aslında ilişkinizin başlarında seni yokluyor olacak. bu kız eğlenmelik mi evlenmelik mi diye. eğer seninle cinsel bir ilişki yaşayabileceği sonucuna varırsa artık seninle ilgili sadece cinsellik düşünür. ona duygusal güzel bir ilişki yaşamak istediğini hissettirmelisin. bunun yolarında biri konunun cinselliğe gelmesini engellemek. ikincisi seviyeli ve oturaklı davranış ve konuşma şekli. ve sonuncusu (bak bu çok önemli) kadınlığını ön plana çıkaracak açık saçık giysiler giymekten kaçın. ben böyle giyinmeyi seviyorum dersen onun için de eğlencelik kız olmayı tercih etmişsin demektir. sonuç da bu şekilde olursa kimseye kızmaya hakkın olmaz. unutma erkekler bir kızı ya kalbiyle sever ya da çüküyle. ikisi aynı anda olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• bizim için iç güdüsel bişidir bu o sana karşı devamlı yaşar sen ona karışma ama sarkmasın sana .açıkca söyle ben evlenmeden böyle bişi yapmam net çizgimdir de.oda seviyorsa kabullenir zaten.ben evlenene kadar elinden tuttum sadece hiçte pişman değilim.ama evlenince de adun gibi hiç bişi yapmadan durma kardeş ...telafi et:)

0|0
    0|0
  • Oturaklı ol..Tavrını sert koy o durumlarda..

0|1
    0|0
  • konusunu bile açmıcaksın a.tırmayacaksın lafı tıkıcaksın bır zaman sonra ya kadar senı bırakıp gıtmezse ıste o zaman bırseyler oturmus sayılır...,

0|1
    0|0
  • öyle bi ilişki yok. kardeş kardeş gezecek hali yok herifin

0|0
    0|0
  • ayrılığa hazırlayabilirsin kendini. zira herkes böyle "aman sevgilim benle cinsellik konuşmasın" gibi takıntılar yapmadığı için sevgilin de istediği şeyleri konuşabileceği kızları tercih edecektir yakın zamanda.

0|0
    0|0
  • bunu sen belirliycen biz ne dersek boş ! erkek vardır versende uzak kalmaya çalışır ! erkek vardır vermek istemesen almaya çalışır !

dudağından dahi öpmesine izin verme, zaten ciddiyse dayanır bu ilişkiye ama kıvırıyorsa anlaki seni sk... için senle

0|0
    0|0
  • sanki daha önceki ilişkilerinde cinsellik yaşamıssın gibi hisse kapıldım

0|1
    0|0
    • evet yasamadım.. ama bır sekılde cınsellıge getırıyolar ılıskıyı..

• istemiyosan açık açık söyle kadının duyguları önemli bence zaten kimse kimseyi zorlamaz anlaşamıyorsanız ayrılırsınız

0|0
    0|0
  • açık giyinme, hafif hareketlerde bulunma, elini bile tutturma...

kesinlikle onunla içki içme, çok gülme, cinsellikle ilgili konuştuğunda sert ol kalk git.

0|0
    0|0
  • Konuyu açarsa direkt söyle bir daha bu konulara girme diye.

bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • ilk tepkin cok sert olursa bi daha sormaz merak etme

0|1
    0|0
  • öyle bi erkek yok malesef konu döner dolaşır cinselliğe nasıl geldiğinis en bile anlıyamazsın

0|0
    0|0
  • en iyisi ne düşünüyorsan acıkca söylemelisin,ama a sexüel bir tavır sergilemeden

0|0
    0|0
  • kısır olduğunu söyle :D

0|0
    0|0
    • :D

• ama bu seferde ters etki yaparsa o daha kötü.Zaten kısır bişey olmaz der arabada 5 evde onbeş devam edebilir :D

• Dillendirme. Yakınlaşmaya çalışırsa biraz tersle, uzatırsa sert bi dille uyar. Fazla yapabileceğin bir şey yok.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• açık saçık giyinme edepli giyin, hanım hanımcık ol, hareketlerin seksilikten öte asilliği , güzelliği çağrıştırsın.

0|0
    0|0
  • cinsellik asla yaşamak istemiyorsan bunu yapmak basitt...ama erkek iç güdüsüdür senle konuşamaz yapamazsa sana çokda aşık değilse başkasında bulunca senden vazgeçebilir..abartmadan yap yani..çok katı kurallar koyma.

0|0
    0|0
    • evet haklısın kacırtmakta ıstemıyorum ıtıcıde olmak ıstemıyorum..

• o yüzden mesela birlikde olmak sevişmek istemiyorsan sadece elini tut sarıl..bunlardan mahrum bırakma..yani dokun ona..seni isteksiz sevmiyor sanmasın..çünki eğer cinsellik istemezsen senin ona neden soğuk olduğunu kavrayamaz...sadece sevgini göster...a birde dikkat etmen gereken açık giyinme..ama konuşmalarında doğal davran.herşeye ayıp konuşmayalım filan deme...konuşmak normal ama yapmanın zamanı değil de..en azından ilerde bunları yapacağını bilsinki kopmasın.

• ağır ol ağır.

0|1
    0|0
  • direk konuşman en iyisi

0|0
    0|0
  • baştan taviz verme o konuları açmasına izin verme veya hemen öpüşme vb gibi

0|0
    0|0
  • ona cesaret verme yaklasmasın saana öpeceği zmn bile geri çekil ööyle öyle alısır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...