Daha önce böyle bir şey gördünüz mü?

Abi ben gördüm yalan filan dedim avuttum kendimi bu nedir ne biçim birşeydir ne yapmıslarda böyle olmus kabilenin yaptıgı bırsey varmısda boyle olmus cok merak etttım ney dıye bılen varsa yazsın l*n :D asdas
alkislarlayasiyorum.com/.../dunyanin-en-uzun-penisli-kabilesi-18

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• s**tiret boşver. takmayın kafanıza böyle şeyleri uzun olsa ne yazar kısa olsa ne yazar.
    bu videoda bir oyun var. adamların ziki ereksiyon halinde o sıcakta tarla tapanda zik ereksiyon halde olur mu. ayrıca hepsi birden ereksiyonda koro halinde. saçmalıktan ibaret. birileri oyun oynamış.

zikin gireceği yer önemli. otomobiller için hazırlanmış park yerine tır girmez. hikaye. allahtan öyle zikim yok ya değilse kadın bulamazdım

zikin uzunluğunun tek önemli olduğu yer gebelik için. yan i spermin rahime çabuk ulaşması açısından. rahim derinliği 8.5-9 cm olduğu için uzmanlar 8 cm ve üzeri normal kabul etmiştir.

buna mukabil vajina esnek olduğundan en fazla 16 cm derinleşebiliyor. bu durumda uzun zik adamın başına bela. çok arkadaşım eşiyle sorun yaşadığından 18 cm olan bile kısalttırdı.

zevk alınan uyarı noktaları hep vajina dışında. ayrıca genital organlar dışında da uyarı noktaları var. bunlar dururken zik ölçüsü derdine düşmek anlamsızdır.

0|0
    0|0
    • pozısyon sıkıntı oluyor hocam ya

• her pozisyon her ölçüye olmaz doğru.

• tek o sıkıntı zaten sureklı cıkıyor hızımı kesıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Hassiktir bu ne ya

0|0
    0|0
    • :D komedi fake penis ama komik olmus ılgın yorumlar vıdeonun altında okuyun komedı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...