Kaşlarım çok siyah ne yapmalıyım?

küçükken kaşlarım kirpiklerim yanmış kazadan dolayı şimdi çok sert ve gür çıkıo.Kirpiklerim sorun yaratmıo da kaşlarımı almak zorunda kalıorum .Ama insanoğlu fazla merhametsiz sürekli alay konusu oluo gay olmadığım halde gaymiş muamelesi görüorum bu kaşların incelip kahverengi olması için ne yapabilrim lazer tedavisi görcem çıkanlar için...

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• oksijenli su ile sarart olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • lazer tedavisi değil de bence kaşlarınızı doğal bırakın ve biraz papatya susuyuyla yıkayın bir kaç gün.. renginin açıldığını ve yteninize uygun hale geldiğini göreceksiniz :)

0|0
    0|0
  • belli olmayacak sekilde seyreklerştir+kestir, rengini boyamadan acamazsın

0|1
    0|0
    • boyayınca sürekli boyamm gerkir mi öyle açık kahve olmasın koyu kahveyede razıyım kömür gibi kaşlarım ince zaten şekil olarak telleri kalın

Erkekler Ne Diyor 5

• Salla o gay diyen o pislikleri.Allah da seni böyle yaratmış.Bence utanmamalısın.Ben ne yapabileceğini bilmiyorum sadece moralini düzeltmek için bunu yazdım kim ne derse desin aldırma.Sen de insan ve unutma önemlisin..

0|0
    0|0
  • benim kaşlarımda çok gür sıkıntı yapma kimiside gür kaşları beğeniyo ;)

0|0
    0|0
  • sen kendini biliyorsun başkasının ne düşündüğünün önemi var mı ...

0|0
    0|0
    • takmıorum ama morali bozuluo insanın haksız yere iftira atıolar resmen başka bi açıklaması olamaz bunun

• insanlar acımasız ve önyargılı kulak asmıyacaksın yoksa sinir bozmaya devam ediyor.

• aaa kaç gündür burdayım ben..

• benımde kırpıklerım uzunmus mesela..alma kslarnı..

0|0
    0|0
    • almayınca kendimden nefret ediorum çok kötü görünüolar

• Filli boya

0|0
    0|0
Yükleniyor...