Arkadaşlar şimdi daha 1 haftalık evliyim vajinam çok dar seks esnasında canım açıyor bu zamanla geçer mi yoksa cerrahi müdahele mi lazım?

Arkadaslar simdi daha 1 haftalik evliyim vajjnam cok dar seks esnasinda canım aciyor bu zamanla gecermi yoksa cerrahi mudahelemi lazim

1|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• yeşil reçeteli Riwxxx var onu kullan 1 saat öncesi hiç acı duymazsın özelden mesaj olarak yazabilirim mutluluklar taze gelin

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• kimbilir nasıl şanslı bir eşin var. ve yüz erkekten 1 tanesine nasip oluyormudur dar fındık gibi şey!! çok büyükk zevk alıyordur eşin, çokçok kıskandım yaa. gerçekse eğer en büyük zevk budur. offf içim eridi bitirdi bu soru beni. böylesini bulmak için milyarlar harcadım halende harcıyorum ama 1 tane bile böylesi bana denkgelmedi ne bakiresinde nede yaşı küçükte bu özelliği hiiiç bulamadım. bunu eic seçersen çok mutlu ollurum ve sorun çok cezbedici olur

• Bakireydim :P neyse belki eic secerim

Erkekler Ne Diyor 24

• Olan senin vajinanın darlığından değil senin kendini kasmandan.. Çünkü vajina ne kadar dar olsa da en fazla 4,5 kiloluk çocuğu oradan geçirecek kadar genişlemeye müsait... En fazla 5 cm çapında bir penis hayatta acıtmaz... Kayganlaştırıcı jeller var onlardan kullanın senin kendini kasma durumundan kurtuluncaya kadar.. Sen kendini kasınca büyük bir ihtimal ile ıslanmada tamamen olmuyor.. Bu durumda cerrahi müdahale olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Haydar abi bilir bunu... Sen en iyisi tembelliği bırak ta gerçek bir uzmana sor. Bu işler kulaktan dolma bilgiyle olmaz.

0|0
    0|0
  • cerrah girmiş zaten bir kaç kere daha kontrol etsin bişiyin kalmaz

0|0
    0|0
  • zamanla genisler ve acimasi arkadasin dedigi gibi islanma soruni olabilir yeterince islaniyor musun? kayganlasiyor mu?

0|0
    0|0
    • Evet yeterince islaniyorum orznm oluyorum hatta ama ondan sonra aciy:(

• bakireliginizde yeni bozulduyaa kayganlikta sorun yoksa zamanla gecer agri oluyormus :-)

• Agri değil aci birdigin canim aciyo katlanalamiyacak kadar değil ama aciyo :(

• cerrahi müdahaleye gerenk yok kocan onu açar sen merak etme bir kaç sene sonra daha yok mu der :) bana mısın demez

0|0
    0|0
  • Zamanla gecer herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek yok. Ayrica on sevismeyi uzun tutun caninin yanmasi da azalmis olur. Gecmis olsun kardeşim.

0|0
    0|0
  • Yeterince ıslanmıyor olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Hyr yeterince mesela vajina yalarken orgazm oluyorum ama icine girince canım aciyo :(

• Neden ki :/

• Hangi cevap için neden ki dedin?

• bu soruyu sakla müdür. ileride bakıp bakıp ağlarsın.

0|1
    0|0
    • Neden ya :(

• yaş kemale erdiğinde tam tersi için gezersin doktor doktor

bizim mahallede bir solmaz teyze vardı. 32 teğel attılar ablaya da gıcır gıcır oldu. (iki ters bir düz atıp 6 sırada bir haroşa geçmişler)

• Anlasildi mudur

• zamanla alışırsın merak etme...

0|0
    0|0
    • Saol :)

• Sende saol daha evleneli ne kadar oLmuşki ilk gün deseydin tmmda zaten bir haftada hiç olmasa gün de 2 ya da 3 oluyordur :)

• Zamanla Yerini Zevk'e Bırakacak Ama Sert Seks'se Acı Olur...

0|0
    0|0
    • Zamana birakiyorum o zaman bide seyin etkisi olabilirmi hani ben bakireydim onun bir etkisi olabilir mi

• Tesekkurler

• Rica Ederim Seks Hayatınız İyi Olsun Hep ;)

• hiii ameliyat olman lazım eyvah

0|0
    0|0
  • acı ilk başlarda olur sonra zevke dönüsür ama sadece acı varsa eşin beceremiyor demek ki.

0|0
    0|0
  • Dar iyidir tadini cikartin iki uc ay gecsin bir alisirsin ama kendini kasma rahat birak

0|0
    0|0
  • bıraz sabır daha fazla ıcraat gecıcektır emınol...

0|0
    0|0
  • cok darsa esimde rahat yapaMaz d

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama eşin cok sanslı :)

Üzülme 2 3 git gelden sonra acılır :)

0|0
    0|0
  • Zamanla gecer arkadasim ne bu acelen sabret azcik.

0|0
    0|0
  • yok be ne müdalesi,, git eczaneden kayganlaştırıcı al tamam

0|0
    0|0
  • Ben bilmem

0|0
    0|0
  • ıslanmadan dalısa geçmeyin

0|0
    0|0
  • o zamöanlA büyür merak etme

0|0
    0|0
  • Eniştenin ki soba borusu mu:))

0|0
    0|0
  • Kocan genişletir

0|0
    0|0
  • zamanla genişler merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 hafta olmuş daha zamanla kaslar genişleycektir.

0|0
    0|0
  • Benim 2 3 ay sonra bile ara ara kanamam oluyordu.

0|0
    0|0
  • daha dur ya bir hafta evlisin... bir kaç ay geçsin bakalım darlık kalıyor mu?

0|0
    0|0
  • http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Vajinismus
    Belirtileri oku
    Bunlar var mi

0|0
    0|0
    • Saol okuyayim

• Sadece en sondaki var seks sirasinda aci cekme korkusu onun disjnda hic biri yok :/

• Kendini kasma olunlu düşün dar oldugu icin bir sure acı cekersin sadece sonrası zevk

• Zamana bırak cerrahi operasyon kocaman yapar

0|0
    0|0
    • Hahah kocaman dev gibi guldurdun :) ama haklida olabilirsin onlar vur diyince olduruyorlar

• Evet bende 21 yasındayım bu ilişkiyle flan işim olmadı hiç ama tahmin edebliyorum neler olabliceğini zamana bırakın bence :)

Yükleniyor...