Aşk-ı memnu gibi bir sey mi yaşıyorum?

Birini çok seviyorum. 2 senedir aynı sınıftayız geçen sene peşimden çok koştu ama ben ona karşı bi şey hissetmiyordum ilk önce arkadaş olarak başladık ama sonra o benimle ilgilenmeye başlayınca ben mesafeyi koydum ve baya kötü oldu aramız bu bi sene hep barışmak istedi sonra bende arkadaşım olarak çok sevdiğimden dayanamadım ve barıştık ama çok yakın arkadaştık belki de ben öyle sanıyordum. sonra o bi kızla çıkmaya başladı ama kız bildiğin o**** bundan önceki sevgilileriyle birlikte olmuş, çıplak fotoğraflarını face e eklemiş falan yani. Bunlar çıkıyolar ama 3 ay önce bana aşık olduğunu itiraf etti bende o gün ona bağlandım ve şu an çok seviyorum onu. Onlarında ilişkiye girdiklerini biliyorum çünkü telefonunda videolarını gördüm tabi özaman daha konuşmamıştık ve onun haberi yok gördüğümden. her ne ise o bana itiraf etti, ben ona. bende dedim ki ya o ya ben ama seçim yapmadı bi türlü hatta bu yüzden hep kavga ettik ben 2.planda olmam diye. Hala bırakmadı onu ama nerdeyse 3 aydır bana sevgilisiymişim gibi davranıyo ben hayatta böyle bi şeye izin vermem ama onda dilim tutuluyo hiç bi şey söyleyemiyorum herkes onun o kızla sadece cinsel istekleri için birlikte olduğunu ama aklınında hep benim olduğumu düşünüyo. Hala ayrılmıyolar bende ayırmaya çalışmıyorum sadece bi şey istediğinde sevgilin olduğu sürece olmaz diyorum ki böyle olması gerekiyor. ama ona rağmen beni öptü aslında bende çok istiyorum ama sevgilisi varken izin veremezdim ve ittim onu ama ne zaman boşluğumu bulsa öptü 2 veya 3 kez falan. ben şimdi bu durumda ne yapıyım. Onu çok seviyorum ama bırakmıyo işte bırakmıyoooo

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın istemezse erkek hiç bir şey yapamaz. Kadın dekolte vermezse erkek bakmaz, kadın yüz vermezse erkek gelmez, kadın istemezse erkek laf bile atamaz...vs vs... Ben bunu bilirim bunu söylerim, tek bir sey yapar, oda biyolojik olarak farklı olduğumuzdan, en fazla ırzıma gecerler..

Sen onu bırakmasını bekliyorsun da, o sana itiraf etmekle sana aslında secimi sormuş zaten, çok açık anlamalıydın; kabul ediyorsan kalırsın, istemiyorsan gidersin..

Bir adam bütün benliğiyle senin olmadan mutluysan o senin tercihin ama sen ayrılmaya calışmıyorum diyorsun zaten, birde üstüne bırakmıyoooo deme. İstesen bırakırdı..

Kusura bakma ama aklı bir yerde, şeyi bir yerde adam adam değildir bana sorarsan, sende onu kabul ederek kendini küçülüp onu yüceltme bence. Kendine saygını yitirip baskalarıyla seni aynı kefeye koymasına izin verme. Yok onla cinsellik yasıyormus yok sende aklı varmıs... Bir sana gidiyor bir ona aynı yerdesiniz işte. Dikkat et kendine layık olan neyse onu yasa derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• oncelikle sana akil fikir diliyorum, seni de sevmiyor adam, bir guzel 2. planda olmayi kabul etmissin opturmuyorum desen ne yahu adam elde edecek istedigini sen boyle devam ettikce. ayrica kiz ozgur yasiyorsa o... deme hakkin yok sana ne ondan? sevisir de yasar da, sen su yaptigina bak asil. namuslu mu oldun bu durumda?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bıraakmaaaaaaazzzzz bırakmaazz bırakamaazzz ! çünkü sende ona verseydin kullandırtsaydın kendini senin olurdu ama sakın yapma boşver bekle belki bir gün gelir gelmezse de keyfi bilir ama sen onun gözünde daha değerlisin unutma ulaşılmazsın. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...