Bu soruyu sormak zor?

Bakire bir kızın vajinasının iç dudakları büyük olabilir mi? İç dudaklarında hafif bir koyuluk varsa ne anlama gelir (hergün duş alırım pis biri değilim.) bu koyuluk nasıl gider hep kalır mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım vajina özel bir organ ve her türlü şekillerde olabilir. bekaretle dudak büyüklüğünün alakası yok.
    renk meselesine gelirsek o da kir değil ki yıkanıp çıksın. yoğun doku rengi. uğraşma o renk öyle kalacak.

sana açıklamaya çalışayım. dudaklar büyük olduğunda renk koyu olur. erekte olmadanki halinde dudaklar büzüşük olduğundan yoğun bir doku toplanmış halde durduğundan koyu renk görünür. erekte olurken şiştikçe renk açılır. nasıl anlatsam. bir tül perdeyi pencere kenarına topladığınızda koyu renk bir kumaş görünür ama perdeyi iyice açıp gerince şeffaflaşır arka taraf görünür.
    mesela diz kapağını ya da dirseğini açıkken ve kapalıyken gözlemle. kol veya bacak açık düz dururken deri toplandığından koyu görünür ama kapadığınızda deri gerildiğinden açık görünür
    bu da öyle bir şey

0|0
    0|0
    • BilgilendirdiğiniZ için çok teşekkürler. Peki bu durum erkekler tarafından sorun olur mu?

• hayır. hayır diyorum ama hiç bir bilgi sahibi olmayan öküzler de çıkabilir. ama genelde sorun olmaz. bazı salaklar çok ilişkide kararır sanır. alakası yok. olur ya karşına öküz çıkarsa ona de ki. sen önce insan ol sonra git biraz oku da adam ol saçmalama dersin

Erkekler Ne Diyor 11

• Tatlım kadınların vajina yapısı birbirinden farklı. İç dudakların koyu olmasının temizlikle hiçbir alakası yok. Bu koyuluk gitmez ölene kadar bu şekilde olacak. İç dudaklarının büyük olması hiç sorun değil aksine vajinan yalandıkça çok daha fazla zevk alacaksın.

0|0
    0|0
  • Koyuluk ten renginle alakali, rengi acman mumkun değil profilimde hakkimda bolumumu okursan bransimla ilgili baska soru olursada cvplayabilirim

0|0
    0|0
  • nasıl bir koyuluk nerelerinde koyuluk. çok mu koyu. ne kadar çıkıntılı ve nasıl görünüyor çıkıntılar. resim olsa daha net cevap verilebilir

0|0
    0|0
  • eşimi tarif ettin gibi sanki aynen onunkindede var bekarken öleydi sıkıntı yok sende yani

0|0
    0|0
  • Olabilir tabi dogal bir durum

0|0
    0|0
  • soru zor degıl gayet normal o ten rengı dudakların cıkıntılı olmasıda normal..

0|0
    0|0
  • Ciğer olsa da yesek.

0|0
    0|0
  • Pembe ve küçük olması makbuldur ancak koyu renk jiletten gelir büyükse dudaklar o da yaratılış birsey diyemezsin

0|0
    0|0
  • ola iblir bunda kötü bir şey yok koyu isekouyudur takılma o kadar mertak etme kötü bir durumun yok bence

0|0
    0|0
    • Ben buğday tenliyim. Koyuluk bariz belirgin 😔

• oh ne güzellll :))

• takma kafana bence güzel sende rahatsız olma bence

• Olabilir. Hatta güzel de duruyor. Ben seviyorum. Kararma için de limon suyu iyi gelir diyorlar ya.

0|0
    0|0
    • Şaka yapmıyorsun değilmi?

• tamamen psikolojik bişey bu. amaç şifa aramak sapıklık değil bence. yine de senin inancın tabi :)

• 😕.

• Ben de bakireyim zaten ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cİnsel organdaki koyuluk. Erkeklerde erkeklik hormonunun yüksekliğinde kadının ise kadınlık hormonunun yüksekliğinde görülür. Çoğunlukla genetiktir. Kafanıza takmanıza gerek yok.

0|0
    0|0
  • benim de öyle
    bazılarınınki de öyle oluyor işte
    içdudaklar aşırı sarkıksa ameliyatla düzeltiliyorda

0|0
    0|0
    • Ameliyat acı veriyor diyorlar ama. Estetik bulmuyorum ya ben kendim güzel bulmuyorum evleneceğim adam ne yapsın😔

• prdon sol değil sağ :)

• Bu kadar dar değil kilomdan olabilir mi?

Yükleniyor...