Kızlık zarı bozulduğunda gelen kan miktarı ne kadardır?

biraz cahilce bir soru olacak ama gerdek gecesi ilşki yaşadığınızda kızlık zarı bozulunca akan kan miktarı ne kadar oluyor? 1 - 2 damla kan mı yoksa yatağı kirletecek kadar kan mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• değişiyor gerçekten bir iki damlada olabilir çok fazlada olabilir

Erkekler Ne Diyor 16

• 3 bilemedin 4 tüp kadar=))

• 1-2 damladan fazla olabiliyor. aynı şekilde 1-2 gün azda olsa devam edebiliyor. zarına göre değişir

• 1-2 damla genelde

• çarşafı değiştirmen gerekir

• zarına göre değişir kılcal damarlar varsa yapısında 1 2 damladan fazlası olabilir

• At bir parmak bizide aydınlat merakınıda gider.

• 3 kg ya arkadaş yapmayın şunu ne olur bunun mıktarı olmaz kışıden kışıye değişir bu artı kanın gelmesı bır ağrı veya sancı yapmaz.

• çok fazla olmuyor birkaç damla filan o da zaten pnise bulaşıyor.yada zevk sularınla az bişey leke gbi geliyor

• bizzat bozan biri olarak söyliyim. bir peçete kağıdıyla silinecek kadardır. haa bir peçetede erkeğe lazım:)

• Kan kaybından ölebilirsin dikkat et

• 1 bardak desem inanır mısın?

• kişiye göre değişir..bazen 2-3 damla bazende günlerce devam edebilir kanama

• hiç bilgim yok ilişkiye girdim ama bakire kızlarla ilişkiye girmediğim için bilemıyorum

• bu konuda erkekler dha bilgili anlasılan :D cevaplara baksanıza...

• 1/2 metrekare saniye nin karekökünün joule gibisinden akım şiddetine eşit debidedir... senin için tübitaka sordum...

• bozuk musluk gbi damlar. 1 leğen kadar değil :D yarım su bardağı kadar genelde.

• yarım su bardağı mı :D naptın ya :D

• bazen 1 tası geçer kişiden kişiye deişir.. adam belki delio

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...